Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papuga ciekawska

Radomska Wigilia prawdziwy obraz Polski

Polecane posty

Gość ou
wszedzie jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie tak na poważnie
ta kobitka różni się od innych tym, że zrobili jej śmieszne ujęcie. Nie mamy pojęcia czy nie wzięła tego dla umierającej na raka matki proszącej o 3cytryny, to nieważne zresztą. Wszyscy brali, a to dlatego, że impreza była pomyślana głupio: ludzie mieli w zimnie, na zewnątrz nalewać sobie sok i robić kanapki?? I dzielić się i rozmawiać i integrować z obcymi ludźmi? Na stojąco zimą? Organizatorzy olali sprawę totalnie. Ok, była pazerna i chytra, ale czy zasługuje na kamienowanie? Mnie to raczej bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie ja
A wiecie jak zrobic salatke z burakow? Wrzucic granat do pksu z radomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje zdanie jest taki..najwiecej na temat radomia ma do pwoiedzenia ten kto w zyciu w Radomiu nie był. na temat chytrej baby z radomia pwoiem tylko tyle..ktos wyłapał jeden głupi gest, który jest wyciety z kontekstu i wcale nie świadczy o wszytkich mieszkańcach tego miasta i teraz mamy niezłą pozywkę dla internautów...przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam w Radomiu
dziura okropna. Dno! Jakbym miala tam mieszkac to popadlabym w depresje. Brzydkie miasteczko, szare, odrapane, ludzie glupi i wscibscy. Ta baba to zwykla, przecietna mieszkanka Radomia. Na tym filmiku wszyscy przeciez wyciagaja lapy i krada. Tam zlodziejstwo jest na porzadku dziennym. Madry czlowiek zwiewa z takiego Radomia w podskokach. Tam zostaja same miernoty. Brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największą miernotą jesteś Ty skoro na podstawie jednej mieszkanki oceniasz całe miasto, a sama pochodzisz pewnie z Koziej Wólki albo Pcimia Dolnego... Miasto jak każde inne. Znam gorsze niż Radom, ale z debilami nie mam zamiaru dyskutować. Typowy przedstawiciel grupy " nie znam się to się wypowiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek Sikorskii
Radom to prowincja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncsjl
"Nie mówię teraz o wielkości, tylko o zachowaniach i mówiłam od początku o Radomiu. Kiedy piszę "miasteczko", myślę o porównaniu z miastem w którym żyję Temat zmienił się w polemikę na temat powierzchni i liczby ludności, a nie o to chodziło Mówimy o Polakach i ich zachowaniach." a ja powiem człowieczku idź do lekarza. Nie rozumiesz co sie do ciebie mówi? To nie jest małe miasteczko tylko miasto i to spore, bo w 15-stce największych miast w Polsce, także wróć do podstawówki na lekcje geografii a potem zabieraj głos, a moze nawet wtedy lepiej nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radom to miasto
upadłe, skoro takie duże i piękne to skąd tysiące na darmochę się wzięło zamiast w domu wigilię z rodziną lub znajomymi spędzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma do rzeczy
jak pracodawca robi wigilie to nie idziesz dla zasady, bo jestes bogaty? czy jak? Z resztą nawet nie odpowiadaj bo nie chce mi sie dyaskutowac z ignorantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×