Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Liziii

części samochodowe

Polecane posty

Gość Alex
Dnia 8.07.2019 o 18:14, Gość FilipA56 napisał:

W Siedlcach świetny serwis bmw jest, tam znajdziesz wszystko czego szukasz!

Jeśli Siedlce, to tylko salon Mercedesa 😄  To jeden z najlepszych salonów w Polsce, jeśli nie najlepszy. Wiele można powiedzieć o obsłudze w innych salonach, ale tam to po prostu mistrzostwo świata, a dostawy części mają 4 razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milko
Dnia 28.05.2019 o 11:59, Gość Kosmatyyn napisał:

Totalnie się zgadzam, sprawa wyghląda naprawdę spoko w Warszawie i w Siedlcach 🙂

Masz na myśli Merc Trucks przy s8? to Emilianów, jestem stałym bywalcem, widziałem ostatnio u nich nowego actrosa, wrażenie ogromne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą oferującą części samochodowe. Jeżeli rozglądacie się za turbosprężarkami to polecam wam skontaktować się z firmą http://www.turbo-sprezarki.com.pl/ Od nich zakupicie turbiny, turbosprężarki oraz części do turbosprężarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary
Dnia 8.07.2019 o 18:14, Gość FilipA56 napisał:

W Siedlcach świetny serwis bmw jest, tam znajdziesz wszystko czego szukasz!

siedlce to raczej słyną z wypasionego salonu merola, bmw raczej tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smith
Dnia 9.07.2019 o 22:42, Gość Kabaal napisał:

Gadałem z kierownikiem serwisu w Będzinie w zeszły piątek i mówił, że już mają w razie czego zapasowe części do modeli które niedługo wejdą w masową sprzedaż. Jak zwykle gotowi na wszystko 🙂

Słyszałem, że do Będzina mają dostawy części 4 razy dziennie, więc nie dziwota że są tak dobrze wyposażeni. Mają tam naprawdę wykwalifikowany personel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trunk
Dnia 10.07.2019 o 15:48, Gość milko napisał:

Masz na myśli Merc Trucks przy s8? to Emilianów, jestem stałym bywalcem, widziałem ostatnio u nich nowego actrosa, wrażenie ogromne. 

Też oglądałem kilka najnowszych modeli, wygląda to naprawdę profesjonalnie i nowocześnie. Konsultant mi wszystko pokazał i objaśnił mimo że zapewniłem już na starcie, że tylko chcę je obejrzeć :) Bardzo miło się rozmawiało, i oglądało też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matimov
Dnia 14.07.2019 o 17:12, Gość Smith napisał:

Słyszałem, że do Będzina mają dostawy części 4 razy dziennie, więc nie dziwota że są tak dobrze wyposażeni. Mają tam naprawdę wykwalifikowany personel

[reply smith] Właśnie natknąłem się na tę informację jakiś czas temu i aż pojechałem do Będzina na oględziny actrosów by przy okazji potwierdzić tę informację. To, jak oni działają w tej branży aż szokuje - są świetnie zorganizowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol
Dnia 24.07.2019 o 22:09, Gość Trunk napisał:

Też oglądałem kilka najnowszych modeli, wygląda to naprawdę profesjonalnie i nowocześnie. Konsultant mi wszystko pokazał i objaśnił mimo że zapewniłem już na starcie, że tylko chcę je obejrzeć :) Bardzo miło się rozmawiało, i oglądało też

ja miałem okazję nawet odbyć jazdę próbną. jak fundusze pozwolą, to na pewno będę chciał kupić takiego trucka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darel

Przy zakupie używanego auta warto także zwrócić uwagę na wycieraczki produkcji Visee, ponieważ są jedną z ciekawszych opcji na rynku w dobrym stosunku jakości do ceny. Do tego można je łatwo dopasować do modelu auta z pomocą ich strony internetowej i na początek zgarnąć rabat -15% na pierwszy zakup do testów. U mnie sprawdzają się do dziś i mam nadzieję, że do końca zimy również mnie nie zawiodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rychu

nie tylko w siedlcach jest spoko serwis ale też w będzinie. Nie raz mi pomogli a większość części mają od razu na stanie także szybko robią robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cofeeman76

Ja to szczerze tylko w Siedlcach byłem i wiem że mają duży asortyment, w końcu actrosa też tam mają hah 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś
Dnia 17.08.2019 o 16:47, Gość rychu napisał:

nie tylko w siedlcach jest spoko serwis ale też w będzinie. Nie raz mi pomogli a większość części mają od razu na stanie także szybko robią robotę.

Potwierdzam, mają tam bardzo dobry zespół - wszystko szybko i rzetelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbik

Jeżeli będziesz chciał również zadbać o wykorzystanie porządnych wycieraczek w samochodach dostawczych to polecam zwrócić uwagę na propozycje od producenta Visee który ma kilka naprawdę świetnych propozycji dla tego typu aut. Do tego zadbali o jak najlepsze wykonanie mocowań, piór oraz użytej mieszanki gumowej, która świetnie ściąga całą wodę, czy śnieg z powierzchni szyby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinmo
Dnia 17.08.2019 o 16:47, Gość rychu napisał:

nie tylko w siedlcach jest spoko serwis ale też w będzinie. Nie raz mi pomogli a większość części mają od razu na stanie także szybko robią robotę.

Dostawy części mają 4 razy dziennie z tego co się dowiedziałem, robi wrażenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bally

no w siedlcach asortyment jest bardzo w porządku na pewno każdemu pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolfram

Świetny sklep z szeroką ofertą żarówek, żarników, akcesoriów do parkowania i innych produktów samochodowych to  www.sklep-otoparts.pl/ Sprawdźcie ich sobie, na bank będziecie zadowoleni. Działają internetowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kloczer
Dnia 2.09.2019 o 16:01, Gość dinmo napisał:

Dostawy części mają 4 razy dziennie z tego co się dowiedziałem, robi wrażenie ;]

Potwierdzam, w Będzinie można robić inwestycje i zadbają też tam o trucki. Wszystko na papierze i bardzo fachowo przedstawione/wyjaśnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanted
Dnia 9.09.2019 o 05:36, Gość kloczer napisał:

Potwierdzam, w Będzinie można robić inwestycje i zadbają też tam o trucki. Wszystko na papierze i bardzo fachowo przedstawione/wyjaśnione

Podczepiam się pod to. Zostawiłem im auto już 3 razy i za każdym razem odbieram je zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek
Dnia 24.07.2019 o 22:33, Gość Matimov napisał:

[reply smith] Właśnie natknąłem się na tę informację jakiś czas temu i aż pojechałem do Będzina na oględziny actrosów by przy okazji potwierdzić tę informację. To, jak oni działają w tej branży aż szokuje - są świetnie zorganizowani :)

Branża ma bardzo dużo pieniążków i po prostu, zakup ciężarówki to pozyskanie klienta, a serwis to jego utrzymanie.W Będzinie szybko to leci faktycznie, ale to wiecie, na śląsku nie ma dużo takich miejsc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogo

No właśnie. Jeśli chodzi o śląsk to będzin da rade ze wszystkim. Wszystko dopinają na ostatni guzik. Mają sporo dostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka765

A co sądzicie o kupnie używanych części samochodowych, które pochodzą z demontażu aut? Znalazłam taką ofertę w internecie, firma IMPRESJA AUTO oferuje sprzedaż takich części, oczywiście z legalnego źródła i sprawnych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoman
Dnia 8.07.2019 o 18:14, Gość FilipA56 napisał:

W Siedlcach świetny serwis bmw jest, tam znajdziesz wszystko czego szukasz!

Nie słyszałem. Słyszałem tylko o serwisie mercedesa o którym z resztą wiele osób tutaj pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoman
Dnia 8.07.2019 o 18:14, Gość FilipA56 napisał:

W Siedlcach świetny serwis bmw jest, tam znajdziesz wszystko czego szukasz!

Nie słyszałem. Słyszałem tylko o serwisie mercedesa o którym z resztą wiele osób tutaj pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoman
Dnia 8.07.2019 o 18:14, Gość FilipA56 napisał:

W Siedlcach świetny serwis bmw jest, tam znajdziesz wszystko czego szukasz!

Nie słyszałem. Słyszałem tylko o serwisie mercedesa o którym z resztą wiele osób tutaj pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość win

W Merolu maja bardzo szybka dostawe czesci - to jest ich spora przewaga nad konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość applemanmo

Polecacie te Siedlce? mam zdecydowanie bliżej niż do Będzina. Zależy mi na diagnostyce i generalnie porządnym przeglądzie mojego actrosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vadil
Dnia 10.07.2019 o 15:47, Gość Alex napisał:

Jeśli Siedlce, to tylko salon Mercedesa 😄  To jeden z najlepszych salonów w Polsce, jeśli nie najlepszy. Wiele można powiedzieć o obsłudze w innych salonach, ale tam to po prostu mistrzostwo świata, a dostawy części mają 4 razy dziennie

a co poza tym i jak z serwisowaniem ciężarowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dynks
21 godzin temu, Gość vadil napisał:

a co poza tym i jak z serwisowaniem ciężarowych?

poza tym ja np w tym sezonie wymieniłem tam opony. akurat trafiłem na wolny termin i wszystko poszło sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodiz

Natomiast w przypadku wyboru wycieraczek do swojego auta na szybę przednią oraz tylną to polecam zwrócić uwagę na ofertę producenta Visee, gdzie znajdziesz kilka ciekawych opcji zarówno do modeli osobowych, jak i ciężarowych. Myślę, że tak jak ja się na nich nie zawiedziecie, bo jak przyjdzie kolejna wymiana to również stawiam na nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wumm

Dla tych na śląsku zamiast Siedlec to polecam mercedesa w Będzinie. Też pełen serwis plus salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×