Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Liziii

części samochodowe

Polecane posty

Gość sizurp
Dnia 8.07.2019 o 18:14, Gość FilipA56 napisał:

W Siedlcach świetny serwis bmw jest, tam znajdziesz wszystko czego szukasz!

bmw? Myślałem że tam jest serwis mercedesa. Tylko taki widziałem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jup

jeśli chodzi o merca w siedlcach to mogę polecić salon samochodów ciężarowych. bardzo szybka naprawa, części często dostępne praktycznie od ręki. do tego potrafią dobrze doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aham

Sprawdź na mapie gdzie jest serwis w Emilianowie. Chodzi o mercedesa. Od ręki mają wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

Jeśli mówimy o oświetleniu samochodowym to doradzam sklep www.sklep-otoparts.pl/ W ofercie dostaniecie oświetlenie i części do samochodów takie jak bezpieczniki, czujniki parkowania, ringi CCFL czy spryskiwacze lamp. Oferta jest szeroka a sklep solidny, tak samo produkty, wszystko co nich kupowałem dobrze mi służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyps
Dnia 5.01.2020 o 00:04, Gość aham napisał:

Sprawdź na mapie gdzie jest serwis w Emilianowie. Chodzi o mercedesa. Od ręki mają wszystko.

emilianów jest na wylotówce z wawy w stronę białego - bardzo dobra lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość richardson

A jak wyglada sytuacja z serwisem w siedlcach? Standardy tak samo wysokie jak w przypadku będzina? pytam bo po prostu mam bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliski

merol trzyma taki sam poziom w całęk Polsce. koniec kropka. Tak, jestem fanem MErcedesa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość star
 

A jak wyglada sytuacja z serwisem w siedlcach? Standardy tak samo wysokie jak w przypadku będzina? pytam bo po prostu mam bliżej

Byłem w Bedzinie i w Emilianowie - oba trzymają poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pakin

Podobno Będzin najlepszy jezeli chodzi o Mercedesa i duże cieżarówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej

Będzin to zawsze ratuje mi skóre. zawsze wpadam na ostatnia cwile i pomogą i przyspiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VVojtek
 

Będzin to zawsze ratuje mi skóre. zawsze wpadam na ostatnia cwile i pomogą i przyspiesza.

mają dobrych fachowców to nie ma co sie dziwić haha chłopaki dają radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was ma namiar na firmę, która wynajmuje boxy dachowe? Zorientowałam się trochę w cenach i nie opłaca mi się kupować takiego boxa, tym bardziej że niebawem będę zmieniać samochód. Póki co, najlpeszą ofertę znalazłam w Wypożyczalnia boxów. Czy ktoś z was miał okazję korzystać z ich usług?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2021 o 08:50, wibracja napisał:

A czy ktoś z was ma namiar na firmę, która wynajmuje boxy dachowe? Zorientowałam się trochę w cenach i nie opłaca mi się kupować takiego boxa, tym bardziej że niebawem będę zmieniać samochód. Póki co, najlpeszą ofertę znalazłam w Wypożyczalnia boxów. Czy ktoś z was miał okazję korzystać z ich usług?

ja znam. moge podać kontakt na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 28.07.2021 o 08:50, wibracja napisał:

A czy ktoś z was ma namiar na firmę, która wynajmuje boxy dachowe? Zorientowałam się trochę w cenach i nie opłaca mi się kupować takiego boxa, tym bardziej że niebawem będę zmieniać samochód. Póki co, najlpeszą ofertę znalazłam w Wypożyczalnia boxów. Czy ktoś z was miał okazję korzystać z ich usług?

 

Spory wybór boxów dachowych masz w sklepie DOAN. Jednak jeśli nie wiesz do końca, czy potrzebujesz taki box lub czy będzie pasować do Twojego pojazdu, w mojej ocenie lepiej wypożyczyć na kilka dni. Możesz też to zrobić w DOAN (jeśli jesteś z Krakowa lub okolicy): https://www.doan.com.pl/wypozyczalnia-bagaznikow-rowerowych-i-boxow-dachowych-w-krakowie-c-1419.html natomiast jeśli jesteś spoza to warto poszukać jakiejś lokalnej wypożyczalni autoboksów. 

Ewentualnie możesz poszukać też boksów dachowych na marketplacach, czy to na Facebooku, czy na WOOPAUTO: https://woopauto.com/

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×