Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimowakamila

wydać faceta przed jego kobietą

Polecane posty

możnaby dyskutować:) słownik języka polskiego tak to określa kurwa 1. wulg. prostytutka; też: kobieta prowadząca rozwiązły tryb życia 2. wulg. przekleństwo 3. wulg. o kobiecie 4. wulg. o kimś, kto dla osiągnięcia korzyści postępuje w sposób moralnie naganny kurewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibądzdlasiebiedobrynaswieta
stereotypy zawsze miały mocną pozycję w społeczeństwie 🖐️ uleganie im zawęża światopogląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowakamila
kierujcie się w życiu dalej stereotypami :) Alicja w krainie czarów: skąd wiesz, kto kogo uwiódł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowakamila
a jak to jest dla Ciebie '' puszczanie się z klasą'' weź skończ człowieku, bo nie dojdziemy tutaj do ładu... oglądałaś/eś film ''to tylko seks'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowakamila
po 2 razach dowiedziałam się, że ma dziewczyne... potem jak to robiłam , to żeby rozładować napięcie... facet który ma dziewczyne, jest jej niby wierny nie jest zwykłym dupkiem twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonimowa wiesz co. Szmatą jestes jesli chcesz wydac goscia... Nie zachowuj sie jak Hitler.. Trzeba było nie rżnąć sie z nim a teraz załowac ze juz go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowakamila
rżnąc mogę się z nim dalej, ale... nie chcę :) pojechał po bandzie w pewnej kwestii i dziekuję mu bardzo ;/ a Ty znalazłeś sobie dobry sposób na dowartościowanie się, wyzywanie innych na forum :))) gratulację ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyzywam nigogo - stwierdzilem tylko fakt, a fakt jest oczywisty. Przyprawilas rogi koleznace ale wiesz ja tez przyprawiam rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DżonyDip
Kamilka, o co sie tak rzucasz? Skoro opisujesz tu swoja historię, licz się z tym, że każdy może wypowiedzieć się na ten temat. Moim zdaniem skarżenie i mszczenie się jest gówniarskie i tyle. Co do samego pieprzenia się. Dziwki są dwie: Facet, który zdradzał i pieprzył sobie na boku. Dziewczyna, która sie z nim pieprzyła, choć wiedziała, że jest zajęty. Co z tego, że dowiedziałaś się o tym po drugim bzykaniu?! Wtedy mogłaś to przerwać, ale nie. Dlatego jesteś zwykłą zimną suką, i możesz sobie przedstawiać definicję kurew, że to tylko te, co robią to za pieniądze. Karma niestety wraca, kiedyś, jak jakaś panna będzie sie pieprzyła z Twoim facetem, może to zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,Tak siak Kamilko jesteś zwykłą kurrwą, kupą gówna,która uwiodła zajętego kolegę Jarzysz? tak jak to Nowy ujął.'' No tak, oczywiście... ona jest kurrwą, która uwiodła bidnego, bezwolnego żuczka.:P Słowo ,,zajętego'' też jest tu mocno dyskusyjne, bo co ma tą dziewczynę obchodzić obca kobieta, która nie jest ani żoną, ani matką dziecka tego faceta. To wyłącznie on powinien się przejmować zobowiązaniami wobec swojej dziewczyny. Zamiast tego robił ją w wała, ale jak zwykle winna jest tylko kobieta, która ,,uwiodła''.:P A teraz jeszcze ''perfidna suka' osmiela się łamać kodeks zdradzających(:D:P) i być moze biedactwo bedzie musiał ponieść jakieś konsekwencje.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×