Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wulkan_testosteronu

Bede mial dziecko, nie jestem pelnoletni, zycie mi sie sypie..

Polecane posty

Nie bede owilal w bawelne. Mam 16 lat, jakis czas temu poznalem fajna dziewczyne, nie bylismy razem, ale czasem sie spotykalismy, na pewnej imprezie troche zaszalelismy po alko i po jakims czasie okazalo sie,ze jest w ciazy. Ta dziewczyna to najlepsza uczennica w szkole, ja tez mam inne plany na zycie. Dziecko przekresli nasze zycie nie wiem co robic. Nie pitolcie, ze jestem nieodpowiedzialny, bo to wiem..Starzy jeszcze nie wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamam
no cóż. kupa. czasami wychodzi jednak na dobre. chociaż bedzie trudno. zamiast tu rozmawiać może zadzwon na jakiś telefon zaufania albo idz do psychologa po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Czartoryska
nasraj jej do mordy gownem tyzajebany popierdolony marny prowokatorku ujebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.w
Daj jej 2500 bo na ojca się nie nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbecylu niedojebany. Weź wyjdź bo mnie wkurwiasz przez to co piszesz w innych tematach. Takich jak ty powinni kastrować nim zdążą się rozmnożyć i zjebać swojemu potomstwu życie. Twoja rodzina to niezła patologia i margines musi być. Nara pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czartoryska zamknij dupe bo smierdzi wiec sie nie odzywaj j.w Daj jej 2500 bo na ojca się nie nadajesz. zgadzam sie z tym, a 2 i pol kafla moge jej z bocznej kieszeni wyjac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allll
To zalezy na jakim poziomie zyja Twoi i jej rodzice. Nie jestes pierwszy, nie ostatni. Jak sie urodzi, bedziesz mial 17 lat. Jesli wam rodzice pomoga z checia, to odchowaja dopoki jakiejs szkoly nie skonczycie. Pozniej idziesz do pracy, mozesz studiowac. Gorzej dla tej dziewczyny. Dlaczego nie myslales wczesniej? Mozna sie kochac, moze byc fajnie bez dzieci. To wiele nie kosztuje - trzeba troche pomyslec. Naiwna dziewczyna ze dala sie sprowokowac... Ale piwo juz sie rozlalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki buldożer
frajer i frajerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×