Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MARYNA111

Mój facet jest zbyt szarmancki wobec kobiet!

Polecane posty

Jesteśmy parą w wieku powyżej 40 - stki, znamy się niecałe 2 lata. Problem polega na tym, że mój partner jest zbyt szarmancki wobec kobiet. Nigdzie nie przepuści okazji, żeby zagadnąć, uśmiechnąć się itp. do innej kobiety. Mówi, że jest tylko uprzejmy i nic złego nie robi, ale ja widzę, jak kobiety rozkwitają przy nim. Taki sposób zachowania ma we krwi, po swoim ojcu (to jego słowa) i uważa, że nie powinnam się czepiać, bo to jest jego normalne zachowanie. A jak widzi, np. ekspedientkę w sklepie, która uwija się jak w ukropie, żeby obsłużyć klientów, jest przy tym bez uśmiechu, to on zawsze jest tym pierwszym w kolejce, który podchodząc, zawsze musi coś miłego powiedzieć i pani zza lady jest nagle uśmiechnięta i zadowolona. Mój partner mówi, że trzeba było u tej kobiety rozładować smutną i napiętą atmosferę. Jakoś inni mężczyźni nie zadbali o to, żeby była uśmiechnięta. Kochamy się wzajemnie i planujemy wspólną przyszłość, ale ja mam już dość takiego mega szarmanckiego zachowania się mojego partnera względem niemalże każdej kobiety. Czy ktoś zna sposób na takiego faceta, żeby stonował trochę, a nawet więcej niż trochę? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzialy galy co braly....
gdzie on szarmancki jak puka bez slubu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem podobny
do twojego mena i moja miala takze zal do mnie o to, musialem zbastowac do tego stopnia ze boje sie spojrzec na jakakolwiek kobiete, troche to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
he he ! - jestem tez w tym wieku a moj jest starszy o 15-ie lat i jest mega atrakcyjny, - nooo !- takich numerow to nie robi ! - chociaz kiedys mu sie takie "cos" przytrafilo, wchodzi do sklepu i od razu do tej co przy kasie mowi, -napije sie pani ze mna drinka?, - bylam pewna ze baba odmowi a ona gdzie tam, odpowiada ze i chetnie, wyskakuje z zza lady i... ma chec na niego- widac, musial biedak jakos uciekac, no to raz mu sie upieklo, ale gdybym widziala znowu taki numer - to bym tak pojechala po nim, ze by nie wiedzial jak do drzwi trafic, hee he ! a tobie maryna tez mowie, jak on nie przepusci okazji zeby zagadnac do baby, to ty od razu musisz piekny odwet szykowac - i to ostro !!! a coo ? np. "a co kochanie podoba ci sie ta pani ?" albo tak "masz kochany chec na ta pania ?" i rabnij mu taki tekst zawsze !!!- zeby wiedzial ze jak on z tym tekstem wyjdzie to ty tez - i facet sie nauczy kulturki, nie stoj jak ciele bo to twoj facet - jak ci robi takie wystepy - hee he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
no i cooo robi dalej takie "wystepy" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jbjjh
Nie lubię takich facetów sa zbyt pewni siebie. Bajeruja każda kobietę rownież nie zawaha sie przed zdrada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki stary koń powinien
już wiedzieć, że widząc takiego miłego żartujacego wesołego faceta część z tych babek wkręca sobie, że coś dla niego znaczy i oczekuje czegoś więcej... To znaczy o ile nie zdaje sobie z tego sprawy, bo moje doświadczenie mówi mi że na ogół dobrze wie... A ojciec był wierny żonie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×