Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osądzająca wyrocznia 23

Co myślicie o dziewczynie, która ciągle truje dupę swojemu byłemu? ZAJĘTEMU!

Polecane posty

Gość Osądzająca wyrocznia 23
Pisałam już: dzieli ich dużo kilometrów, na pewno mnie z nią nie zdradza, bo każdy swój wolny czas spędzamy razem. I jestem pewna tego, że mnie kocha naprawdę. To się czuje. A ona, nachalna baba, działa mi na nerwy i tyle. On nie wie, że znam hasło na jego fb i że mu sprawdzam tel. Wsypałby się gdyby coś było nie tak. Jestem czujna i mam rękę na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumomaniaczka Ala22102012
ja troszkę rozumiem bo tez tak miałam. jestem z nim ponad 4 lata. ROK zanim mnie poznal zerwał z dziewczyną z którą był poł roku i ona przez jakies 2-2,5 roku jak już ze mną był!! czyli ponad 3 lata od rozstania pisała do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKO A DLACZEGO
Twój facet odeszedł od Ciebie? tak ogólnie chociaz napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osądzająca wyrocznia 23
To nie ja jestem tą dziewczyną... mój facet mnie nie zostawił :) czytać uważniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulka24
Co myślę? Że nie może się pogodzić, że straciła fajnego chłopaka, doceniła go po czasie, a pewnie jak z nim była, to na go zlewała, ,myśląc, że zawsze będzie za nią latał:) Ja mam podobnie, ale w sumie to chyba nawet lepsza historia, o moim chłopaku przypomniała sobie jego była po kilku latach, a w tym czasie dorobiła się męża - alkoholika, dziecka i rozwodu :D I nagle zaczęło się wydzawanianie, smsowanie, gdzie kiedyś go olewała, okłamywała, łaziła na dyskoteki itp. I myśli, że on do niej wróci i zostawi mnie hahah, to jest nawet śmieszne i budujące, że ktoś chce mieć strasznie to, co mam ja bez wysiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
Miałam podobnie. Dziewucha pisała przez 5 lat (sic!). Przestała po naszym ślubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×