Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkońcumamtrochękasydlasiebie

Chcę zacząć dbac o siebie wyjątkowo!

Polecane posty

Gość rundako
A co z suplementacją? Trafiłam na stronę http://oeparol.pl/ i jest tu sporo suplementów, które pomagają utrzymać doskonałą kondycję skóry, włosów i paznokci sądzicie, że suplementy realnie pomagają? Oczywiście zdrowa dieta i aktywność fizyczna to podstawa, ale chyba warto brac suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link ze spamem oczywiście
rundako Odkopujesz temat po 5ciu latach, by odpowiedź autorce? Myślisz, że ona to przeczyta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajin

tylko bez popadania w skrajnosci 🙂 ja chodzę do spa la guel na zabiegi nawilzające i maseczki, kremy i inne mogą się schować 🙂 spróbuj, naprawdę warto, a ten czas który poświęcisz na dbanie o siebie stanie się wyjątkowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaturowa

Powiem wam coś teraz od serca. W medycynie estetycznej według mnie jest jedna zasada - nalezy iść w jakość - ja tak zrobiłam i nie żałuje, bo wszystkiego się o sobie dowiedziałam i to dzięki klinice Dethloff, nie dość, że sama klinika przepiękna i ma świetny sprzęt, to jeszcze lekarze na wysokim poziomie. Widać wiele lat przepracowanych. Pakiet, na którym byłam - zawiera on wszystko, by móc zaczać żyć innaczej, by wreszcie zaczać o siebie dbać. Test nutrigenetyczny Genodiet iGenesis Anti-Aging (4 moduły) a w prezencie Test Omega. Zapomniałabym o 4 darmowych treningach personalnych ( przydaja się )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość szaturowa napisał:

Powiem wam coś teraz od serca. W medycynie estetycznej według mnie jest jedna zasada - nalezy iść w jakość - ja tak zrobiłam i nie żałuje, bo wszystkiego się o sobie dowiedziałam i to dzięki klinice Dethloff, nie dość, że sama klinika przepiękna i ma świetny sprzęt, to jeszcze lekarze na wysokim poziomie. Widać wiele lat przepracowanych. Pakiet, na którym byłam - zawiera on wszystko, by móc zaczać żyć innaczej, by wreszcie zaczać o siebie dbać. Test nutrigenetyczny Genodiet iGenesis Anti-Aging (4 moduły) a w prezencie Test Omega. Zapomniałabym o 4 darmowych treningach personalnych ( przydaja się )

Wy naprawdę myślicie że ludzie są tępi i nie widzą żenującej reklamy? To gratuluję marketingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×