Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZagubionyRomeoo

Myslalem ze nie olala...

Polecane posty

Gość ZagubionyRomeoo

Pisalismy, spotkalismy sie raz, spytala sie nawet czy mam kogos. Pozniej mniej pisala, zawsze ja musialem pisac pierwszy az wkoncu doszedlem do wniosku ze chyba jej zupelnie nie zalezy. Przestalem sie odzywac 1.5 tygodnia i dzisiaj ona napisala do mnie;/ Sam niewiem co robic, robi krok do przodu a potem 2 do tyly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kólka_na_molem
pising cenie i lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kólka_na_molem
! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodinowa
zależy od tego ile masz latt :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagubionyRomeoo
co robic, znowu mnie nakrecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagubionyRomeoo
ja 21 ona 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalutka
Dziewczyna sie nie odzywa pierwsza bo chce zobaczyc czy facetowi zalezy i czy bedzie sie staral :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acodinowa
jak Ci sie podoba , to bieeeeerz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagubionyRomeoo
Ona wie ze mi zalezy. Przez to zakochanie ponioslo mnie, walnalem niepotrzebny komplement, pisalem dosyc duzo;/ Dlatego wydawalo mi sie ze stracilem w jej oczach i przestalem sie odzywac;/ Bierz? tylko jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nyquist
Pisz dokładnie z taką częstotliwością jak ona i obserwuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,m,ml;\''
porostu napisz jak dorosły facet zapros do kina na lampke wina cokolwiek chocby na spacer pogadacie i tak ...samo pojdzie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagubionyRomeoo
odmowila mi 2giego spotkania:) z 2 strony mozliwe ze nie miala czasu bo byly egzaminy, wyjezdzala do domu wiec bardzo mozliwe ze naprawde nie mogla. Wydawalo mi sie ze mnie lubi a teraz napisala 1sza to mi juz w ogole w glowie namieszala. Powoli zapominalem o niej'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagubionyRomeoo
zwariuje zaraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagubionyRomeoo
czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalutka
odpisz do niej normalnie, nie nadskakuj, narazie nie proponuj zadnego spoktania...niech ona sie troche pozastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZagubionyRomeoo
spotkania i tak nie zaproponuje bo jestesmy od siebie dosyc daleko obecnie. Odpisalem normalnie, spytalem jak jej swieta mijaja itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz jej tak,jakby nic ciekawego się nie działo,to bład,napisz,że wieczorem idziesz sie przejść zobaczyc np. szoplki itd,chodzi o to,aby jej wyobraźnia widziała jakby to było iśc z tobą itd,kobiety myśla uczuciami,musisz zrobić "lekki brak ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfghj
Poprostu chce sie podbudowac..u mnie to samo..facet namaci mi glowie potem cisza...ja nie pisze to on po tygodniu pisze do mnie..znowu ta sama spiewka..nie badz glupi..ja juz sie wycofalam.wczoraj mu odpisywalam ale tylko zbrezne wiadomosci typu..chce cie..marze o tobie a to tylko po to zeby juz dal mi spokoj i nie pisal do mnie ,bo juz meczace to bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×