Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

prosze wpisujcie sie kto schudl najwiecej i jak to zrobil?

Polecane posty

Gość gość
Dzięki tak dobrze skomponowanemu składowi Foreverslimu udało mi się schudnąć.Mój organizm zareagował bardzo szybko na te tabletki,przemiana materii znacznie przyspieszyła i z tygodnia na tydzień ważyłam co raz mniej.Moja waga po trzech miesiącach stosowania Foreverslimu jest idealna nie warzę ani za dużo ani za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi sie ze takie miejsce jak wspomniana Polanika na pewno jest odpowiednie jesli chodzi o zdrowe i mądre odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minął miesiąc od ukończenia kuracji z Foreverslimem. Waga przy nowych nawykach żywieniowych nie wraca. Nie ma efektu jojo mimo że nie stosuje już tabletek . Schudłam dzięki nim, ale teraz dzięki sobie nie tyje ponieważ nauczyłąm się lepiej odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie ja polecam Slimcea bo genialne hamuje łaknienie. Sam efekt tego to spadek już kilku kilo miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy dadzą nam duże efekty i warto o nich pomyslec kiedy nie mozemy szybko schudnąc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia5780
Ja schudłam przez niecałe 4 miesiące 12kg trochę ponad rok temu i waga nadal się utrzymuje. Udało się to dzięki diecie i ćwiczeniom (3x w tygodniu po 1,5h). Co ważne, dieta była zbilansowana i właściwe stosuję ją do dzisiaj, tylko małe odstępstwa robię w wyjątkowych sytuacjach (głównie w weekendy). Jem 5-6 małych posiłków, nie podjadam między posiłkami, no i właściwe zrezygnowałam z alkoholu (bo wtedy miałam największą ochotę na chipsy etc.). Wszystko to udało się pod okiem Pani Dietetyk: http://www.szczuplabyc.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska971
Ja schudłam 30kg w 4 miesiące przy regularnym spożywaniu posiłków i dołączonym suplemencie African Mango http://szczupla-kobieta.pl moim zdaniem to bardzo dobry wynik ;) ja cieszę się bardzo z tego bo wcześniej wyglądałam bardzo źle ;/ a teraz mogę śmiało zakładać bikini na plażę i już nie wstydzę się swojego wyglądu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam z 69 na 56 kg. Jak to zrobiłam? Bardzo prosto. Zaczęłam jeść normalnie bo wyszłam za mąż( śniadania, pożywne obiady i kolacje, bez liczenia kalorii). Wcześniej mieszkałam sama, pełno ograniczeń, zaparć, napady wilczego apetytu itd. Nic tak nie wpływa dobrze na nasz organizm jak normalne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Tak czytam sobie Wasze wpisy i pomyślałam, że napiszę. Wiecie kto mi pomógł zwalczyć otyłość? dietetyk! proste nie? Grunt to znaleźć dobrego dietetyka, który będzie chcial Wam pomóc, a nie wstawi kopiuj wklej i gotowe, gotowy szablon. Ja z moją panią dietetyk współpracuję już pół roku, schudłam już 20 kg i chcę więcej i wiem że mi się uda!!! Bardzo polecam panią dietetyk Sylwię Sobczak-Piżuch z Be Light. Nie znam lepszego. Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zgadzam się z tą opinią w 100%.Slimunox najlepszy wybór w dziedzinie tabletek na odchudzanie.-14 KG w trzy miesiące to nie lada wyczyn jeżeli chodzi o moją osobę.Wiem że już nigdy nie będę musiała się odchudzać ale jeżeli zdarzyło by się coś takiego to Slimunox na pewno upora się z tym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam z 68 do 58 bez diety. Małżeństwo mnie odchudziło i domowe obowiązki. Teraz moim problemem jest aby nie schudnąć. Serio taka ironia losu. Po 20 ciągłe myślenie aby nie utyć, po 30 aby nie schudnąć. W życiu bym nie przypuszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×