Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trzydziestka 3

prosze wpisujcie sie kto schudl najwiecej i jak to zrobil?

Polecane posty

Gość gość
rak i baran i o dziwo się świetnie dogadujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 kg w rok. Utrzymane- 34kg. :-) da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superszybkieodchudzanie.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety sama bym chyba nie dała rady schudnąć bo w sumie nie jem tak dużo a raczej źle się odżywiam bo np cały dzień mogę nie jeść a dopiero wieczorem nadrabiam. Schudłam 16kg w 5 m-cy, no ale nie żadną dietą tylko wspomagałam się adipexem. Dalej je biorę bo chcę jeszcze zgubić 4kg a później będę je brać co 2-3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam ok 15kg w 8mcy. Głównie siłownia, spacery, racjonalne jedzenie- nie dieta, ale mniejsze porcje, więcej warzyw, owoców, zero słodyczy (no może czasem) i dużo herbaty zielonej i wody. Zaczęłam też ćwiczyć z Chodakowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZasami taki błonnik jest o wiele lepszy i lepiej działa na nasze jelita niż własnie niejedne tabletki na odchudzanie Aliness błonnik witalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi po ciąży z 15kg zostały 3kg i wystarczyło że wzięłam probiotyktrilac plus na regulację jelit (które mi w ziąży doskwierały) i na stałe zrzuciłam aż 4 kilo! Teraz warzę 60kg przy wzroście 175 i niby mogłabym jeszcze z 5 zrzucić, bo wcale nie jestem super szczupła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćizaura
Mam 34 lat z nadwagą walczyłam od ośmiu lat.Udało mi się schudnąc stosując tabletki Foreverslim.Przyjmowałam je regularnie przez trzy miesiące i mój efekt to 14 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjoachima
Jestem bardzo zadowolona z tabletek Foreverslim. Pozwoliły mi uzyskać odpowiednia wagę o która bezskutecznie walczyłam przez długie lata. Dzięki tym tabletkom schudłam 12 kilogramów. Moja waga nadal sie utrzymuje i jestem w znakomitej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorena123
Ja schudlam bez pomocy tabletek, ograniczylam jedzenie i duzo ruchu. Jako zapelniacz piłam duzo herbatek i kawy, tylko dwa posiłki , 1 świczeń i 13 kg w ciagu 2 miesięcy, troche sie zagalopowałam bo zapomnialam, że organizm to też coś co w pewnym momencie zacznie szwankować i domagać sie swojego. Budziłam sie w nocy z bólem, nie moglam stanąć na palcach bo mialam bolesne skurcze. Teraz pije duzo herbaty filtrowanej filtrem z magnezem Dafi i objawy mineły,a ja nadal walcze z utrzymaniem wagi. podobno dobrze jest nie mieszać np maki z miesem, czyli bez panierki , slyszeliscie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panierka bardzo ciągnie tłuszcz, więc nie jest zdrowa ani dietetyczna. Zamiast smażyć mięso lepiej je upiec lub ugotować w parowarze. Podaję sporo takich dietetycznych przepisów na moim blogu 22kilo.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka_klich78
Ja moze za 3mc sie pochwale efektami, bo zaczełam od 2 tygodni kuracje SLIM (Get Slim Morning, Get Slim DayTime, Get Slim Night). Jest to kompleksowa kuracja oparta na naturalnym zegarze czlowieka, ktory chce skutecznie zrzucic kiogramy bez efektu jojo. Trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka własnie wspominała mi o tym suplemencie ze jest świetny ale też nie wiedzialam ze az tak. Musze chyba sama go własnie wypróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Błonnik Witalny Plus Acerola i Fibregum marki Aliness. Jest bardzo dobry i skuteczny. Świetnie działa na jelita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawdę polecam Slimette! i Ja i moja koleżnak która mi to poleciła jesteśmy zadowolone z efektów. W miesiąc 5 kg bez żadnej diety+ lekkie ćwiczenia. Kupiłam tutaj http://nplink.net/dZiA8hQI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi w odchudzaniu pomógł młody jęczmień (oczywiście ekstrakt), schudłam 20 kg w 6 miesięcy ale do tego też zdrowo się odżywiałam i starał się ćwiczyć. Prawie całkowicie zrezygnowałam z cukru. Jako, że nie było to odchudzanie z pomocą środków chemicznych tylko naturalne, udało mi się uniknąć problemów z wyglądem skóry itd. Jestem z siebie dumna i nie wstydzę się swojego ciała! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje dietę 42 Vital. Gotowa dieta na bazie koktajli. Przy ćwiczeniach, zastąpieniu tylko kolacji ( reszta posiłków była niskokaloryczna, zero cukru) udało mi się zrzucić 5 kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPinaria
Dzisiaj mija miesiąc odkąd już nie biorę Foreverslimu.Dzisiaj ważę dokładnie tyle samo co w ostatnim dniu brania Foreverslimu.Jedyną rzeczą której się bardzo bałam był efekt jo-jo.Na szczęście nic takiego się nie stało.Szczerze polecam ten preparat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i to jest coś co mysle ze spokojnie mozna spróbowac przed wiosną i latem. Dla mnie to odpowiedni moment zeby zrzucic to co zahodowałam przez zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzimy wiele klientek i średnia nasza to 5 kilogramów w ciągu 30 dni. Przy zdrowej i zbilansowanej diecie, bez efektu jo-jo. Dla zainteresowanych mogę podesłać próbkę jadłospisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odchudzałam się różnie,z tabletkami,z pomocą dietetyka i co i nic.Nic nie zadziała jak same nie zrozumiemy że to od nas zależy.Odstawiłam białe pieczywo,słodycze,tłuszcze.Dużo warzyw,otrąb,na kolację białko,dużo białka,nie chodzę głodna i chudnę,obecnie do zrzucenia tylko 3 kg.Podstawą obiadów są ryby i sałata.Dużo wody z cytryną.Mi osobiście szkoda kasy na gotowce,a znowu nie lubię jak ktoś mi mówi co mam jeść.Moja rada dla Was,jak chcecie spotkać się z dietetykiem,zadajcie mu pytanie,,,ile Pan,Pani schudła?Jak Wam odpowiedzą że nie mieli takiego problemu bo z racji zawodu wiedzą co jeść wyjdzcie z gabinetu.Jak ktoś kto nie walczył z nadwagą ma Was zrozumieć,jak pocieszać jak upadacie,jak motywować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Agnieszko,gdzie nie wejdę na temat o odchudzaniu to Pani już tam jest,to jest nachalne.Czyżby Pani miała tak mało chętnych do skorzystania z oferty że szuka ich tutaj.Jak nie ogłupiające reklamy to wszystko wiedzący dietetycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dobrze trafiłam, coś Wam doradze Przeglądajac sieć, przypadkiem natknęłam sie na pewien suplement. Nigdy nie ufałam takim rzeczom, no ale skusiło mnie to, ze jest z naturalnych składników, bez chemii i jestem mega szczęśliwa, że natrafiłam na African Mango. Ogólnie etap odchudzania mam juz za sobą, zajęło mi to ok 1,5 miesiąc. Zgubiłam przez ten czas 11 kg z czego jestem zadowolona. I zbytnio nie katowałam sie dietami. Wiadomo, ograniczyłam smażenie w głębokim tłuszczu a słodycze to też raz na jakiś czas. Najgorsze wyzwanie to były imprezy, grille itp., bo wiadomo jak to jest, nie wypada odmawiać Jadłam sporo a waga ani drgnęła. Jestem pewna że jak to przetrwałam to przetrwam wszystko. Jeszcze raz serdecznie polecam ! tutaj link do tego cuda; http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki limvena.pl stosowałam się do zaleceń programu odchudzania i trochę biegałam udało mi się wytopić 10 kg w 3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam sie do tego programu http://getslimclub.com/pakiety/ i juz po 3 tygodniach jst super, na pewno troszke zrzucilam bo jest -1kg wiec coś sie zaczna dziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×