Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

me do not

Ale się wkurzyłam. Jest 3:22 a ja jestem wkurzona!

Polecane posty

Gość Kasia z bolem dziasel
A czemu sie wkurzylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach to wszystko przez tego yebanego fejsbuka. Do niedawna go nie miałam i było ok a teraz loguję się naprawdę rzadko i widzę jak ten facet lajkuje zdjęcia tej tępej dzidy aż mnie skręca normalnie :o to takie głupie, wiem, ale nawet nie wiem, czy jestem zazdrosna, czy co? przecież już nic mnie z nim nie łączy... nie wiem, nie chcę o tym myśleć, ten głupi facebook :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z bolem dziasel
Znam ten bol :p :) coz, proponuje nie sprawdzac tego co sie dzieje u niego albo tej tepej dzidy xD i pozostaje ci sie nie przejmowac no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką perfidną ochotę się wykrzyczeć, albo kogoś zabić. I nawet tego nie sprawdzam, tylko się samo wyświetla, ja taka sierota internetowa jestem :D A Ty co robisz o tej porze na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z bolem dziasel
Krzycz to ci pomoze ja tak robilam. Mam bol dziasel jestem pi 2 przeciwbolowych i 2 nasennych niestety brak efektow zmusil mnie do zasiegniecia porady tak wiec znalazlam sie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Hahaha :D ja tez sie wkurzam! Chodzmy spać,bo późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykrzyczałabym się, ale mi się nie chce do lasu biec, za daleko. A z jakiego powodu cię dziąsła bolą? Bo ból najlepiej przespać, nawet jak nie potrafisz zasnąć to spróbuj, bez sensu zamulać. A Ciebie Klaudia co wkurza ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Bo nie mogę spać.. Przez wspomnienia o dawnej miłości, życiu zanim wyjechałam za granice. Mam taki wielki żal, czuje sie oszukana przez niego. Trochę tęsknię za dawnym życiem ale wiem ze nie ma powrotu. Niby jestem szczęśliwa, mam faceta od 3 lat.. Ale coś mi nie daje spokoju i mnie to wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z bolem dziasel
Ciezki temat a moze sama stwarzasz sobie poczucie niespelnienia ciagle myslac o dawnym zyciu? Takie zatruwanie zycia doczesnego jest paskudne bo nie mozna sie cieszyc. Yrzeba zamknac tamten rozdzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli też facet :) Też tak mam, że rozpamiętuję, a to nie jest fajne. Mnie prześladują rzeczy, które zrobiłam. Ale skoro masz faceta i jesteś szczęśliwa, to po co się zadręczać tym, co było kiedyś? Czasu już nie cofniesz i nie warto go tracić na myślenie o tym, co było. Ach...jak strasznie bym chciała móc siebie posłuchać w tym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z bolem dziasel
Myslenie o czyms co sie kiedys zrobilo jest glupie xD mi czesto zdaza sie zadreczac myslami nad zenujacymi albo komproitujacyki rzeczami w moim zyciu ale odrazu mysle sobie ze jest tyle osob na swiecie ze napewno komus tez sie to przytrafilo albo mial jeszcze gorsza hitorie. Pocieszabie sie nieszczesciem innych pomaga :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Wieeem. 95% czasu jest zamknięty. Ale czasem o sobie przypomni i wtedy czuje sie tak jakbym dostała czymś ostro w głowę. Mieliśmy do listopada kontakt ale ja powiedziałam mu ze ma przestać pisać bo on ma dziewczyne a ja fceta. Życie dorosłych jest ciężkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Aaaaaa emocje i uczucia. Po co nam to?! Ja miałam tylko dwa związki.. Jeden od małego do liceum a drugi ponad 3 lata. Może dlatego tak mnie to rusza bo to wspomnienie z całego mojego dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z bolem dziasel
Ja jestem z facetem tez 3 lata jestesmy juz zareczeni ale ze swoim bylym kompletnie zerwalam kontakt ale nie powiem czasem tez sobie mysle jal by to bylo... Ale zaraz jest mysk kurcze ale po co? Jestem cholernie szczesliwa z tym mezczyzna i tylko to jest wazne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak, dorośli mają ciężko. Teraz wspominam wszystkie glupie rzeczy jakie zrobiłam i mam ochotę zapaść się pod ziemię. Nawet jak mam świadomość, że np. tej osoby nigdy już w życiu nie spotkam to i tak mi głupio i to tak straaasznie. I wstyd mi jest potwornie, zakrywam rękoma twarz i czekam na sylwestra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z bolem dziasel
Sylwester nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
:) ja jestem ze swoim tez szczęśliwa, myśle o naszej przyszłości.. Tylko czasem te głupie myśli mnie odpadają jak wracam do domu na święta czy w odwiedziny. On mieszka tuż obok a mój ukochany tyle kilometrów ode mnie.. Dobrze ze następnym razem będziemy tu we dwoje. Kuzwa przecież ja nic od niego nie chce nawet więc po co mi te głupie myśli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwester nie pomoże, ale jest to jedyna miła perspektywa na przyszłość... szczerze to ja nawet nie wiem, co to jest związek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Ja bylam królowa przypalow :D ale dobrze ze pamięć akurat w tej kwestii mam słaba. Mogę spokojnie po świecie dreptac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Przekonasz sie, jestem pewna. Ja czasem zapominam jak to było być singielka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
A może go wywal z fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Nic nie stoi na przeszkodzie! Zdrowie psychiczne najważniejsze! Ja tez sie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z bolem dziasel
Mialam 3 zwiazki, pierwszy i drugi po 1,5 roku ten juz 3. Czasem mysle o tym ze moze bylo.by fajnie pobyc samej i spotykac sie z facetami bez zobowiazan ale tak narawde ni ma nic lepszego niz zwiazek zawsze masz kogos obok siebie czy jest dobrze czy zle i nie dosc ze zyskujesz partnera to jeszcze przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Zdecydowanie fajna sprawa. Nie wiem czy bym potrafiła już nie być w związku.. Teraz już 6 noc śpię sama, widać właśnie jak mi to zasypianie wychodzi :Da jak sie oświadczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też tak myślę, że to musi być zajebista sprawa być z kimś, tak naprawdę. Ach... :) Skasowałabym to cholerstwo, gdyby nie to, że z niektórymi ludźmi kontaktuję się tylko przez to :) no ogolnie to to przydatne jest czasem. Ale co ja nerwów stracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Zawsze możesz odsubskrybowac sie z update'ow od nich :) lub dodać nowe profilowe i inni bedą lajkowac :D może inny przystojny kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z bolem dziasel
Jak weszlam do bloku to znalazlam tam wskazowki prowadzacenie co prawda do mojego mieszkania no ale juz zaczynasz myslec o co chodzi? Na moim pietrze pod kazda ze strzalek pisalo Kasia. Czy. na dzwiach pisalo chciala bys... I jak otworzylam drzwi zobaczylam wielki plakat z napisem moja zona on kleczal z pierscionkiem przede mna zrobil kolacje kupil kwiaty no w ogole bylo milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pannaklaudia
Slodziak! Mój już kilka razy powiedział ze chce żebym była jego żona.. Ale tez powiedział ze sie zakochał 2 dni po poznaniu mnie :D Planujecie juz ślub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×