Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowany

zszkodowany

Polecane posty

Gość zszokowany

mój problem wygląda tak: Od pol roku jestem z 4 lata młodsza dziewczyną(19lat), ja mam 23 . lata. Tydzień temu moja dziewczyna wyjechała do ciotki na weekend nad morze więc postanowiłem pójśc do klubu się zabawić i tak się zabawiłem, że wylądowalem w swojej kawalerce z 42 letnią szprychą, oczywiście sex nietuzinkowy...i rano drogi się rozeszły . w związku ztym ze oboje się nie spieszyliśmy nie przedstawialiśmy się swoim rodzinom jeszcze, dzień przed wigilą przedstawiła mnie swoim rodzicom, i okazało sie.. że ta kobieta to mama mojej dziewczyny (rozwódka). NIe wiem co mam robić :( z jednej strony codziennie myślałem ze taką kobietę rznąlbym dzien w dzień a teraz nagle jak wyszło szydło z worka boje sie wejsc do Ich domu- narazie unikam wizyt, inny problem jest taki że ona cały casz wysyla mi erotyczne sms'y, w stylu: ze jest mokra, ze czeka az ją ostro przerzne tak jak ostatni...itp... nie wiem co robić dalej bo zlezy mi na dziewczynie :( proszę o powaźne porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowy rozsądek zawsze w cenie
Najlepiej odstawić to zielsko, które stoi w doniczce na parapenie, a którego listki palisz po kryjomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odkupię to zielsko
w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajheheajhehe
to jest zdrada........!!! Jakby Ci na dziewczynie zależało naprawde to byś nie przespał sie z inną.. powiedz jej o tym! a ona mam nadzieje cie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perwersyjny półklusek
Z teściową to chyba nie jest zdrada. Wszystko w rodzinie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooxxii
no takiej historii to na kafe jeszcze chyba nie było :-) może zróbmy konkurs na najlepsze prowo w roku 2012? :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×