Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość makalakaka

ubezpieczenie OC przez internet

Polecane posty

Gość makalakaka

ubezpieczał ktoś w ten sposób swój samochód? jakie firmy polecacie? jest znaczna różnica , bo np. w PZU jako przedłużenie umowy przyszła nam kwota 1300zł a w AVIVA on line troszkę ponad 500zł . Czy warto? są jakieś "kruczki" ? co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfsdfs
ja bym bral gdzie taniej w koncu to tylko oc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahoniowy fiolet
miałam w axa i w awivie, oc z ac i nie było żadnych kruczków, bynajmniej nic mi na ten temat nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwewqrqwe
reklama avivy?:classic_cool: mój samochód jest ubezpieczony w link4, płacę 550 zł za 1.8, ale mój starszy jest współwłaścicielem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfdsdtffgv
Oc jest objete gwarancja skarbu panstwa - obojetnie gdzie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalakaka
ok a teraz mam jeszcze jedno pytanie, zamówiłam OC w avivie i zaznaczylam opcję zapłaty przelewem, i co teraz? czekac na dokumenty które przyjdą na podany adres? czy powinien mi wyskoczyć nr konta na jaki mam wpłacić składkę? kurcze potraciłam się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilojk
powinnas dostac maila z wszystkimi potrzebnymi informacjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kremiknivea
tak jak kupiłeś online to masz zniżki, ale za rok oni to zsumują. Druk przyjdzie pocztą jak dziś kupiłeś to w poniedziałek masz. Ja całe życie ubez. w pzu po huj nie wiem przesz.lam do linka mam już aż 60% zniżki a pzu to pierwsza firma potęga dlatego tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makalakaka
kremiknivea - co masz na mysli ze za rok oni to zsumują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropp
Może zainteresuj się jeszcze liberty direct, mają jedną z najtańszych ofert na rynku. Przy okazji przy zakupie przez internet możesz otrzymać zniżkę 5%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zajrzyj na stronę www.rankomat.pl Przystępny kalkulator ubezpieczeń, prosty w obsłudze i też dość szybki. Wyświetlają informacje o składkach w kilkunastu firmach równocześnie, także człowiek ma pełny ogląd na to – co, gdzie i za ile. Na pewno bym nie wybierał pierwszej oferty z brzegu, bo przy takim podejściu to można mieć więcej niż sto procent pewności, że się przepłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody1989kra
Ja korzystałem ze strony internetowej http://www.mtu24.pl/ubezpieczenie-oc-komunikacyjne/ W kwestii dokonywania zakupów każdy ma swoje preferencje i upodobania, wynikające z życiowych doświadczeń czy też z charakteru. Zakup ubezpieczenia przy użyciu internetu należy chyba do najwygodniejszych i najmniej problematycznych metod. Wystarczy wejść na stronę internetową, wypełnić dane i przejść do opłaty polisy. Dokumenty ubezpieczenia otrzymujemy w wiadomości przesłanej na adres e-mail lub drukujemy bezpośrednio z naszego konta w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można szybko porównać składki przez http://rankomat.pl, nie trzeba tutaj osobno iluś zapytań składać do towarzystw, bo to oni rozsyłają jeden formularz do kilkudziesięciu różnych firm, które ubezpieczają kierowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtańsze OC na 100% masz zestawione na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Możesz sobie przejrzeć cały rynek lub od razu odnieść się do towarzystwa ubezpieczeniowego, z którego najczęściej korzystasz. Duże uproszczenie. Przeszedłem właśnie na format współpracy online, bo poprzedni mój doradca raczej nie wywiązywał się do końca ze swoich obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jednak w przypadku ubezpieczeń samochodowych to dużo zależy od stażu i wypadków...a najlepiej od ich braku 🙂 Jak ktoś przez lata jeździ bezwypadkowo to w końcu się doczeka składek które nie będą aż tak bardzo dociążały budżetu. Druga rzecz to na pewno porównywanie ofert, sam korzystałem już dwa razy ze strony rankomat.pl i sobie chwalę. Można na takim porównaniu realnie zaoszczędzić, u mnie to było blisko 30 procent ostatnio, a więc konkret a nie jakieś grosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Warto rzucić sobie okien na kalkulator rankomat.pl. Można zaoszczędzić czas i pieniądze. Duże zbiorcze zestawienie ofert (ubezpieczeniowych, kredytowych, GSM), ładnie widać jakie są stawki w konkretnych miejscach, jaki zakres usług, nie trzeba sobie osobno przechodzić między jedną stroną a drugą, tylko wszystko masz zebrane w jednym miejscu. Mi się kalkulator bardzo sprawdził jak szukałem OC AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×