Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

no niby jestem. Tylko tak jak pisałam wcześniej to mój 3 cykl po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i tak sobie wmawiam ze może po prostu coś się przesunęło i tyle. a jak znowu zrobię i zaraz po tym dostanę okres to się wścieknę. Namyślę się jeszcze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Mam nadzieję, że można się dołączyć do Was:-) Podczytuje Was od kilku dni i postanowiłam też napisać ponieważ mam taki sam cel jak Wy:-) Dziewczynom, którym już się udało gratuluję z całego serca! U mnie sytuacja wygląda następująco. Starania rozpoczęliśmy pod koniec października. Jednak mamy sytuację nieco utrudnioną, ponieważ mój mąż pracuje zawsze w delegacji i pozostają nam jedynie weekendy. Więc mieliśmy świadomość, że nie do końca możemy się wstrzelić w te dni no ale próbować przecież zawsze można;-) Ale w okresie świątecznym mój mąż miał wolne. Owulacja wypadała 28-29 grudnia (potwierdzona testem). Cykle mam 25-dniowe, ostatnią @ miałam 17 grudnia, więc teraz powinna być 10 stycznia, a nie ma do tej pory. Robiłam dziś rano test (Novatest z czułością 25) i wyszedł negatywny:-( Ale póki nie ma @ nie tracę nadziei tym bardziej, że od kilku dni utrzymuje mi się temp.37,1-37,4 st. i mam dodatkowo taki gęsty biało-żółty śluz. Jak do niedzieli nie będzie dalej @ to chyba w niedzielę powtórzę test. W sumie to sama nie wiem co myśleć. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Beatka;) miałam wczoraj robic wiecie ze u mnie ciaz podatna na daty o Wikim w i imieniny teraz w urodziny wczesniej na dzien matki;] tylko co dalej strasznie sie boje, musze zadzwonic do gin moze potrzebuje wsparcia po poprzedniem utracie ciazy w 9 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do gin na 8 umowiłam sie na wizyte musze wykupic dupasthon , jak ja ogromnie sie ciesze i przeogromnie sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Keiti78 gratuluje! Grono przyszłych mamusiek powiększa sie z dnia na dzień ! Ja w następnym tyg będę mogła robić test, @ powinna przyjść (mam nadziej ze nie przyjdzie) 15.01 , gdyż to będzie mój 26 dc a zwykle takiej długości mam cykle. Jak wytrzymam i nie dostanę @ do 17 to zrobię test bo ostatnio spóźniala mi sie 3 dni przez co miałam wielka nadzieje a potem rozczarowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01.2013 - 26 lat Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9. 01. 2013 - 25 lat Karolina 29277 - 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23l - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 Będę Mamą2013 - 10 cykl - @ 29.12. - testowanie 26.01 tymianek111 - 28 lat - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 iska997 - 7 cykl - @ 02.01.2013 - testowanie 31.01 królik-skacze- 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02 lat 25 Tym, którym sie udało BeataB - 1 cykl - @ 12.12.12 - termin porodu.... Keiti78 - 3 cykl 25 dni -@16.12- termin porodu.......22.09 Maruska31 - 8cykl -@ 14.12-termin porodu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Kitka87 witamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka ja tak zaaferowana ze az Cie przeoczyłam:) dopisz sie do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
keiti78 gratuluje i ciesze się żę jest nas coraz więcej, jężeli chodzi o termin porodu to jeszcze nie mam odwagi wpisywać, dla mnie troche za wcześnie, ale z tego co widze to wypadałby bardzo podobnie do twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Kitka87 mi w dzień okresu wyszła dziesiątka czyli ten czulszy dopiero pozytywny, a miało być 10 dni od owu tak napisane na ulotce, różnie z tymi testami na 25 poczekaj jeszcze z 3 dni, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
keiti78 a miałeś jakieś wsazówki odnośnie poprzedniego poronienia od gina? U problem z zagnieżdżeniem, ale z jakiej przyczyny? Ponoć duphaston bardzo pomaga, a jeszcze powiem wam że w Anglii dodatkowo zalecają kobietką aspiryne na poprawienie krążenia, tak pzeczytałam na ang. forum, ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pannacota- 1cykl - @ 2.12.2012 - testowanie - 03-01-2013 Lethicia26 - 3 cykl @ 12.12.2012 - testowanie 06.01.2013 - 26 lat Ewcia1982 - 1 cykl - @ 11.12.2012- testowanie 07.01.2013 Malinowaaa - 3 cykl - @ 12.12.2012 - testowanie 8-9. 01. 2013 - 25 lat Kitka87 - 3 cykl - @ 17.12.2012 - testowanie 13.01.2012 - 26 lat Karolina 29277 - 10 cykl - @ 14.12 - testowanie 14.01 Qwer- 3 cykl - @ 20.12 - testowanie 17.01 Agawarawaa - 2 cykl - @ 21.12 - testowanie 21.01 KawaZmlekiem23- 23l - 3 cykl - @ 24.12 - testowanie 21.01 Będę Mamą2013 - 10 cykl - @ 29.12. - testowanie 26.01 tymianek111 - 28 lat - 1 cykl - @ 29.12 - testowanie 29.01 iska997 - 7 cykl - @ 02.01.2013 - testowanie 31.01 królik-skacze- 9 cykl-@ 4.01.2013 testowanie 01.02 lat 25 Tym, którym sie udało BeataB - 1 cykl - @ 12.12.12 - termin porodu.... Keiti78 - 3 cykl 25 dni -@16.12- termin porodu.......22.09 Maruska31 - 8cykl -@ 14.12-termin porodu....... dopisałam się:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
No zaraz sobie z ciekawości sprawdze termin bo mam cykle 28dni, pewnie tak wypadnie jak podałaś 20.09, to ciekawe bo ja też jestem z września a jak się czujesz bo mnie dziś piersi nie bolą może czasami troszeczkę, tylko troche brzuch i czasami kłuje po lewej stronie tam gdzie jajnik, na razie żadnych nudności ani napadów na żarcie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka9224
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanko. Nie wiem czy nawet na dobry temat trafiłam ale sama juz mam metlik w glowie. Nie wiem czy jestem w ciązy czy to moja wyobraźnia juz tak działa. Wczoraj miałam dostac okres. Nadal go nie ma. Nie mam regularnych cyklow. od jakiegos tygdnia bola mnie piersi, jak na okres ale jego brak. Z moim chlopakiem a w zasadzie juz narzeczonym kochamy sie prawie codziennie bez zabezpieczenia. Od dwoch dni mogłabym spac cały dzień od rana do wieczora. czasem mnie mdli, ale nie wymiotuje ani nic. Po prostu jakos tak mi "dziwnie" dzien w dzien piłam napoje gazowane typu cola. Albo jakies tigery. po prostu lubie . A ostatnio nawet nie moge przelknac bo od razu cofa mnie. brzuch boli. w jednym momencie chce mi sie plakac a za chwile smiac. Zawsze tak miałam tuz przed @. Ale po prostu nie wiem, czy to moze byc ciaza, czy moje urojenia. Wiem ze ten temat był juz opisany i przepraszam ze sie powtarzam ale sama nie wiem juz. Nie wiem czy test zrobic czy nie jest jeszcze za wczesnie. Prosze napiszcie co o tym sadzicie. Czy moge miec nadzieje na to ze za 9 miesiecy powitamy nowego czlonka rodziny??:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka9224
Cześć dziewczyny. Mam do Was pytanko. Nie wiem czy nawet na dobry temat trafiłam ale sama juz mam metlik w glowie. Nie wiem czy jestem w ciązy czy to moja wyobraźnia juz tak działa. Wczoraj miałam dostac okres. Nadal go nie ma. Nie mam regularnych cyklow. od jakiegos tygdnia bola mnie piersi, jak na okres ale jego brak. Z moim chlopakiem a w zasadzie juz narzeczonym kochamy sie prawie codziennie bez zabezpieczenia. Od dwoch dni mogłabym spac cały dzień od rana do wieczora. czasem mnie mdli, ale nie wymiotuje ani nic. Po prostu jakos tak mi "dziwnie" dzien w dzien piłam napoje gazowane typu cola. Albo jakies tigery. po prostu lubie . A ostatnio nawet nie moge przelknac bo od razu cofa mnie. brzuch boli. w jednym momencie chce mi sie plakac a za chwile smiac. Zawsze tak miałam tuz przed @. Ale po prostu nie wiem, czy to moze byc ciaza, czy moje urojenia. Wiem ze ten temat był juz opisany i przepraszam ze sie powtarzam ale sama nie wiem juz. Nie wiem czy test zrobic czy nie jest jeszcze za wczesnie. Prosze napiszcie co o tym sadzicie. Czy moge miec nadzieje na to ze za 9 miesiecy powitamy nowego czlonka rodziny??:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
myszka9224 mi pozytywny wyszedł w dzień terminu @ około dwa tygodnie po owulacji, wcześniej nic nie pokazywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Jak kochaloście się codziennie to du ża szansa na ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keiti - gratuluje :) bardzo bardzo kitka - witaj :)) malinowaa rob ten test kobieto i sie nie znecaj nad nami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka9224
jutro lece biegiem po test, bo nie wytrzymam z niepewnosci. przypomniałam sobie teraz ze jakis 1,5 tyg temu bolał mnie brzuch, nie mogłam nic zjesc. wymiotowałam. sadziłam ze to zwykle zatrucie, tym bardziej ze nastepnego dnia mi przeszło. ale teraz tak sie zastanawiam czy to mogly byc pierwsze sypmtopy ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Myszka zrób test, a na objawy typu wymioty to jeszcze chyba za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×