Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lethicia

Nowy Rok-nowe nadzieję na te śliczne II kreseczki ;)

Polecane posty

Gość Qwer
Dopiero pisałam Wam, ze testować będę 15.01 ale właśnie wyszłam z toalety i zauważyłam na bieliźnie brązowe plamienie... Często tak mam dzień przed @... Nawet zgadzało by sie to, ze od 5 dni bolą mnie piersi.. Pewnie znowu krótki 23 dniowy cykl... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Dopiero pisałam Wam, ze testować będę 15.01 ale właśnie wyszłam z toalety i zauważyłam na bieliźnie brązowe plamienie... Często tak mam dzień przed @... Nawet zgadzało by sie to, ze od 5 dni bolą mnie piersi.. Pewnie znowu krótki 23 dniowy cykl... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 ciaze miałam bezkomplikacji, pod koniec sie pojawiły i przy poradzie stad cc, 2 ciaza była oki, lekarka nie widziała potrzeby podawania czegokolwiek ze wzgledu na prawidłowy przebieg 1, chociaz miałam obaw ze wzgledu na nerwy zwiazane ze slubem.... moze gdybym sie jednak uparła na te leki udałoby sie farmakologicznie ja podtrzymać. BYłam przed chwila u lekarza rodzinnego , kupiłam duphaston i no-spe, oraz wit z filikiem, bo sam folik juz mi sie konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ciezko powiedziec, czasem nadinterpretujemy objawy, ja np bylam w okresie sylwestrowym w kotlnie Kłodzkiej, bylismy w pijalniach wody i po wejsciu w Ladku było mi tak niedobrze ze musiałam wyjsc z jednej strony to bezsensu a z 2 byłam ok tyg po zapłodnieniu, kiedys byłam w tej pilani i nie miałam takiej sytuacji, a od 4 dni mam wieksze pragnienie, spie juz o 22 bardzo szybko sie robie senna i zmeczona, troche rozdrazniiona z hustawka nastrojo, temp u mnei neiadekwatna ale pewnei dlatego ze nie mierzyłam jej codziennie rano... boli mnie brzuch i jajniki, tak jakby mnie tam cosc ciagnelo, niekiedy mam wieksze nawet skurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
keiti78 jeżeli chodzi o objawy to mam dokładnie to samo, tylko piersi przestały mnie tak boleć jak wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti 78 moje gratulacje !!! powiedz mi czy ten duphaston jest konieczny? Ostatnio się zastanawiałam co by było gdy mi wyszły II krechy. Cały czas sądziłam żebym poczekała z 2 tygodnie by iść wtedy gdy już "coś" będzie widać by się nie stresować ale z drugiej strony myślę o tym duphastonie na podtrzymanie ciąży bo w końcu jedną już straciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .magdalenka.
Ciekawe czy będziecie się tak cieszyć jak całe dnie spędzicie na wymiotowaniu! 3 miesiące non stop! Mam dość! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala mama
ja nie jestem staraczką,ale tak mnie wciagnął wasz topik,ze codziennie wpadam zobaczyc czy są jakies nowe 2 kreski :) gratuluje wszystkim którym sie udało i powodzenia dla reszty :) myszka-jak jeszcze nie wiedziałam ze jestem w ciaży,cola mi tak strasznie nie smakowała,wszystkim mówiłam,że jest zepsuta ;) a wczesniej pilam ja litrami :) oczywiscie cola byla dobra,a to byl pierwszy objaw ciazy :) wiec,moze u ciebie tez... i brzuch mnie bolal tak strasznie jak na okres,biegalam co chwile do lazienki bo myslalam ze dostalam,nakupilam tamponow i tabletek przeciwbólowych a tu niespodzianka-bole minęły,okres sie nie pojawił i teraz mam roczną córeczkę-starałam,sie o nią 11 m-cy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królik ze wzgledu o strach o prawidłowy rozwoj ciazy uwazam ze konieczny, wczesniej mocno przezyłam utrate poprzedniej ciazy z zabiegiem w szpitalu, nie byłam na to gotowa i chyba bym sobie nie darowała, gdybym nie zrobiła wszytskiego by utrzymac te ciazea miesiac musze czekac do wizyty u gin, bo wczesniej nic nie bedzie widac, a kazde dopochwowe badanie jest tez inwazyjne .magdalenka w 1 ciazy nie miałam mdłosci i obym tu ich nie miała, kolezanka przez to przechodziła rowniez ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Zazwyczaj po stracie jednej ciąży lekarze w kolejnej zabezpieczają duphastonem, pewnie jeżeli coś jest nie tak z zarodkiem to duphaston nie pomoże ale jak są inne przyczyny poronien to pomaga podtryymać ciąże w początkowym etapie. Moje 2 kuzynki brały od początku, jedna bo była w ciąży z blizniakami a druga bo miała jakiś problem z szyjką za miękka czy coś takiego. Obydwie donosiły ciąże i mają zdrowych synów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałam, że zmienię zdanie ale faktycznie może lepiej wcześniej zacząć brać te leki. A jeżeli mam luteinę w domu to czy mogłabym ją brać jeszcze przed wizytą? Bo na nią czeka się zazwyczaj 2 tygodnie. Pytam tylko teoretycznie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Królik a co na to twój lekarz, ja dostałam duphaston jeszcze przed ciążą miałam go brać już w drugiej połowie cyklu, zależy od opinii lekarzai prowadzącego, tylko podpowiadam że z tego co czytałam to po poronieniu zazwyczaj zabezpieczają lekarstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Obliczyłam sobie termin na kalendarzyku ok kati78, jak wszystko pójdzie dobrze to termin porodu jest na 21 wrzesień 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agawara;] jejku jak ja cholernie sie boj.. w ogole jakies takie skurcze bolesne mam, jakby macica sie stawiała, wziełam nospe...... zadreczanie o kazdy dzien bedzie koszmarne... czy wszytsko jest oki za tydzien pojde na bete czy jest orzyrost to da mi jakis swiatopogląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babyvillage
Witam dziewczyny od kilku dni Was podczytuje :) ja również rozpoczełam w grudniu starania ostatni okres mialam 10.12 a w styczniu niby się rozpoczął 9 stycznia (środa) twał jeden dzien potem przerwa i skąpe krawienie wczoraj rano (w pracy miałąm nocki a po powrocie sprzatalam wiec tak jakby od wysiłku) i dzis tez plamie... normalnie okres był duzo obfitszy... brzuch mnie pobolewa ale tak jakos inaczej niz podczas okresu... no i piersi ktore przed okresem sie powiekszaja a w pierwszych dniach okresu wracaja do normy sa nadal duze :) sama nie wiem co o tym myślec... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babyvillage
No i kompletnie nie mam na nic apetytu :/ najchetniej bym tylko spala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
Zrób test, jak ostatni okres miałaś 10.12 a teraz jakieś podejrzane plamienia, poprostu zrób test jak coś się zadziało to powinien już pokazać, jeżeli podejrzewasz ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
ja miałam takie bóle przedwczoraj dziś już jest ok, bardziej martwi mnie brak bólu piersi wczoraj jeszcze toche a dziś praktycznie wcale a to chyba dobrze nie wróży, jak człowiek jest po przejściach to wciąż się o coś denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
na myśli bóle brzuch o jakich piszesz keiti78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruska31
keiti78 takie zadręczanie to podczas pierwszego trymestru, żeby ciąża przetrwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keiti78 - gratulacje :) :) :) i niczym się nie stresuj, ja miałam silne bóle brzucha w pierwszych tygodniach. Stresowaniem się nic nie pomożesz, a tylko zaszkodzisz, więc: pozytywne myślenie! :) Ale dziewczyny, ciąża jedna po drugiej, super :). Ja myślę, że w najbliższym czasie malinowaaa jeszcze dołączy ;) Babyvillage - nie ma innego wyjścia - testuj. Test w tym momencie już na pewno będzie wiarygodny. Jest dużo przypadków plamienia czy lekkiego krwawienia w pierwszych miesiącach ciąży właśnie w czasie, gdy powinna wystąpić miesiączka. Moja bratowa miała normalny okres do 3 miesiąca, dopiero w 4-tym jej się nie pojawił i wtedy dowiedziała się, że jest w ciąży, w dodatku już w drugim trymestrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie moge przejsc do porzadku dziennego nad ta ciaza, wciaz mi w głowie siedzi- jak jestem czyms zajeta jest łatwiej, nie sadziłam ze strach o nia bedzie az tak wielki.... z utesknieniem czekam do wizyty u gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Hej dziewczyny pisałam wam wczoraj o wieczornych brązowych plamieniach, rano wstalam i podczas wizyty w toalecie zauważyłam ze leci ze mnie trochę czerwonej krwi ( no i oczywiście pomyślałam, ze znowu nie wyszło a okresu dostałam już w 22 dc) jednak przez cały dzień miałam troszkę brązowego plamienie i tyle! Nawet brzuch mnie nie bolal a zwykle 1 dnia umieram i oczywiscie Normalnie zalalo by mnie... Nie wiem co jest organizm płata mi figle.. Chyba ze @ jutro albo w nocy sie rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Keiti spróbuj sie nie martwić, przecież jak ma być dobrze to będzie a jak nie to nie... Twoje zmartwianie napewno nie pomoże, spróbuj uwierzyć ze będzie dobrze :) ja trzymam za Ciebie kciuki :) napewno będzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Keiti spróbuj sie nie martwić, przecież jak ma być dobrze to będzie a jak nie to nie... Twoje zmartwianie napewno nie pomoże, spróbuj uwierzyć ze będzie dobrze :) ja trzymam za Ciebie kciuki :) napewno będzie w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Narazie nie dopuszczam tej myśli bo nie wiadomo czy jednak @ nie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Tym bardziej, ze co chwile pobolewa mnie podbrzusze jakby miała przyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwer
Tym bardziej, ze co chwile pobolewa mnie podbrzusze jakby miała przyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×