Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśkaa.. .

Ładne i trwałe perfumy znacie takie ?

Polecane posty

Gość narciso for her
narciso rodrigeue FOR HER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narciso for her
*rodriguez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie genialne są elvie, są bardzo trwałe i nieduszące. Dobre są też c-thru, ale są bardzo słodkie i szybko mi się znudziły. Tak samo preta porter, choć zapach bardzo przyjemny, cytrynkowy. Najtrwalsze i tak są elvie, ale czy ładne to już kwestia indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piję kawkę z mlekiem
Samsara Guerlain :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam takie
Cthru Emerald ( zielone) Burberry Body Thommy Hilfiger Girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli może to być woda, to np. Vetiver & Chocolat HB, to drzewne klimaty - o ile takie lubisz to jest super. I niby woda, a zapach rzeczywiście utrzymuje się przez cały dzień, czego nie uzyskałam nawet przy wielu perfumach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam Hugo Bossa Deep Red. Bardzo długo trzyma się zapach i są super. Na zmianę używam i też polecam Caroline Herrere 212 Women. Są też delikatniejsze. A z tańszych fajne są Davida Beckhama Intimately Woman czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne pytanie! Wiele zapachów zadomowiło się w moim serduszku i nie wyobrażam sobie nie mieć na półce nawet jednego z nich, dlatego systematycznie uzupełniam swoje zapasy na galeriazapachow.pl jednak jeśli musiałabym wybrać tylko jedne, to chyba Angel TM :) ale Hypnotic Poison też nie pozostaje mi obojętne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdego "ładne" perfumy będą zupełnie inne. Ja kocham się w słodkich a moja koleżanka ich nie znosi więc kwestia gustu. Swoje zamawiam na zapachowiec.pl bo po prostu są trwałe i mają normalną przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były normalne, zdrowe, ciekawe odpowiedzi, aż pojawiły się dwie szepczace idiotki. Dwie ostatnie do kasacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscIza
Polecam zamówić ze strony galeriazapachow.pl duży wybór zapachów, w dobrej cenie no ale co najważniejsze są bardzo trwałe! Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aquadigoia
Ja uwielbiam Amor Amor - Cacharel :) są cudowne, słodkie, owocowe :) zamawiam na goia.pl :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawawa22
Jedne z lepszych jakie używałam to La vie est Belle - Lancome :) słodziutki, cukierkowe, czekoladowe... mmm.. zamawiam na galeriazapachow.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na świeżość, Light Blue jest rewelacyjny. Zamawiam z galeriazapachow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kenzo Diora i opium , light blue tez spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angel Muse i długo długo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kenzo polecam ze strony zapachowiec.pl ja tam często kupuję perfumy i naprawdę są trwałe :) a tak to jeszcze z trwałych, które u nich zamawiałam to m.in.: j'adore, Boss Orange, Armani SI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek_buziaczek1
Ja sprawdziłam wiele rozlewni i aktualnie kupuję na goia.pl i są trwałe i nie różnią się od oryginałów :) i są różne pojemności, więc nie ma problemu, że tylko duża butelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumapumba
ja też zamawiam na goia i uważam, że z innych rozlewni nie są takie trwałe jak tam.. a używam dość delikatnych perfum jak Lacoste pour femme czy versace bright crystal :) i kupując u nich faktycznie są trwałe i nie wietrzeją szybko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostaję 500+ i nie stać mnie na takie perfumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić odpowiednik oryginału. Nie ma znacznej różnicy w zapachu,a trwałość taka sama. Przekonałam się o tym używając m.in. Black Opium czy Light Blue. Sprawdzone zapachy z galeriazapachow.pl Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałam się,że zapachy z Diora są bardzo trwałe. Szczególnie polecam spróbować Hypnotic Poison. Piękny,słodki, intensywny zapach. Zamawiam z www.zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numerem 1 jest Calvin Klain - Euphoria który zamawiam na goia.pl. Poza dużo niższą ceną nie do odróżnienia od oryginału, a trwałość jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i trwałe a do tego w świetnej cenie znalazłam na goia.pl. Mają mój ulubiony Versace - Bright Crystal ale jest w czym wybierać :D A zapachy praktycznie nie różnią się od oryginału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co się komu podoba ;) Ja lubię delikatne zapachy takie jak Lacoste- Pour Femme (złota) czy Lolita Lempicka - Lolita Lempicka, ze słodkich ładnych zapachów mogę polecić Paco Rabanne - Lady Million. Kupuję razem z siostrą na zapachowiec.pl i jesteśmy bardzo zadowolone jakością, ceną i dostawą, no i flakoniki też są ładne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numerem jeden jest Hugo Boss - Hugo Woman z galeriizapachow.pl. Długo się utrzymuje i jest w świetnej cenie, a zapach tego jak i innych perfum nie różnią się od oryginałów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i trwałe perfumy znalazłam na galeriazapachow.pl. Zamawiam tam od roku i jestem zadowolona. A co do samych zapachów to każdemu podoba się coś innego. Dla mnie rewelacyjny jest delikatny, subtelny, lekko kwiatowy, taki kobiecy zapach Chloe -Eau de Perfum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×