Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśkaa.. .

Ładne i trwałe perfumy znacie takie ?

Polecane posty

Gość gość
Idealne perfumy, które są trwałe i zapachy są świetne znalazłam na galeriazapachow.pl. Giorgio Armani - Emporio to mój ostatnio zakupiony perfum i jak zawsze jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na galeriazapachow.pl są świetne perfumy, utrzymują się od rana do wieczora :) Kupuję tam zarówno damskie jak i męskie perfumy i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ze strony goia.pl ładne i trwałe są Si Armaniego, Hypnotic Poison z Diora i Lady Million z Paco Rabanne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór jest na goia.pl, mają dobrej jakośc***erfumy i do tego super ceny. Moimi ulubionymi są Versace - Bright Crystal, D&G - Light Blue oraz Yves Saint - Laurent - Black Opium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Czesc,jesli ktos ma jakies doswiadczenie odnosnie perfum,to poleccie mi prosze jakies owocowe orzezwiajace,grapefruitowe,poprostu lubie zapach czerwonych grejfrutow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegos czasu wychodzę z założenia, że warto posiadać wiedzę o zapachach, nie tylko perfumach. Jest to wielce ciekawe i interesujące zjawisko, zaś informacje na ten temat znacznie pogłębiłem dzięki http://www.aromasens.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaaS
Polecam Ari by Ariana Grande. Jak któraś z Was lubi słodkie zapachy to powinna być zadowolona. Są dość trwałe i długo trzymają. Buteleczka ma bardzo ładny kształt. Są dostępne w Douglasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z moich ulubionych: Burberry Brit i Kenzo Jungle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne to kwestia gustu, bo przecież nie każdy lubi słodkie czy ciężkie zapachy, ale na pewno na galeriazapachów.pl każdy znajdzie coś dla siebie :) Na pewno są one trwałe i mogę z pewnością polecić, bo od lat tam kupuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy kupione na galeriazapachow.pl, ja najbardziej lubię Hugo Boss - Orange albo Lancome - La Vie est Belle! :) są piękne i trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od roku używam perfum z goia.pl i są świetne. Długo się utrzymują i są w atrakcyjnej cenie. Aktualnie używam Lancome - La Vie est Belle ale mają duży wybór zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Calvin Klein - Euphoria :) i zamawiam na galeriazapachow.pl bo nie lubię przepłacać w drogeriach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór jest na zapachowiec.pl. Kupuję od dawna i zawsze jestem zadowolona. Perfumy są trwałe a co do zapachów to zależy od gustu. Jednym z zapachów, który mi się spodobał jest Carolina Herrera - Good Girl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór ładnych i trwałych a do tego w atrakcyjnych cenach jest na zapachowiec.pl. Kupuję tam zarówno damskie jak i męskie perfumy i są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór jest na zapachowiec.pl a wśród nich m.in. Lancome - La Vie est Belle czy Versace - Crystal Noir. Perfumy są trwałe i w atrakcyjnych cenach, polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cinema od YSL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C. Dior - J'Adore - świeże, zmysłowe, trwałe, piękne! Myślę, że to zapach godny polecenia, dostępny w fajnej cenie na zapachowiec.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeslli chodzi o trwałe i fajne perfumy polecam stronę zapachowiec.pl każdy znajdzie coś dla siebie i nie tylko mnie rozkochały w sobie perfumy Chanel-Coco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre pod względem jakości są perfumy na goia.pl. Kupuję tam z siostrą od dawna i zawsze jesteśmy zadowolone. Ostatnio kupiłam Lancome-La Vie est Belle i jak zawsze są świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jakie perfumy lubisz. Jeśli miałyby to być delikatne, świeże to na pewno fajne są CK-Euphoria oraz Versace-Crystal Noir, lekko słodkie, cytrusowe to Carolina Herrera-Good Girl i Gucci Rush 2 oraz Hugo Boss-Orange. Z nieco cięższych, orientalnych to Na pewno Christian Dior-Hypnotic Poison, słodkie to Armani-Si, Lancome-La Vie est Belle. Podałam kilka różnych propozycji które miałam okazję poznać na sobie lub moich koleżankach, a wszystkie kupujemy na galeriazapachow.pl. Są to dobre, trwałe perfumy w atrakcyjnej cenie, więc dlaczego przepłacać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i trwałe perfumy : Kenzo- Flowers by kenzo Carolina Herrera- Good Girl polecam zamówic sobie na zapachowiec.pl lub jechać osobiscie powąchać :D do M1 do czeladzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i trwałe: Lacoste- pour femme lub carolina herrera- good girl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór jest na zapachowiec.pl ja zakochałam się w zapachu Lacoste - Pour Femme zapach jest delikatny, i przyjemny oraz długotrwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie trwały i ładny zapach to Carolina Herrera- Good Girl jest w fajnej cenie i w dobrych pojemnościach na zapachowiec.pl polecam zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuzszego czasu niezmiennie Calvin Klein CK ONE z zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne trwałe i niedrogie to tylko z zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i trwałe perfumy lacoste- pour femme piękne, delikatne oraz w niskiej cenie perfumy na zapachowiec.pl polecam bo na prawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Ja ostatnio w drogerii testowałam Tommy Hilfiger Woman Pear Blossom. Świetny zapach. W mojej ocenie idealny na lato. Tutaj https://mania-perfum.pl/pl/woda-perfumowana/1776-tommy-hilfiger-woman-pear-blossom-woda-perfumowana-022548288542.html można kupić w lepszej cenie niż w drogerii. Bardzo podoba mi się zapach, kobiecy i bardzo długo się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×