Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sheem

Seks oralny dla niej

Polecane posty

Witam. Borykam się z takim problemem. Moj facet podczas gry wstępnej lubi potocznie mówiac "loda". Wie, że ja tażkże przepadam za seksem oralnym, natomiast on tego nie lubi, i mnie w ten sposób zaspokajał nie będzie. Jaka powinna być moja reakcja? Co mu powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadgfhad
to niech ci dogodzi inaczej, paluczkami albo coś albo powiedz ze nie lubisz loda :) wtedy szybko polubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kilka razy mu mówiłam, że w takim razie ja też tego robiła nie będe, bo jest egoistą. To się tłumaczy, że ja lubię mu to robić... Lubię owszem, też mnie to podnieca. Ale chcę coś w zamian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak konkretnie nie. Czasem sam przysuwa moją cipkę do swojej twarzy i gdzies przez minutę popieści, ale co to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ktoś tu myli pojęcie. Sheem to zwykły nick. "on82, nie chodzi Ci czasem o SHEMALE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro on nie lubi
to niech spada, ty tez sie nie wysilaj dla egoisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może go zapytaj o przyczyny? Może przeszkadza mu zapach, który można przecież zniwelować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Widziałam kiedyś
Nie każdy lubi nam pieroga pomamlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpię, że o zapach. Jestem kobietą, która bardzo o siebie dba, zresztą przed seksem zawsze biorę prysznic, a problemów zadnych z upławami itd. nie mam, znam się na rzeczy ;) Nie wiem w czym tkwi problem. Wszystko poza tym jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najlepiej zapytać. Może boi się, że się nie sprawdzi albo, że zrobi Ci krzywdę? Albo po prostu jest egoistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"on82" ja też tak myślałam. "Brahmin" o krzywdzie nie myśli, bo czasem nawet bierze i przygryza moje wargi sromowe... ale żeby on chciał tą tzw. minetkę, ahhh. Już mu nawet instrukcję dawałam i nic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhh, ale ja lubię mojego faceta. Strasznie mnie to dziwi, bo ogólnie nie nalezy do grzecznych, to raczej typ takiego malego zboczucha, stroje, przebieranki itd :D Aż ten oral nie idzie w parze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak jest taki zboczuszek, to zwiąż go i unieruchom, a wtedy będziesz mogła przejąć inicjatywę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpie, że bym go tak zmusiła :) "on82" dobrze, że są jeszcze tacy faceci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×