Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nijak to

komornik - co może

Polecane posty

Gość nijak to

mam zajęcie komornicze, nie duża kwota łącznie z opłatami sądowymi i egzekucyjnymi wynosi ok 1200zł. straciłam pracę 7 miesięcy temu i nie miałam jak spłacać kredytu więc mi wymówili.. i tak oto nie mam pracy do dziś, moje jedyne dochody to rodzinne na 2 dzieci w wysokości 180zł mąż ma dochody przekazywane na własne konto, każde z nas ma osobne konta nie wspólne. ja kredyt brałam sama bez męza. czy komornik w sytuacji kiedy ja nie pracuje może zająć pensje męża czy wejść na jego konto ..czy można uzgodnić aby potrącali moje wpływy z konta czyli te rodzinne..prosze o rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nijak to
wiem ze może zając sprzęt, na mnie jest pralka i lodówka, gazówka wspólna. telewizor na mężą ale jeszcze nie spłacony. czy w sytuacji przy długo 1200zł komornik moze wejść a sprzet domowy potrzebny gdzie są dzieci, czy raczej pójdzie na ugodę aby co miesiąc było przekazywane na konto komornicze ok 180zł tyle ile ja mam wpływów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
komornik wszystko może , czym prędzej z nim porozmawiaj o takiej ugodzie , czas też robi na niekorzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×