Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

dziewczyny chodząc normalnie na NFZ kiedy pierwsze usg.?? Jestem pełna nadzieji że teraz będzie wszystko dobrze ale też chciała bym zobaczyć swoją fasolkę i czy serduszko bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............no tak gwarno było jak mnie nie było................ ehhhhhhhhhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre zioła działają silniej niż leki! Unikaj mieszanek i herbatek. Szczególnie niebezpieczny dla ciebie jest teraz żen-szeń, rozmaryn, tymianek, chmiel i cząber, ponieważ szkodliwie działają na płód. Wystrzegaj się też moczopędnej kruszyny i aloesu, bo mogą powodować odwodnienie i przekrwienie narządów w obrębie miednicy. A Ja lubie tymianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, mi sie wydaje, ze chyba w 12 tyg takie usg, ale pewnosci nie mam. Wiecie, jak mi brzuch wywalilo, wlasnie sie ogladam, wygladam jak w poprzedniej ciazy na miesiac przed porodem. Ja jestem drobna, duzo i czesto jem, ale jakos nie mialam nigdy problemow z figura, nie wiem, czy to wina tego, ze nie mam mdlosci? Ale wczesniej tez nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę na Piotrkoską 121, do dr Gruszczyńskiej. Na kiedy masz termin?? Może się w tej Matce Polce spotkamy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia, mnie też brzuch się zaokrąglił, a to przecież dopiero 8tc :o Nie wiem czemu, może to kwestia jelit, mam małe problemy z załatwianiem się.. A ja uwielbiam rozmaryn 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie chcę o tym myśleć :o Ale masz twardy ten brzuch? Bo ja tak pół na pół.. :o W pierwszej ciąży dopiero na począktu 5miesiąca było coś widać, a pod koniec ciąży ten brzuch był niewiele większy, strasznie szczupła wtedy byłam. No ale teraz też wielorybem nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki którą macie stronę naszego forum?? mnie już wskoczyła 50 tyle do was napisałam a tteraz znów mam 49 i żadnego mojego postu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzoska ja mam termin na 18.09 z ostatniej @ ,a co do usg to wyczytałam że normalnym tokiem 11-14 tydz. Kurcze tyle mam żyć w nieświadomości że wszystko ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula-50 strona i wszystko Twoje widzimy. Ja tez mialam kilka dni temu ten problem, pisalam o tym. Z tym usg to ja Ci napisalam,ze pewnosci nie mam. Wrzoska-ja mam miekki, tez nie jestem wielorybem, ale skoro juz teraz mam tak, to co pozniej bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę robić naleśniki - szwagierka takiego mi smaka na nie zrobiła że język ucieka mi do tyłka :P niebawem wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 50str i widzę wszystkie Twoje posty Asiula ;) Ale coś się zacina to kafe, ja też czasami nie widzę swoich postów, odświeżam i nic :o Oj, to się chyba miniemy, zwolnię dla Ciebie miejsce - ja na 8. ;) Czekaj, a będzie Ci dane! :D:D Dobra dziewczyny, idę odrabiać z młodą lekcje. Miłego popołudnia, odezwę się na pewno później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja narazie też znikam wieczorkiem usiądę to poczytam i odpisze dziś mam lepszy dzień to coś niecoś porobię,np.sałatkę warzywną :) do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Witam wszystkie panie. Przepraszam że tak dawno nic nie pisałam. Strasznie zabiegana byłam ostatnio, a poza tym strasznie się stresowałam czy z moją fasolką wszystko ok. Oczywiście na bieżąco śledziłam forum. Dziś byłam na kolejnej wizycie u doktorka i widziałam najpiękniejsze serduszko na świecie:-) Według USG to 6t3d. Termin porodu mam na 15 września. Wreszcie się uspokoiłam i odstresowałam:-). Dostałam skierowamdie na podstawowe badania a karte ma mi założyć położna na nastepnej wizycie czyli 7 lutego:-) Miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaMarysia
Byłam tak szczęśliwa że bije serduszko że nawet o to nie spytałam. A zdjęcia z USG mi nie dał i nie wiem czemu bo w pierwszej ciąży zawsze dostawałam:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZosiaMarysia, moze lekarz sie zakrecil i zapomnial Ci dac? Zapytaj nastepnym razem. A ja ciagle ziewam, ciesze sie,ze juz niedlugo pojde spac. Jeszcze sie z tatusiem poklocilam, bo wczesnie rano (wstaje o 4.30) przypomnial sobie,ze czegos tam nie spakowal i mi pobudke zrobil. Teraz wrocil, to mu nagadalam, a on,ze dopiero co zaszlam w ciaze, a juz objawy mam. Rany, jak ja nie lubie takiego zwalania, ze w ciazy, ze okres, ze cos tam. Jakbym nie miala prawa byc zla po prostu, ze ktos mnie budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsiaUK - Northamptonshire? To nie tak strasznie daleko od Londynu. Myslalam ze powiesz Leeds :) Czytam wszystkie posty dokladnie i nie widze nic o wizycie u GP. Nie wiem czy mi nie wskakuja wszystkie posty, czy jak? Ja w UK jestem prawie 9 lat. Niby nie moge narzekac ale zgodnie z zasada 'wszedzie dobrze gdzie nas nie ma' czasami zaluje ze nie jestem w Polsce. Londyn w szegolnosci to straszny mlyn. Duzo pracujesz i wszystko na biegu. Jedyne co mnie tu trzyma to ze syn jest dwujezyczny i daje mu to fajny start na przyszlosc. Perspektywa spedzenia roku na macierzynskim wydaje mi sie bloga. Moze wtedy troche zwolnie :) Zupki, kupki, spacerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JoAsiaUK Hehehe ja też niecierpię jak mnie ktoś budzi kiedy nie muszę wstać.Kiedyś mój partner miał manię szarpania mnie za ramię i budzić mnie w ten sposób a to działa na mnie jak płachta na byka.Dostaję szału i gotowa jestem pobić-za 2 razem nauczył się że mnie budzi się delikatnie :) Jesteście dziewczynki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Hej, ale się rozpisałyście:) agula - czytam Twój przyadek ajkbym czytała książkę SF z happy endem:) trzymam kciuki!!:) JoAsiaUK - ja nie twierdzę że w mniejszych miastach nie ma dobrych ginekologów, chodziło mi raczej o to że w dużych miastach, zwłaszcza jeśli lekarz przyjmuje w wielu przychodniach to ma duże doświadczenie, spotyka się z różnymi przyadkami i przez to więcej się uczy i więcej wie. Dziś się upewniłam że ten mój jest w porządku, miałam usg - dzidzia ma już 2,61mm, serduszko ślicznie bije, badania ok, wcześniej coś sama błędnie odczytałam - wszystkie wyszły prawidłowo, oprócz czerwonych krwinek ale dostałam na nie żelazo. Lekarz mnie zapewnił że jeśli dziecko przed porodem okaże się duże albo blizna po cc będzie zbyt słaba to będę mieć 2 cesarkę:) Przytyłam 1kg i ważę teraz 51!!! Uspokoiła mnie ta wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
asiula74, wkrótce i Ty zobaczysz, kiedy masz wizytę i usg? Moje maleństwo ma juz rączki i nóżki - widziałam:) wygląda jak malutki misio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantastycznie Wika-ma. A na kiedy masz termin? Ktory to tydzien? Ja planuje isc za jakies 1,5 tygodnia. Troche sie boje i mam wrazenie ze unikam tej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu-str. 46 wpis z 11.45-o GP No, co 20 min pociagi do stolicy sa, mam kolezanke w Londku, ktora przyjezdza do nas, zeby odetchnac i połazic. Mowi, ze tam nawet w parku nie ma spokoju ( tez taka Łodzianka z wyboru jak ja). My jestemy krotko, a moj mlody juz coraz lepiej smiga w tym jezyku i nawet mnie poprawia. Wczoraj na piłce sobie uswiadomilam jak on duzo kuma, trener cos im tlumaczyl, on nawet na niego nie patrzyl i bylam pewna, ze sknoci, bo nie sluchal. Pierwszy chlopiec zle zrobil, wiec moj nie mial z kogo brac przykladu, a jednak wykonal zadanie prawidlowo, znaczy, ze rozumie. Nauczycielce tez kiedys napyskowal po angielsku, jak chce, to potrafi. Czasem oczywiscie mu ciezko, bo jednak polski jest jego pierwszym jezykiem. Przykro mi jak wraca do domu i mowi,ze pani o cos pytala, nikt nie wiedzial, a on tak, ale nie wiedzial jak to powiedziec po angielsku. Dzis mnie zaskoczyl z wykonaniem pracy domowej, wpadl na tak swietny pomysl,ze mam nadzieje,ze nauczycielka to doceni. Ja nawet nie wiem, ile przytylam, bo nie mam wagi Tyle, co widze. Wika-ma,czy Ty jestes mama Wiktora? Asiula-ja tez jestem bardzo niemila jak mnie sie budzi, czasem nawet dla dziecka. Oczywiscie jak mnie obudzi, bo cos sie stalo, ok, ale jak mi przychodzi o 7 rano w niedziele i oswiadcza, ze juz jest dzien, masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
JoAsiaUK, nie, a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
termin wg miesiączki mam na 20 sierpnia ale wiem że zapłodnienie miało miejsce 3 tyg. później, mimo to gin powiedział że termin jest na sierpień. nie będę się upierać bo znam przypadek przenoszonej ciąży gdy dziecko urodziło się z zielonych wód płodowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×