Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninka281

sierpien\wrzesien 2013

Polecane posty

Wika-ma: przyjme, nie ma sprawy. JoAsiaUK - zostan na forum. Nie przejmuj sie komentarzami i ocenami ludzi, ktorzy nic o Tobie nie wiedza. Zreszta trzeba miec malo empati, zeby pod anonimowymi nazwami obrazac i denerwowac kobiety, ktore spodziewaja sie dziecka. Asiula, Kruszyna - piszcie dalej co u Was. Przeciez wlasnie komus chodzilo o to, zebysmy zniknely z forum. Ja wczoraj z synem testowalismy wozki w skepie. Czy planujecie kupic taki z gondola na poczatek czy taki, ktory rozklada sie na plasko a dziecko umieszcza sie w torbie, ktora sie kladzie na tym wozku? Co sadzicie? W sklepie na 50 gondoli byl tylko 1 z takim 'nosidlem'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
ja miałam taki z gondolą ale to nawet nie ważne czy miałam czy nie, w każdym razie wydaje mi się że dziecku wygodniej w gondoli, przestronniej, ja bym chyba dostała klaustrofobii leżąc w takiej torbie. Może to dobre na zimę, choć gondole też są ciepłe, mamy przecież kombinezony, śpiwory, poza tym do zimy to dzieci mogą być za duże na taką torbę. Mój jeździł w gondoli (która jest większa) 4-5 miesięcy, do pół roku nie doczekał bo był duży. Jak się urodził to miał już ponad 4 kg więc nie trudno się domyśleć że 6 m-cy to już było kawał chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Aha, potem spacerówka od tego wózka też się rozkładała na płasko, ja mu nigdy nie podkładałam poduszki żeby nie krzywić kręgosłupa więc leżał sobie jak w gondoli - całkiem na płako, no i jeszcze więcej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
JoAsia, wyglądałaś mi na silną i zdecydowaną babę;) nie ustępuj po kilku nieprzychylnych komentarzach, sama pisałaś że każdy ma prawo do swojego zdania - i te dziewczyny i Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez uzywalam gondoli przy pierwszym dziecku ale to taki klamot ciezki ze szukalam opcji jak ja zastapic. Mam troche czasu jeszcze to sie porozgladam i przemysle. Cos mi sie wydaje, ze na to forum juz nikt nie zajrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe :D Jeszcze ja tu jestem :) dziś trochę później ,ale jestem bo zrobiłam sobie małą pzerwę w sprzątaniu i chyba nawet zrobię sobie kawkę małą. Pijecie ze mną ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie zrobilam kawusie z mleczkiem :) I oczywiscie kawal czekolady obok hehe. Rozpieszczam (vel tucze) fasolke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie zrobilam na bóstwo bo mężulek zaraz ląduje na lotnisku. Siedze przy kompie, pracuje troszke plus zagladam na forum. Czasami zapominam ze jestem w ciazy. Tez tak macie? Chociaz jak tylko wejde na wage lub stane przed lustrem to swiadomosc wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie zapominam bo ciągle brzuch mam przed sobą :D Mam nadzieję że mój partner mnie tylko straszy że lekko 4kg będzie i 60cm już mu powiedziałam żeby sam sobie rodził takiego smoka czy smoczyce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia xyz A jak tam wczorajsze zakupy?? kupiłaś coś i byłaś w tych sklepach co ci pisałam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na Zwirki juz nie ma - przeniesiony na Wierzbowa. Bylam ogladac wozki na Piotrkowskiej - wybor nawet spory. Ale przewazaja wozki z gondolami a ja mialam ochote na spacerowke rozkladana na plasko do ktorej wklada sie 'torbe' z dzieckiem. Ale moze Wika-ma ma racje - dziecko urodzi sie na jesien/zime wiec jak ją :) opatule w kombinezony i kocyki to bedzie jej ciasno w torbie. Moze więc jednak gondola. Dzisiaj planuje podjechac do Manufaktury. Pewnie nic nie kupie ale chociaz porownam sobie ciuszki. Bede znow w Lodzi za miesiac to moze wtedy sobie cos wybiore. Nie chce zapeszac przed pierwszym skanem. Chociaz fakt, nie dopinam sie. A Wy jeszcze w normalnych ciuszkach czy juz w ciazowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia ja już od 6 tyg. chdzę wciążowych spodniach bo mnie wszystko gniotło.grube rajtuzy to gumy wszystkie ponacinałam żeby brzucha nie gniotło i dalej na przód. przy 1 synu nie miałam dużego i szybko brzucha bo dopiero w 4 miesiącu było go widać a z młodszym ledwo zaszłam i już był problem ze spodniami,i widzę że teraz znów brzuch będzie kosmicznie duży Zresztą nie jestem niska 169 a mój partner 185 :) A co do sklepów to strasznie szybko się zwijają i powstają inne,ostatnio chodziłam w sobotę po Piotrkowskiej i doznałam szoku ile lokali stoi pustych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam na Rzgowskiej w tej "Oleńka" tam są ubranka ładne dobre gatunkowo i nie drogie i tam też mają wózki warto tam jechać.Reszta tych sklepów w Marketach wiesz firmówki z cenami kosmicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie z tym brzuszkiem. Moj tez urosl niebotycznie chociaz przy pierwszym dziecku bylam 'plaska' przez kilka pierwszych miesiecy. Ciekawe jak bedzie z kg. Na razie jem sporo. Po usg w 12 tyg robie sobie dietke wiosenna. Czyli przestaje żreć a zaczne wreszcie jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
hej, byłam na zakupach i zwiozłam bluzeczkę na brzuszek;) taką ciążówkę ale fajną:) asiula, przeczytałaś moją wiadomość na gg? wysłałam Ci wczoraj. a na JoAsię jestem obrażona bo nas olała, to że ktoś ponajeżdżał na nią 1 dzień to nie powód żeby olać całą resztę z którą się rozmawiało przez ostatnie tygodnie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drugą
Hamerykankę też pożegnajcie, to wróci spokój. I nie macie za kim tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Standardowo luby poszedł do pracy a dziunia nie śpi :( ,ale jak tu spać jak mi światłem od tele po oczkach,seryjnie nakichał na plecy,tak się przytulał ze 2 razy nacisnął i śpij tu dalej :( X Wika-ma dobrze że tu napisałaś o kontakcie bo nie widziałam ale już wklepałam tam gdzie trzeba :D Wczoraj udało mi się szybko załatwić optyka dla syna bo z narzeczoną oprawki połamali i dziś mam odbiór. X Widzę że nie wiele z nas się udziela,zostałyśmy we trzy ?????????? To po co siedzieć na forum?! wymienić się numerami i po co mają nas podczytywać zawistne osoby?! X Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Dokładnie jestem tego samego zdania, po co pisać na forum skoro mamy gg:) Ja nie potrzebuję widowni i podczytywania, gdyby jeszcze ktoś poza nami się konkretnie udzielał to ok ale po pierwsze nikt nie będzie dyrygował z kim wolno nam pisać a z kim nie a po drugie nikt nie musi czytać o naszych sprawach by potem anonimowo krytykować wpisy i komentować je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
Elmoo, Berisha, Kruszynka1990, BlackBlack20 i inne dziewczyny które być może pominęłam ale było nas tyle... jeśli chcecie pogadać to odezwijcie się na tym forum, znajdziemy sposób żeby wymienić się nr gg bo to forum niestety zeszło na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak ....
Sama przyczyniłaś się do rozwalenia tematu popierając pewne postawy, a teraz szukasz przyjaciół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika-ma
a ty za to wcale się nie przyczyniłaś, wszyscy tylko nie ty........ od dziś pisz sobie co chcesz do woli, nikt ci więcej nie odisze, nikt nie będzie czytał twoich wypocin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×