Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciek8000

Co mam robić w tej sytuacji ?

Polecane posty

Gość Maciek8000

Moja była dziewczyna urodziła nie dawno córkę nie dawno (tydzień temu). Ona cały czas twierdzi, że to jest moje dziecko, rozstałem się z nią z powodu tej ciąży. Ona cały czas do mnie wydzwania, żyć mi nie daję, cały czas mnie nęka. Ja nie wiem co mam robić, ona chce żebym uznał dziecko i płacił alimenty. Ja jednak nie chce tego dziecka i nie chcę płacić na nią. Co mi radzicie zrobić, żeby się ode mnie w końcu odczepiła. Całą jej ciążę praktycznie się kłóciliśmy i teraz wcale nie jest lepiej. Ona chce badań DNA jak nie wierzę, że to moja córka. Jak mam się jej pozbyć, bo jak pisałem nie chcę tego dziecka i jej. Alimentów też płacić nie chce. Dziecko wolałbym mieć z żoną i z osobą którą kocham a nie z nią. Co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaścianek kafeteryjny
Jak mam się jej pozbyć? I właśnie dzieki takim frajerom jak Ty kobiety wychodzą na zwykłem kur.wy. Zgiń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm przesadzasz
Co mam robić w tej sytuacji ? eeeeeeeeeeeeeeeee no to może pierdalnij sie w łeb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś na 100 % pewnny że to nie twoje dziecko to czemu sie tak bronisz przed badaniami DNA , zrób je a będziesz miał pewność że nie jesteś ojcem jej dziecka ., jeżeli badania potwierdzą twoje ojcostwo to masz obowiązek płacenia alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaścianek kafeteryjny
najlepiej obrócić się na pięcie i odejść - FACET. typowy FACET. umoczyć pinokia, dzieciaka zrobić i od odpowiedzialności się unieść. TYPOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
Przecież to prowokacja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaścianek kafeteryjny
oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Immers
W tej sytuacji nic nie zrobisz... Jesli załozy sprawe w sądzie bedziesz zmuszony zrobic badania... A jak wyjdzie ze jestes ojcem dziecka to sądownie przyznaja jej alimenty... I tyle w temacie... NIe uciekniesz i nic nie zrobisz ... Jesli w badaniu wyjdzie ze nie jestes ojcem wtedy bedziesz mial spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooxxii
co zrobić w tej sytuacji? - dziecko rodzice powinni odciąć Ci neta. Weź zecznij przygotowywać się do matury bo znowu bedą kiepskie wyniki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooxxii
co zrobić w tej sytuacji? - dziecko, rodzice powinni odciąć Ci neta. Weź zecznij przygotowywać się do matury bo znowu bedą kiepskie wyniki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×