Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

A ja się rozchorowałam i umieram w łóżeczku :( A jutro tyle spraw muszę załatwić.... cotyniepowiesz masz rację z tymi kolorami, bo mimo że szmaragdowy jest piękny to jednak znaleźć identyczny odcień mogłoby być trudno. Ja bransoletkę dałabym w kolorze, ale coś delikatnego np srebrna ale z małymi kamieniami w kolorze kobaltu. Krzycz do Yenny po pomoc ;) Dziękuję za propozycję bukietu, ale nie lubię wrzosów... kojarzą mi się z przemijaniem lata i tak jakoś hmmm...ze smutkiem? Wydaje mi się że już znalazłam wymarzony bukiet, w maju albo później wybiorę się do kwiaciarni żeby zobaczyć, czy są w stanie mi zrobić moje cudo :) annielica najlepiej napisz do tej firmy i zapytaj :) Chociaż mnie się wydaje, że takie firmy robią raczej swoje określone modele butów, tylko kolory, rodzaj zapięcia itp zmieniają. A swoją drogą śliczne te buty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
...iii...- napiszę i się spytam, ale martwię się co zrobię jeśli okaże że nic się nie da zrobić:( a ja zwariowałam na punkcie tych butów, cały internet przeszukałam i nie wiem gdzie w razie czego mogę je kupić ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna776 - jesteś cudowna :* a mogłabyś znaleźć jeszcze takie tyle, że z fioletowym kwiatkiem ?:D Śliczne te wasze bukiety, takie niecodzienne :) A ja znalazłam taki bukiet http://pokazywarka.pl/r89x7z/ , dodałabym tylko piwonie, co o nim myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - szukam, szukam, ale to kolekcja z 2010 i już praktycznie jest niedostępna:/ A bukiet przepiękny! Ja bym nic nie dodawała *.*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografia_slubna_sesje_plener
Jak słyszę od swoich klientów bardzo dużo sal na rok 2013 oraz 2014 obniżyło ceny lub wprowadziło promocje/rabaty. Ta tendencja raczej się utrzyma do końca roku, albo i dłużej - zobaczymy. Sam w tym roku organizuję dla swojej córki roczek i też zostałem powitany obniżką cenową. Może to dobry czas na ślub :-) Fotografia Ślubna Małopolska www.bednarczykpolska.strefa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - To jest ta firma - http://twojasuknia.pl/Enzoani,98.html na dole pod sukienkami są wypisane salony, które sprowadzają produkty tej firmy. Spróbuj podzwonić i popytać, może któryś sprowadzi Ci te buty:) Wiem, że Taka Ona z Warszawy ma tę firmę w asortymencie, bo znalazłam ogłoszenie, w którym babka sprzedawała buty Enzoani. Powodzenia, może uda Ci się je dorwać ( trzymam kciuki!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna776 - jesli nic nie dam rady zalatwic kupie zwykle buty do tanca w takim fasonie i dokupie klipsy w ksztalcie kwiatkow i je przypne i bedzie prawie jak w oryginale;P jak narazie widzialam takie klipsy na zagranicznych stronach i najwyzej je zamowie;) albo poprosze firme ktora bedzie robila buty o dopiecie tych klipsow;) widzialam efekty mozna stworzyc buty jakie sie chce;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - mogłabyś podesłać mi tą stronkę z klipsami? Też bym chciała dokupić do moich gładkich bucików;) Aha, wysłałam pewną prośbę na naszą pocztę, czekam na opinie;) i jeszcze jedno pytanko mam do Was - Co myślicie o wprawieniu w obrączkę oczka z opalu? Opal jest kamieniem nie dość, że ślicznym, to moje przyszłe nazwisko pochodzi od jego nazwy;) Mam kolczyki z niebieskimi opalami i chciałam złoto dać do przetopienia, a jeden opal dać do wprawienia. Jak myślicie? Obrączki będziemy robić takie, tylko nie matowione, całe polerowane: http://www.jubilerskorpion.pl/moduly/sklep/UserFiles/98/zdjecie_big.jpg i zamiast tych diamencików chciałabym jeden niebieski opal na środku http://ankabizuteria.pl/1256-8041-thickbox/opal-pierscionek-z-opalem-w-przepieknej-srebrnej-oprawie-rozmiar-18-16.jpg. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna776 - bardzo prosze to ta strona http://www.etsy.com/search?includes=tags&q=purple+shoe+clip&page=1 :) Moim zdaniem jeśli jubiler ładnie wtopi opal w obrączkę to byłby to fajny pomysł. Nietuzinkowy :) Tylko pamietaj, taka obrączka tak jak te z diamencikami nie nadają się do zmniejszania, ani powiększania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
A apropo bukietów z poczty, to najbardziej podoba mi się ten zatytułowany "bukiet1" :) ale oczywiście wszystkie są śliczne :) też mi się podobają różowe piwonie, ale niestety nie są "fioletowe" więc ciężko ja połączyć z fioletowymi kwiatami w "fioletowy" bukiet ślubny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica - dzięki, te klipsiki to rzeczywiście genialna rzecz! Dziękuję za opinię co do bukietu, bo ja sama nie wiem, który z nich bardziej mi się podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do obrączki - jeśli będzie potrzeba zwiększenia/zmniejszenia, to nie będzie mi szkoda "wydłubać" takiego oczka. Przynajmniej mniej niż np. diamentu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wracam powoli do świata żywych ;) annielica te buty są baaaardzo wysokie, wydaje mi się że jednak takie do tańca lepiej się sprawdzą, w końcu będziesz w nich pląsać kilka dobrych godzin :) Yenna spojrzałam na bukiety i nie dziwię ci się, że nie możesz się zdecydować :P Mnie podobają się najbardziej te ze zdjęcia 3,4 i 6. Szczególnie ten który ma trochę wyraźniejszą wstążkę, lubię jak jest jakiś kolor bo ładnie to wygląda na tle białej sukni :) Dziś dzwoniła do mnie pani z salonu ślubnego i chciała umówić się na pierwszą przymiarkę na konkretny dzień, bo w lutym suknia ma być w salonie. Zaczęło do mnie na serio docierać że wychodzę za mąż aaaaaaaaaaaa!!! :P ;) No ale z racji wielu zajęć dogadałyśmy się po świętach wielkanocnych tak jak wcześniej deklarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna co do obrączki to pomysł ciekawy i wyglądałoby to na pewno pięknie, choć ja jestem zwolenniczką tradycyjnych obrączek :) I pamiętaj że takie kamienie mają tendencję do wypadania, jak wyleci to trzeba uzupełniać albo zmieniać zupełnie obrączkę, mnie by się nie chciało w to bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Cieszę, się, że już Ci lepiej:) Dzieki za opinię o kwiatach:) A co do oczka w obrączce... w sumie nie wiem jeszcze na 100%, zapytam zlotnika, może on pomoże mi się zdecydować. A ja jestem przerażona - pisałam do salonu sukien slubnych i odpisali mi, że mam pojawić się dopiero 5 tygodni przed ślubem. A ja uważam, że to za późno! Moja sukienka była z przedsprzedaży, mieli ją szyć i sprowadzać zza granicy, a jak miesiąc przed ślubem okaże się, że coś im wypadło i np. nie zdążyli? Albo kiecka okaże się uszyta nie tak? Jak myślicie? Żądać wcześniejszej przymiarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnaaa34
Yenna nie strasz proszę bo ja mam pierwszą przymiarkę 2 miechy przed ślubem... a zamawiałam suknię w styczniu takzę na dobra sprawe mają 5 miechów, kurcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnaa ja kupowałam w październiku... I nie straszę, po prostu sama jestem przerażona... Tak samo jak kobietki tutaj już maja makijaże próbne, a makijażystka, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że ona z reguły próbne robi 2 tygodnie przed slubem:/ A jak mi się nie spodoba, to co? W 2 tygodnie makijażystki nie wyczaruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna o kurczaki, to faktycznie późno... Nie chcę cię niepotrzebnie straszyć, ale przecież wszystko może się wydarzyć. Czytałam na różnych forach jak szukałam opinii o salonach, że dziewczyny miały np takie sytuacje, że suknia przychodziła kilka tyg. przed ślubem ale z innego materiału niż zamawiały, o zgrozo! Na twoim miejscu domagałabym się sukni w salonie co najmniej 2 miesiące przed ślubem, żebyś mogła spokojnie spać :) I dziwna sprawa z tą makijażystką...może spróbuj się umówić jakoś na wiosnę, powiedz że wolisz wcześniej i tyle. W końcu to ty jesteś klientką i wymagasz, ona to sobie może podyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... No właśnie tego się boję. Od października mają czas ją sprowadzić, nie żądam poprawek 6 miesięcy wcześniej, ale chciałabym mieć tą świadomość, że kiecka już jest w salonie i taka, jaką sobie wybrałam... Zadzwonię tam jeszcze. A z panią makijażystką chyba nie nawiążę współpracy, ona powinna sobą reprezentować to, co robi, a przyszła z błyszczącą twarzą i zwarzonymi cieniami na powiekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
Dziewczyny przymierzyłam dziś moją suknię :) i przy okazji 5 albo 7 innych w różnych fasonach i jestem zakochana w mojej :) http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Annais-Bridal,Prim,Feeling,item,2962.html najlepsze jest to że do końca tygodnia jest promocja i kosztuje 2340 zł, a zastanawiałam się nad szyciem i teraz nie wiem co zrobić ale z drugiej strony 400 zł to nie jest wielka oszczędność a czy znajdę solidną krawcową która mi ją uszyje ze zdjęcia to nie mam pojęcia... Panie w salonie obiecały mi poprawki bo chce żeby dół był mniej obszerny i to da się zrobić :) a co najlepsze przymierzyłam welon i toczek a w zasadzie stroik z wolaką... i tak mi się spodobał toczek, że nie wiem :) muszę się przespać z tym tematem. Nie sadziłam, że przymiarka sukni jest tak ekscytująca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna ło matko, uciekaj od takiej makijażystki raz, dwa! Bo ci jeszcze coś spartoli przed samym ślubem :/ Moja przyszła w ślicznym makijażu, cera idealna, wszystko tłumaczyła. Jest jeszcze sporo czasu, dlatego poszukaj spokojnie innej, trzymam kciuki :) Daj znać jak zadzwonisz do salonu i nie daj się spławić ich tekstami, że na pewno się wyrobią - na pewno to Kopernik nie żyje, a suknia ma być wcześniej i kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allora suknia bardzo ładna, wg mnie możesz śmiało zamówić w salonie. Cena nie jest wysoka, a z krawcową może być różnie, ze zdjęcia jednak ciężko jest zrobić idealną kopię. W salonie masz pewność że to twoja wyśniona, że miałaś ją na sobie i zrobią wszystkie poprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allora - nie warto dla 400 złotych sie stresować, latać za krawcową... Suknia jest śliczna, woalka może nadać jej charakteru:) ...iii... masz zupełną rację, jest jeszcze mnóstwo czasu, znajdę inną;) A z suknią to spokojnie, w rodzinie ja tylko załatwiam reklamacje, bo jeszcze nikt mi nie był w stanie odmówić. Każdego przegadam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, wiecie co? Nasza sala też zrobiła promocję na talerzyk! Zamiast 260 złotych bedziemy płacić 230 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allora
Dziewczyny zakładałam suknię 3 razy. Za ostatnim pani powoli mi zdejmowała biżuterię, toczek itp... bo chciałam w niej jak najdłużej postać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Yenna776 - gratulacje witaj w gronie kobiet które uraczyły obniżki :D Dziewczyny a moja suknia będzie w salonie 3 tygodnie przed i wtedy mam przymiarkę i poprawki (tak na świeżo, żeby waga na 100% się nie zmieniła) i tydzień przed ślubem będzie już do odebrania. Ja się mimo wszystko nie stresuje takim terminem (kobieta w salonie proponowała przeróbki tydzień przed ślubem) bo to renomowany salon i nie wydaje mi się, żeby były jakieś osunięcia. A tak przynajmniej suknia będzie dobrze leżała, nie boicie się że kilka miesięcy przed może się wasza waga zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×