Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tatiana212

Ślub SIERPIEŃ 2013

Polecane posty

cotyniepowiesz nic się nie stało, skąd mogłaś wiedzieć :) Dzięki za miłą opinię, suknia jest niezwykle lekka i czuję się w niej wyjątkowo. Poprawiłaś mi humor tym linkiem na allegro, suknia PM wygląda jak poszarzała firanka, ale przynajmniej pasują do siebie z młodym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Dziewczyny my też nie mamy ojców. Ojciec narzeczonego nie żyje, a mój rozstał się z mamą zaraz po moich urodzinach i od wtedy kontaktu zero. Chcemy Puścić Krzysztofa Krawczyka - Tobie mamo, a w prezencie chcemy mamom kupić jakiś wyjazd (mojej w góry, teściowej nad morze) ponieważ wychowywały nas samotnie nie miały czasu ani pieniędzy od lat gdzieś wyjechać. Wykupimy im jakieś groupony, damy "kieszonkowe" na wyjazd:) Mam nadzieję, że plan wypali:) ...iii... - bardzo ładna suknia, musisz ładne dodatki dobrać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annielica świetny pomysł, mamy na pewno będą mile zaskoczone i odpoczną sobie, bo je też stres będzie zżerał przed samym ślubem :) Z Yenna to ja chyba wszystkie dodatki perfekcyjnie skompletuje :P Dziewczyny pomyślałam o takiej tabelce jaką widziałam na innym topiku. Wpiszemy się i każda następna PM, która będzie do nas dołączać, będzie sie dopisywać. Wtedy bez problemu będziemy wiedziały, która kiedy bierze ślub, będzie to pomocne zwłaszcza bliżej ślubów. Zacznę więc może od siebie :) Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii... 17.08.2013 17:00 mazowieckie 25/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo zapomniałam o kropkach :) Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowieckie......25/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... Ty mnie już przestań tak chwalić, bo zapeszysz :P jestem chora, siedzę w domu i się nudzę - to grzebię w internecie, nic wielkiego;) Ale dziękuję, to miłe^^ Co do prezentów dla rodziców myśleliśmy nad poduszkami z naszym zdjęciem - już sama poduszka kojarzy się z czymś miłym, no i nie będą się kurzyć na półkach:) http://fuksjowy.blogspot.com/2012/09/prezent-dla-rodzicow.html Co do Pana W Złocie - udławiłam się herbatą, cuuudny ślub musiał być, nie powiem:P A Pani Młoda, no, cóż... Brak słów, by opisać ten gust i dobry smak xD Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowiec kie......25/30 Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par Yenna776.....14.08.2013........14:00...........śląskie.........22/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) dołączam do Was jako szczęśliwa przyszła panna młoda:) Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par alexispannamłoda89...10.08.2013....17:00....mazowieckie....23/23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna ja też siedzę w domu, a nawet dla mnie samej nie chcę mi się wyszukiwać :P Kochane z tabelką, to chodzi o to żeby osoba która się dopisuje skopiowała tabelkę, a następnie dopisała siebie - o tak: Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowiec kie......25/30 Yenna776.....14.08.2013........14:00...........śląskie. ........22/21 alexispannamłoda89...10.08.2013....17:00....mazowieckie. ...23/23 Wtedy wszystko przejrzyście widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj alexis! To teraz musisz nadrobić zaległości i pochwalić się wszystkim, narzeczonym, sukienką, weselem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... a ja to po prostu lubię, czyli suma sumarum robię to dla własnej przyjemności:P No nic;) Co myślicie dziewczyny o tych poduszkach? Dobry pomysł? alexis, witaj:) czekamy na zdjęcie sukienki, biżuterii, sali etc. Mów wszystko, co wiesz!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie przeczytałam wszystkich Waszych postów, ale obiecuje nadrobić zaległości w najbliższej wolnej chwilii :) Jeśli chodzi o mnie to jesteśmy zaręczeni od roku i 2 miesięcy, wesele planujemy na około 100 osób, mamy już zarezerwowaną salę, termin w Kosciele, fotografa, orkiestre i wstępnie kamerzystę. Co do sukienki to jeszcze nie zamówiłam ale mam swój upatrzony model :) I to jest ten model http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Igar,Oliwia,2012,item,1680.html oczywiście nie zamierzam miec parasolki, a także wisiorka, jedynie jakies kolczyki, bo gora sukni i tak jest zdobiona (co za dużo to niezdrowo). Myślę nad fryzurą, ogólnie mam włosy raczek kręcone, falowane, więc proste włosy odpadają. I chce mieć upietę + jakieś wystające loki. Może mi coś doradzicie, podeślecie jakieś zdjęcia fryzur? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka24
Witam wszystkie sierpnióweczki:) Ja wychodzę za mąż 3 sierpnia. Mamy już: salę, catering, orkiestrę i nauki przedmałżęskie własnie zakończone. Za sukienkami mam zamiar dopiero teraz się porozglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binka24
Dołączam moje dane :0 Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par binka24........3 sierpień..........godz.16.00...małopolskie...27/27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowiec kie......25/30 Yenna776.....14.08.2013........14:00...........śląskie. ........22/21 alexispannamłoda89...10.08.2013....17:00....mazowieckie. ...23/23 GosiaGosia1991 ........17.08.2013......14:00....śląskie........21/24 Witam trochge zaleglosci mi sie zebralo tutaj z jakies 2 stronki ho ho ho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawię tabelkę na początek :) Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowiec kie......25/30 Yenna776.....14.08.2013........14:00...........śląskie. ........22/21 alexispannamłoda89...10.08.2013....17:00....mazowieckie. ...23/23 binka24...............03.08.2013......16.00......małopolskie...27/27 Yenna poduszeczki są śliczne, tylko pytanie czy przydadzą sie rodzicom? Będą miały gdzie leżeć, pasowały do wnętrza? Np u mnie by się w ogóle nie sprawdziły, ty znasz rodziców i teściów więc musisz się zastanowić :) alexis suknia ładna, z fryzurą niestety nie pomogę, bo nie mam cierpliwości do wyszukiwania :) Ale znam tu kogoś, kto zrobi to z przyjemnością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wlasnie patrzałam na liste gosci i zauwazylam ze mam dosc sporo dzieciaczkow i pomyslalam ze fajnie bylo by jakies zabawy dla nich zrobić i potem nagrodzic ich upominkami ;) tylko teraz pyatnie do was czy byłyście na jakimś weselu gdzie taki zabawy byly zoorganizowane? macie jakies pomysły?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenna poduszki są śliczne i bardzo oryginalne, ale faktycznie zastanów się czy wkomponują się we wnętrza mieszkań rodziców. GosiaGosia1991 są do wynajęcia animatorzy zabaw dla dzieci podczas wesele, ale to wiąże się z dodatkowymi kosztami i to nie małymi. Na weselu mojego brata DJ zrobił jedną konkurencję dla dzieciaków (standardowy taniec z balonami) do wygrania były cukierki, które otrzymały oczywiście wszystkie dzieci które wzięły udział. Porozmawiaj z zespołem/DJem kto tam u Ciebie będzie wesele prowadził, może on Ci coś zaproponuje, pamiętaj tylko żeby te zabawy nie trwały zbyt długo, bo jak dorośli goście zasiedzą się przy stołach to może się to źle skończyć ;) No i tabelka: Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowiec kie......25/30 Yenna776.....14.08.2013........14:00...........śląskie. ........22/21 alexispannamłoda89...10.08.2013....17:00....mazowieckie. ...23/23 binka24...............03.08.2013......16.00......małopol skie...27/27 CoTyNiePowiesz...30.08.2013....15:00.........podlaskie.......26/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu ja się jeszcze nie spotkałam z żadnymi zabawami dla dzieci w trakcie wesela. Jak wspomniała cotyniepowiesz zawsze można jedną czy dwie zrobić, ale nie więcej bo to w końcu jest impreza dla dorosłych :) U mnie nie będzie żadnych dzieci (oprócz moich sporo młodszych braci) i całe szczęście, bo dzieci nie lubię :) Najbardziej irytują mnie jak wszędzie latają kiedy młodzi tańczą pierwszy taniec, uważam że to trochę nierozsądne ze strony ich opiekunów. A w ogóle do jakich piosenek będziecie tańczyły pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuję się do tabelki Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowiec kie......25/30 Yenna776.....14.08.2013........14:00...........śląskie. ........22/21 alexispannamłoda89...10.08.2013....17:00....mazowieckie. ...23/23 binka24...............03.08.2013......16.00......małopol skie...27/27 CoTyNiePowiesz...30.08.2013....15:00.........podlaskie... ....26/28 Martka87............03.08.2013....15:00........mazowieckie....25/30 Mamy ślub o 15, myślałam że to strasznie wcześnie - ale widzę, że nie jestem sama. Dziewczyny, damy radę do rana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...iii... ja dzieci uwielbiam, ale również uważam że wesele to impreza dla dorosłych i najchętniej zaprosiłabym wszystkich bez dzieci, ale znam sytuacje w mojej rodzinie i wiem że większość rodziców najprościej w świecie nie mają z kim zostawić swoich pociech, dlatego u mnie zapowiada się mały tabor rozrabiaków, nie wiem jak to przeżyje szczególnie obawiam się trzech synów mojej kuzynki (od 4 do 7 lat) to są takie szatany że w głowie się nie mieści, mam nadzieję że jakoś nad nimi zapanują eehhh.... co do piosenki to chcemy tańczyć do "Stand by me" - Ben E. King

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotyniepowiesz Jasne, ja to rozumiem że często niestety nie ma z kim tych dzieci zostawić. Gdybym musiała to też bym to jakoś przeżyła :) Uwielbiam tę piosenkę :) martka myślę że w tym dniu jest taka adrenalina, że na luzie da się do rana wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki.....przeglądając tematy natknęłąm się na waszą rozmowe.....co prawda wychodze za mąż w 2013 roku ale w czerwcu. Jednak wciągnełam się w Wasze rozmowy a zwłaszcza mają uwagę przyciągneła jedna Pani......świetnie doradzająca:) tylko pogratulowac wyczucia gustu i smaku!!!!!! jestem pod wrażeniem :) Ja naleze do tych co nigdy nie wiedzą co włożyć na siebie a żeby juz o jakichs dodatkach pomysleć?????? katastrofa :( Dlatego pomyślałam sobie że mogłabym Szanowną koleżanke poprościć o kilka wskazówek co do dodatków ....oczywiście o ile będzie miała czas i chęć, żeby poszukac czegoś i dla mnie :) tak czy owak gratuluję raz jeszcze !!!!! pozdrawiam wszystkie sierpniowe panny młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka87 no pewnie że damy radę, na własnym weselu chcesz wyjść po oczepinach ;) znając moją rodzinkę to skończą dopiero jak z sali będą wyganiać heheh ale to dobrze po to właśnie jest wesele ...iii... a Wy już macie piosenkę? mariolkaaa sierpniówki witają czerwcówkę, uśmiechnij się ładnie do yenny na pewno coś dla Ciebie znajdzie ta nasza dobra wróżka ;) ale najpierw pochwal się szczegółami wesela no i przede wszystkim sukienką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annielica
Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowiec kie......25/30 Yenna776.....14.08.2013........14:00...........śląskie. ........22/21 alexispannamłoda89...10.08.2013....17:00....mazowieckie. ...23/23 binka24...............03.08.2013......16.00......małopol skie...27/27 CoTyNiePowiesz...30.08.2013....15:00.........podlaskie... ....26/28 Martka87............03.08.2013....15:00........mazowiecki e....25/30 annielica............10.08.2013......15:00..........podlaskie.......23/25 Dopisałam się i ja:) A ja chcę zatańczyć pięknego walca (nauka jeszcze przed nami) do piosenki Josha Grobana - You Raise Me Up :) Znalazłam ją niedawno i mnie oczarowała, w linku na youtubie jest strasznie długi dlatego poczatek planuję go skrócić i szybciej przejść do tej "żywszej" części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, kobietki:) Witam nowe Sierpnióweczki i oczywiście zabłąkaną Czerwcóweczkę;) Z chęcią pomogę coś wybrać z dodatków, jest mi bardzo miło, że mogę pomóc, i że się propozycje podobają:D Czekam z niecierpliwością na zdjęcie sukni i inne szczegóły. Ach, zostałam nazwana dobrą wróżka, rumienię się ^^ 😍 A co do pierwszego tańca - my myślimy nad mixem piosenek, ale to może być trudne do zatańczenia. Ale ogólnie rezygnujemy z przytulańca, na rzecz czegoś w tym stylu: http://www.youtube.com/watch?v=Vqiw-Kqtlr0 Dzisiaj już za późno, ale jutro obiecuję, że poszukam jakieś fryzurki dla Alexis:) binka24 - zależy jaka sukienkę chcesz, ale te pół roku zapasu raczej sobie zostaw;) Ja mam szytą w salonie i w przyszłym miesiącu jadę na pierwszą przymiarkę. Trochę czasu potrzeba, więc radziłabym już się rozglądać:) GosiaGosia1991 - co do dzieci na weselu to gdzieś przyuważyłam fajne rozwiązanie - kącik zabaw. Gdzieś w rogu sali, tak, żeby dzieci nie przeszkadzały tańczącym, a równocześnie rodzice mogli mieć swoje maluchy na oku, stawia się stoliczek z krzesełkami. A na stoliczku kolorowanki, plastelina, kolorowy papier etc. do wyboru:) Dzieci są zajęte ( o ile lubią ręczne robótki). Ale można na przykład poprosić je o zrobienie kwiatków z bibuły dla Pani Młodej;) Ja sama wielu małych dzieci mieć nie będę - brat 9 lat i chrześnica lat 5, ale gdybym miała, to sama bym taki kącik przyrządziła. I pewnie spędziłabym całe wesele z dzieciakami, bo kocham rękodzieła:D A poduszki będą prezentem w sam raz, myślę. Bo moja mama ma hopla na punkcie "jaśków" ( mam to po niej xD) i uważa, że tego dobra nigdy dość, zaś teściowie urządzają się w nowym mieszkaniu a ich najnowszym nabytkiem jest czarna rogowa kanapa, na której już oczami wyobraźni widzę piękną czerwoną poduchę ze zdjęciem mojego narzeczonego-bobasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za namową CoTyNiePowiesz ładnie uśmiecham się do Yenny :) Pochwalić mogę się jedynie sukienką bo jak napisałam w kwestii dodatków jestem daleko w lesie :( w ogóle kupiłam ją a następnego dnia juz miałam co do niej wątpliwości...głownie na dośc odważnie odsłonięte plecy. Oto ona:http://sinceritybridal.com/flip/SINSP13/#p=34. Dodałam do niej szarfę w kolorze cappuccino czy też złotawym bo zauwazyłyśmy z pania w salonie, że ona ładnie podkreśla mi talię, któreej nie mam tak ladnie zaznaczonej jak pani modelka :) nie wiem jaką dobrac do niej biżuterię. Myślałam o większych kolczykach i bransoletce...nie chce niczego na szyje. Mam tez problem z welonem bo chciałąbym założyc go do kościoła. Nie mogę załozyc żadnego bolerka bo za duże wycięcie na plecach, chce więc jakiś dłuższy (chyba) welon. No i fryzura....mam włosy do ramion....i do tego grzywkę nieszczęsną. Mślałąm o jakimś romantycznym upięciu na bok (może loki i kwiatek we włosy?) co sądzicie???? POMOCY!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam o najwazniejszym.......bukiet!!!!!! Może taki? http://stylowi.pl/2203811 podobają mi się peonie w połączeniu z rózami. A tak w ogóle to bukiet mam dobrać do koloru tej szarfy????? chciałabym, żeby wszystko ze sobą wspólgrało ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cotyniepowiesz właśnie nie wiemy jeszcze na czym stanie, mieliśmy zawsze swój typ Bryana Adamsa Everything i do, przy niej można powiedzieć sie poznaliśmy a potem leciała podczas naszych pierwszych wspólnych wakacji i taki mały sentyment :) Wiemy na pewno że nie będzie to nic po polsku. Yenna skoro ty już widzisz oczami wyobraźni tą poduchę u teściów, to jestem przekonana że tam pasuje :) Kupujcie i niech cieszy oczy :) Mariolka wow, ale odważna suknia! Musisz być niezłą laską ;) Bukiet śliczny, wg mnie pasowałby do sukni i stawiałabym na pastelowe kolory jak w tym bukiecie, który pokazałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się do tabelki:) Nick............Data ślubu.........Godzina........Woj............Wiek Par ...iii............17.08.2013........17:00........mazowiec kie......25/30 Yenna776.....14.08.2013........14:00...........śląskie. ........22/21 alexispannamłoda89...10.08.2013....17:00....mazowieckie. ...23/23 binka24...............03.08.2013......16.00......małopol skie...27/27 CoTyNiePowiesz...30.08.2013....15:00.........podlaskie... ....26/28 Martka87............03.08.2013....15:00........mazowiecki e....25/30 annielica............10.08.2013......15:00..........podla skie.......23/25 werka900...........17.08.2013......17:00.......wielkopolskie.....23/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolejną Sierpniówkę:) mariolkaaa86 - sukienka prześliczna, niby skromna, ale z pazurem:) Ale za nic w świecie, nie potrafię wyobrazić sobie, gdzie niby miałaby być ta szarfa. Że niby w talii, no ok, ale sukienka jest marszczona, więc nie wiem, jak by to miało wyglądać, a po drugie tył - szarfa musiałaby być wszyta w zamek, bo gdyby zawiązać ją z tyłu na kokardę, to za dużo by się tam działo ( zamka nie ma, są guziki, więc się nie wszyje nic...). A poza tym, taka szarfa zakryłaby Ci kawałek pleców u dołu... Możesz mi pomóc? Bo nie bardzo wiem, jak to ugryźć i bardzo mnie to meczy, całą noc myślałam o tym:( Narysowałam w paincie tak, jak ja to widzę, jeśli możesz to mnie popraw;) http://s4.ifotos.pl/img/pasekjpg_xsxrqwx.jpg A bukiet piękny, taki mi się marzy, ale w odcieniach różu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexis znalazłam parę fryzurek, mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam Twoje wymagania:) Loki "puszczone" przy twarzy maja tendencję do rozprostowywania się, tłuszczenia ( ciągłe poprawianie ich ręką), więc raczej bym ich nie polecała. Na ślubie sprawdzą się lepiej loki lekko podpięte, fryzjer już zadba, zeby nie uciekały:) http://www.fryzurydlaciebie.pl/upload/fryzury_slubne_13.jpg http://www.slubclick.com/blogs/stylizacje-slubne-dodatki/wp-content/uploads/2012/03/fryzura-%C5%9Blubna-1.jpg http://us.123rf.com/400wm/400/400/evdoha/evdoha1207/evdoha120700199/14308510-dziewczyna-z-fryzury-slubnej-z-kwiatami.jpg - Twoja fryzurka ...iii...;) http://www.slubclick.com/blogs/stylizacje-slubne-dodatki/wp-content/uploads/2012/12/2-hairstyles.com_.jpg http://www.ladiva.pl/content/articles/640/article-fryzury-slubne-kok-retro-1.jpg zrezygnowałabym z tego loczka na twarzy po prawej stronie, ale to juz zależy od Ciebie i od Twoich włosów ;) http://images37.fotosik.pl/254/562f2c498f8de608.jpg http://forum.przewodnikmp.pl/richedit/upload/2k112ad25393.jpg - dziewczyny, piękne ma kolczyki, widzicie? Fioletowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×