Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdezorientowanaaaa

Objawy ciąży a test negatywny

Polecane posty

Gość Zdezorientowanaaaa

Witam. Jakieś 3 tygodnie temu wróciłam z Holandii do Polski a pare dni później miałam dostać @ i nie dostałam. Nie przejmowałam się tym, bo wiem że mogło to wyniknąć ze zmiany klimatu itp. zwłaszcza, że w Holandii dostałam @ tydzień za wcześnie. Gdy @ spóźniała mi się tydzień postanowiłam zrobić test i wyszedł negatywnie, teraz @ spóźnia mi się już 2 tydzień i mam typowe objawy ciąży, mam nadwrażliwe sutki i bolą, miewam mdłości, czasem boli mnie lekko u podbrzusza i bywam nerwowa. Jutro wyjeżdżam a nie mam możliwości zrobienia testu gdyż siedzę u rodziny na wsi gdzie do apteki jest strasznie daleko. Może być tak, że test się pomylił ?? Czy może to jednak zmiana klimatu tak zadziałała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, nie ma testów,
klimat miedzy Polską a Holandia nie jest tak drastycznie inny żeby opóznic miesiączkę aż o 2 tyg., zrób jeszcze raz test jeśli podejrzewasz ciażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem ci ja
Zrób test jak wrócisz. Być może miałaś taką kreskę jak ja. U mnie oprócz mnie 2 osoby zaglądały czy ta druga kreska jest czy mi się wydaje no i była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowanaaaa
NIe widziałam by pojawiała się tam jakaś inna kreska. Ta jedna była dosyć wyraźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem
ja, moje siosry i mama tez bylysmy w Holandii, siostry co roku tam sa i zawsze przestawia im sie miesiaczka po powrocie do PL, ja np w Holandii wogole ani razu nie mialam @, pojawiala sie zawsz w kilka dni po powrocie do PL, a moze to ciaza ale urojona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny, nie ma testów,
no to ja nie wiem, jak na Was wpływa klimat holenderski, ja regularnie kursuję miedzy Pl a Nl i miesiączki regularne co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowanaaaa
nie, urojona na pewno nie bo nawet o tym nie myśle i w ogóle. Mam nadzieję, że mam tak samo jak Ty i Twoje siostry, że po prostu mi się przestawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacyntaaaa132
Ja tą drugą kreskę miałam bardzo słabą. Być może jeszcze było słabe stężenie hormonu ciążowego, a test nie był jakiś super czuły? Podobno zdarzają się pomyłki, że test nie stwierdza ciąży, ale jednak ciąża jest :) Najllepiej by było, gdybyś miała możliwość zrobienia testu betaHCG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×