Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamincia_19

szukam panow co lubia ponczochy

Polecane posty

Jeszcze nie kupowałem sobie pończoch nylonowych FF, ale kiedyś sobie kupię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka-pończoszka
Naprawdę polecam FF są cudowne i jeszcze nylon. FF Cuban Heel to moje ulubione pończoszki.Kolor ciemny brąz.Bardzo ciężko o nie,ale mój przyjaciel je kupuje i ma wielu znajomych co jeszcze posiadają takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nylonek25
hej,ja bardzo uwielbiam stopki i nylonki,chetnie pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jaka szkoda że więcej takich dziewczyn nie ma. Jeszcze większa że jak są to nie mogą się zdecydować na dyskretne spotkanie w realu :( Może kiedyś... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka-pończoszka
Nylonek 25 chętnie bym Ci zaprezentowała moje nogi w nylonach,ale ...:) może kiedyś,jak jesteś takim koneserem tego tak magicznego materiału.Polecam też trochę poczytać o nich : magia nylonów lub nylony.pl tam jest o nich wszystko od historii do rodzajów pończoch nylonowych. Cieszę się też,że jest tu jeszcze ktoś kto wie coś o pończochach nylonowych.Rynek zalewają te zwykłe pończochy co nawet w jednym procencie nie dorównują tym nylonom z przed lat noszonych na pas.Te żabki nazywam kobiecymi ostrogami łatwo wyczuwalnymi pod cienkim materiałem spódnicy.Dotknięcie tego miejsca paraliżuje facetów :) nie mówiąc już o manszecie,która się gdzieś kończy udem kobiety 100 %-ej. Pozdrawiam wszystkich fanów pończoch,wiedzą co w kobiecie ma moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A doczytałem się, że kiedy kobieta ubierze prawdziwe nylony to już nie ubierze zwykłych pończoch czy rajstop, a do tego musi być wysoki pas do pończoch np. Rago:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukuk
Grzesław Brawo ! W moich oczach jesteś the best :) wiesz co z czym się je :) Mam wiele nylonowych pończoch i też zwykłe,ale tak jak mówisz po nylonach ciężko się przestawić na zwykłe.Teraz mam na sobie RHT z pasem Rago 22 pończochy o kolorze ciemny cynamon.Te zmarszczki,szelest,gładź niesamowite uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż pończoszek 39 Rzeszów
Drogie Panie, To prawda, że pończoszki nylonowe są super, ale prawdę mówiąc trudno jest już je dzisiaj kupić. Dominuje stretch i lycra. Ale kobieta w pończoszkach z lycry szczególnie w tych do paska również wygląda bosko. Cała sprawa polega na tym, że dzisiejsze kobiety, szczególnie młode, niechętnie noszą jakiekolwiek pończoszki, nie mówiąc już o nylonach do paska. Trudno jest je namówić nawet na normalne samonośki. Pozdrowienia dla wszystkich pań noszących pończoszki - także te z lycry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym popatrzyl , moze jakies zdjecia przeslesz na lech37@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość lech37@onet.pl łup sobie i ubiesz, a nie mów, że twoje nogi przystosowane są wyłącznie do kalesonow, bo to nie prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia30
szukam panow co lubia ponczoszki i nie tylko....uwielbiam pikantne smski jest chetny?moj nr. 663 269 611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia30 ja lubię patrzeć na kobiece nogi w pończochach, a nie o tym gadać przez telefon, a lubię też mieć na swoich nogach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu jest jeszcze??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż może być bardziej kobiecego od pończoch na ich nogach.Taki widok,dotyk i ... Tylko was kochać kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie też bym poznał Panią,która nosi pończochy i może się znajdzie taka co ma jeszcze nylonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, jeśli kobieta jeszcze ma nylonowe, to pewnie jest już w wieku dość emerytalnym :D Mi się podobają samonośne z ładną koronką na udzie i o dość gęstej fakturze, raczej nie lubię "kabaretek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kicia30 napisz coś o sobie :) to na pewno się odezwę.Mam podobne jak Ty upodobania,a jestem miłośnikiem pończoch.Mogę też zadzwonić,ale czy można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna dzwonic do mnie a najlepiej to sms buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie byłbym taki naiwny żeby korzystać z numeru opublikowanego na forum. Na 99% ktoś próbuje zrobić psikusa właścicielowi lub właścicielce tego telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całkiem możliwe.Lepiej nie próbować bo i potem nie będzie się miało spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam pończochy na pasie, pieszcząc uda natrafia się na miejsce między końcem pończoch a majtkami mmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja często i bardzo dużo kupuje mojej Pani, ale wciąż szukam nowych pomysłów..ma któraś z Pan jakieś niespotykane pomysły?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie lubię kabaretek, stanowczo wolę gładkie z ładną szeroką szeroką koronką u góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I LOVE STOCKINGS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
melduje się miłośnik pończoszek na zgrabnych kobiecych nóżkach:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem właśnie nową parę samonośnych... mam nadzieję że jak zostawię je na widoku, to moja partnerka zrozumie aluzję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamincio czuje sie wywołany do tablicy . Ten post był adresowany do mnie . Czy chcesz mnie o coś zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem koneserem pończoch :) Uwielbiam je i kobiety, które je noszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×