Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarynka 00009

jak wygladaly wasze przygotowania do ciazy?

Polecane posty

Gość gość
a jak takie dlugotrwale staranie wylacza z normalnego zycia?Tzn osoby ktora maja tez jakies zainteresowania poza dzieckiem i wychodza z domu.(wiem, powiecie ze taka egoistka nie nadaje sie na matke) bo na pewno trzeba zrezygnowac z podrozy, sportow, spotkan z przyjaciolmi w pubie,wykluczyc alkohol i slodycze oraz cala liste innych potraw, w zasadzie wszystko podporzadkowac staraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy trzeba rezygnowac ze sportu czy ruchu na swiezym powietrzu?wiekszosci kobiet to nie interesuje, no ale wlasnie, sa wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość octoppus
przygotowania najlepiej zacząc od wizyty u lekarza, on powie jakie badania zrobić, dobrz est zacząć brać kwas foliowy, pól roku pprzed ciąża już brałam mama dha premium. wyniki mi się mocno poprawiły, przec ciążą jakoś specjalni enie dbałam o dietę, wiadmo wszystko w biegu podczas ciązy też było z tym różnie bo pracowałam do ostatnigo tygodnia ciązy, nie musiałam się chociaż martwić o jakieś braki witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rzuciłam palenie i starałam się lepiej odżywiać. Do tego kwas foliowy i wyznaczanie dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama 2 dzieci. ja bralam 3mce przed tabletki dla ciezarnych. moi lekarze mowia ze mozna je brac cale zycie sa najlepsze. zaszlam zawsze za 1 razem. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie koniecznie na zbilansowany skład. Ja też przyjmuje Feminovit. Dla mnie jakoś najlepiej wypada w moich osobistych rankingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×