Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przeźźroczysta

Zdjęcie.......... ładne? brzydkie? oceń.....

Polecane posty

Gość Przeźźroczysta
Apart- mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
mam kogoś a kompleksy? Cała masa- jak to kobieta ;) Jedyna część ciała, która mi się podoba to nogi i w jakimś stopniu twarz. A reszta do wymiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat20
a to szczesciarz :) W sumie to on robi troche gowniana robote jak masz kompleksy Aniolku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat20
Chetnie z Toba porozmawiam ale prywatnie, bo tutaj to wiadomo co sie swieci. Napisz jesli masz ochote na niezobowiazujaca rozmowe pankrolewiczATinteria.pl dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Możliwe, może to przez to? Dla niego też są przeźroczyste... Nie oszalał na ich punkcie- może to pogłębiło kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompleksy masz bo sobie je codzienne wmawiasz nie masz czego się wstydzić. taj jak z jąkającymi się wystarczy że zapomną że się jąkają i już tego nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> słabo się stara ten Twój romeo, skoro o tej porze jesteś tu, w takiej roli, mówiąc o "kompleksach", których ja nie widzę :D Moja rada, zmień go na lepszy model, tylko taki rasowy, nie podrabiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
A jaki to jest rasowy model? :D Może i racja z tym wmawianiem. Dlatego chcialam czyjejś opinii z zew., a temat małej słodkiej mnie do tego (wstawienia zdj.) zachęcił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> taki, który teraz męczyłby Cię w łóżku :D I nie tylko teraz, dając przy okazji cały wachlarz radości, przyjemności :D Od początku wiedziałem, że chodzi o opinie, zbyt wyzywające ciuszki na tych piersiach, jak na kompleksy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Opinię, w celu uwolnienia od kompleksów. A bluzeczka to akurat element gadżetu do łóżka ;) Na co dzień nigdy w życiu bym takiej nie założyła! Skrywam moje poduszeczki pod swetrami i zabudowanymi bluzkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> a więc zaufaj opinii maga, który magicznym spojrzeniem w Twoje oczy :D uwolni Cię od "kompleksów", stwierdzając, że są one piękne ;) Powaga, idealny rozmiar i w ogóle, dbałość o detale wymiata ;) Moja droga w takiej bluzeczce, to ja montuję w sypialni rurę do tańca, odpalam nastrojową scenografie, i nie śpimy całą noc :D A "kompleksy", między wiersze można włożyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Dzięki M@g :) Podnieśliście mi samoocenę. Idę na allegro wybierać rurę :D Jutro jeszcze jedno zdjęcie, a tymczasem idę zamknąć zmęczone 'oczy'. dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> milo było podbić Twoją samoocenę ;) Niestety tylko słowami, ale w sypialni pobiegałbym za Tobą w pozycji wskazującej :D Na mieście trochę biegałem ;) :D Rurę skołuję, zamontuję gratis, dorzucając siebie jako bonus :D Miłych snów, dobranoc 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
jogging artystyczny dookoła rury :) miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech te minety
Z wejścia piszę, nieoglądałem, bo moja sytuacja całkowicie zmieniła moje zapatrywanie na te sprawy, pewnie nawet bym ich nie widział (nie wiem jakiej są wielkości, to metafora ;) ) po prostu przez moje problemy zaczyna mnie odpychać wszystko związane z seksem. Ale zamiast zachwalania, no i prób zaciągnięcia cię do prywatnej rozmowy jak większość panów tutaj, dam Ci niezawodny sposób na pozbycie się kompleksów. Powiem tak, jestem niski mam 170 albo i tego nie, do 18roku życia tylko raz przekroczyłem 60kg, a przez prawie całe 18 letnie życie byłem kościotrupem 56-58kg, mimo, że odciskały się wszystkie mięśnie i z natury miałem fajny kaloryfer to strasznie mnie bolało, miałem kompleks na temat budowy ciała, bo z wzrostem jestem pogodzony, lubię wyższe od siebie kobiety, więc to nawet zaleta ;). Gdy wreszcie się za siebie wziąłem, choć nadal nie potrafiłem rzucić palenia, ale je ograniczałem, odżywiałem się lepiej, jadłem nawet sam ryż z jajkiem, czy kurczakiem, by po godzinie od posiłku trenować, robiłem już po 100pompek na serię, 30 na samych rękach oparty o ścianę, oprócz siły i kondycji poprawiło się moje ciało, ale już od pierwszych treningów i najmniejszych zmian, mój kompleks topił się jak śnieg po świętach ;). Tak więc doradzam Ci koleżanko byś w wolnych chwilach zaczeła trenować, nie potrzeba do tego siłowni, są super ćwiczenia dla kobiet na YOUTUBE każda partia ciała, a w szczególności pupa (dla wielu facetów priorytet ;) ) na piersi są ćwiczenia z dwoma ciężarkami (około 2kg, żeby nie umięśnić się za bardzo ;) ) poprawiają jędrność, kształt (stają się krąglejsze) no i ogólnie wszystko idzie w dobrą stronę ;). Uwierz mi, choć nawet po 20 treningach zmiany nie muszą być wielkie to gdy zobaczysz ciało zaraz po treningu będziesz je dostrzegać, kompleksy miną, a Ty będziesz miała zdrowe hobby i coraz ładniejsze ciało ;). Życzę powodzenia, mam nadzieję, że weźmiesz te słowa do siebie, uwierz mi to naprawdę da Ci wiele szczęścia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
słuszzna uwaga, właśnie chciałem doradzić autorce, żeby w tej bluzeczce nie wychodziła na miasto bo może spowodować zamieszki, a co najmniej kilka wypadków a z drugiej strony to mogłaby się odważyć w jakiś gorący dzień, jakiś pretekst musi byc :), włożyć ciemne okulary i by się działo faceci, którzy nie potrafią się powstrzymać przed patrzeniem, zazdrosne spojrzenia kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> patrząc na to drugie zdjęcie nie wiem czemu niby masz kompleksy na punkcie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka nie ma kompleksow
tylko chciala sie pochwalic nie kumacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Uwierz mi, że mam. Dlatego chciałam wiedzieć co o nich sądzą inni. Przecież nie będę zaczepiała ludzi na ulicy ;) W necie łatwiej ukryć wstyd. A koszulka jest do zabaw łóżkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
a kto mówi o zaczepianiu? ubierz podobną do tej i wyjdz na miaso, zobaczysz jak się patrzą, jak ,tóryś wpadnie na latarnię albo rąbnie o krawęznik to już będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> koszulka bardzo zmysłowa, można mieć przyjemne sny ;) Nie powinnaś mieć jakikolwiek kompleksów, nic nie wymaga poprawy, eksponuj to co masz, piękno samo w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka nie ma kompleksow
Kompleksy to moge miec ja Ty masz piekne piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjaKJKJDAKK
proszę, niby takie kompleksy a wszystkie bluzeczki z dekoltem jak stąd na ukrainę i z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> widzę kolejną odważną, niezwykle zmysłową kreację ;) Bravo uważam, że należy się cieszyć życiem, cieszyć sobą, tak trzymać a będzie więcej niż dobrze ;) Swoją drogą zaprzyjaźniłbym się na dłużej z tymi widokami ;) Nie zdejmując tych koronek, a podziwiając je z bliska, na Twoim ciele, pozdrawiam życząc szampańskiej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
ale to kolejna koszulka do igraszek, a nie do pracy Zakładam do zdjęć bluzeczki 'łóżkowe', bo w bawełnianym t-shircie nie byłoby już zupełnie nic widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Dzięki M@g czarodzieju jeden :) Wyczarowałeś uśmiech na mojej twarzy miłymi komplementami. Napiszę Wam może potem skąd się wzięły moje kompleksy... Jak się odważę na zwierzenia - łatwiej pokazać kawałek ciała niż duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
P.S. ta kreacja kończy się pasem do pończoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×