Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przeźźroczysta

Zdjęcie.......... ładne? brzydkie? oceń.....

Polecane posty

Gość jkjaKJKJDAKK
jesteś icognito, wal śmiało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> lubię wyczarowywać uśmiech na kobiecych ustach ;) Moja pasja :) Piękny widok, roześmiane usta, rozwiane włosy na ciepłym wietrze ;) Jesteś piękną, wartościową kobietą, eksponuj to jaką jesteś, swoje wdzięki, walory, których masz całe morze, a "kompleksy" prysną jak bańki na wietrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
No dobrze- należy Wam się za cierpliwość. Po pierwsze to długo byłam przysłowiową deską. Rozmiar A towarzyszył mi chyba do 20 roku życia- potem zaczęły rosnąć ;) Po drugie tymi cycuszkami wykarmiłam moje dziecko, a więc są po "przejściach". Ciąża i karmienie dewastują piękne budowle. Chciałam wiedzieć, czy są paskudne. Po trzecie, jak wspominałam mój facet jakoś nie wpada w zachwyt na ich widok. Zdjęcia robione bez staników. Gdybym założyła jakiś staniczek podnoszący piersi pewnie ładniej by wyglądały. Tyle tajemnic. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> naprawdę w życiu bym nie powiedział, że masz dziecko ;) Twoje piersi wyglądają naprawdę przyjemnie, a zmysłowe kreacje tylko podkręcają suspens, zmysłowość ;) Gdybym był na miejscu Twojego faceta, musiałabyś się przygotować na wiele zabaw z sypialnią w tle, i morze komplementów, serwowanych na śniadanko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
on woli nogi i tyłeczek komplementować- kazdy woli co innego ;) Ale przez to zastanawiałam się, czy z nimi jest wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> dziękuję, że mogłem wyczarować na Twoich ustach uśmiech ;) Przepiękny prezent na nowy rok ;) Komplementowałbym Cię całą, od stóp do głów ;) I robiłbym to, gdybyśmy się spotkali wcześniej, gdzieś na kawce w realu ;) Z nim wszystko ok, macie dziecko, cieszcie się radością życia ;) Pozdrawiam, wystrzałowej imprezy sylwestrowej, wystrzałowego roku, miłego, owocnego, kuszenia kreacjami, tudzież innymi wdziękami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Dziękuję- Tobie również :) Kawa z oczywistych powodów odpada, ale pewnie byłoby miło. Na żywo pewnie jeszcze lepiej czarujesz, a kobiety to uwielbiają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie slicznotko ;) Kazdy ma jakas gleboko schowana tajemnice ;p ale jesli Pani wstydliwym sekretem sa te mega podniecajace cycuszki ;> To zaden to powod do wstydu! Zajebiste sa...! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> niech ten uśmiech trwa przez cały rok, czyniąc tropikalny raj, dokoła gdzie tylko się pojawisz, ciepły i niezwykle słoneczny, jak najlepszy wakacyjny czas ;) Milo Cię poznać, miło wiedzieć, że się uśmiechnęłaś ;) Staram się być naturalny, staram się sprawiać radość, każdym słowem, każdym gestem, podkręcać temperamentem życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Pokapoka - dziękuję :) M@g- czarujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> naturalna reakcja czarodzieja, w obliczu niezaprzeczalnego piękna, co prawda nie widziałem Twoich oczu, ale z pewnością, poświeciłbym niejeden dzień, tydzień, miesiąc, rok, przyglądając się w nie, będąc w transie zmysłowości, finezji, wyjątkowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Bó- nie będzie śmielszych. A to się podoba? Magu- Twoja czarodziejska różdżka wpędza Cię w coraz śmielsze czary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba, cycuszki sexowne i ładnie pokazane (choć zasłonięte) aż chce się je pieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> czarodziejko zmysłowa ;) Sylwester, magiczny czas, wiem, że nie powinienem, ale spojrzeć w Twoje czarujące oczy, musiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają. Dorodne, dojrzałe, nie mieszczą się w dłoni. Widząc je, dopasowuję sutki. I w moim mniemaniu są sterczące, ciemne i kuszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Magu, etatowy czarodzieju - uspokój różdżkę! :) Bó - wyobraźnia to wspaniałe "urządzenie". Lepsze są niedomówienia, niż wywalenie cycka na tacę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Podnieca to czego nie widać. Choć z biegiem czasu nie wystarcza. Chce się widzieć, upijać widokiem. Daj się upić, daj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Nawet jakbym chciała- nie mogę. Nie wszystko przystoi takiej starszej pani, jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak starszej? :) Piersi nie pokazują staroci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Z 3 z przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiały wiek. Z powodzeniem powinnaś zaszokować mnie swoimi wdziękami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> ostatnia fota mistrzowska, podkręca zmysły koncertowo, wyobraźnia działa na wysokich obrotach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Myślę, że jako matka dla swojego dziecka, powinnam pozostać przy odsłonach, które i tak każdy może ujrzeć na plaży. Reszta niech pozostanie owiana nutą tajemniczości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Mówisz, że na koniec zostawiłam dobre wino? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeźźroczysta -> wino wyborne ;) Ja również coś zostawiłem, bukiet pachnących kwiatów 🌼 aby uśmiech trwał jak najdłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeźźroczysta
Dziękuję- piękne te kwiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×