Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mowidka

własna działalność pomóżcie,

Polecane posty

napisałem dwa lata bo niewiem jaką dotację chcesz dostać. Zus to nie 150 miesięcznie.dowiedz się lepiej dokladnie bo o skladkę upomni się jeszcze fundusz gwarancyjny. A jak inspekcja wpadnie i niebędzie europejskich norm na towarach to masz po dupie. Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
3 godz w więzieniu i wiezienie zamykają bo nie mają pokrycia na dochody i wypuszczają więzniow na przepustki mowidelko gdzie mieszkasz napisze ci projekt dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
niestety nie masz racji jak to nie mam racjipomysl jest pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli lepiej krus ?? składka teraz jest 366zł za kwartał, tylko trzeba mieć 3lata opłaconych składek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za projekt ale to mi napisze szwagierka pisałam już że ona w tym pracuje, aha ja tylko materiał sprowadzała bym z atestami i wszelkimi normami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
tylko meza musisz schowć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
no ico nie przeczytam niżej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie masz racji
ale ten kurs jest OBOWIĄZKOWY jeśli chcesz dostac dotacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
bo we wsi się rozejdzie że majatek zbiłas i maz bedzie musiał stawiać sasiadom i sie jeszcze rozpije i rozwod gotowy i wszystko na mnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
bajki pisze! nie mam głowy do interesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wsi i tak już o nas gadają, bo w krótkim czasie auto kupiliśmy, i okna do domu i centralne ogrzewanie, to skad my mamy na to pieniadze, a o tym nie wiedzą ze to mama męża dała, na samochód tylko sami uskładaliśmy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
i szczescia nie mam do pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż jak by chciał to by się już dawno rozpił,a le on z tych nie pijących prawie wogóle, dlatego jest prawą ręką szefa w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
i złodzieji przyciagam jak widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
jestę politykię platformy -akurat od polityki czymam sie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fatooo
Policz co się bardziej opłaca - zapłacić KRUS 3 lata wstecz i nadal płacić kwartalnie, czy też mały ZUS? Z KRUSEm jest tez tak, że po osiągnięciu jakiegoś dochodu (nie znam kwoty) przechodzi się z automatu na pełny ZUS. No i z kosztów ZUSu - dla celów kalkulacyjnych - odjęłabym składkę zdrowotną, bo nie jest ona kosztem, ponieważ obniża podatek dochodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie masz racji
problem w niczym napisałaś ze dziekujesz za projekt bo to ci szwagierka napisze (myslałam, że to do mnie to odpisałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
cos ci poradze patrz na wypowiedzi pana jacka santorskiego bedziesz umiała rozmawiac z ludzmi ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam możliwość zapłacenia wstecz, to i może masz rację, kurcze musze przemyśleć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym niby się różnią ludzie ze wsi a z miasta, niczym wiec w czym problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że takie plany masz już w głowie zakodowane.młoda jesteś chcesz działać to działaj..powodzenia ci życzę z całego serca.pozdrawiam. Stały bywalec urzędu skarbowego będący na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cold Emmbrance
Ludzie jakie wy pierdoły piszecie ! Osoba która założyła działalność przez pierwsze dwa lata płaci 50 % składki ZUSowskiej i na dzisiejszy dzień jest to 408zł. Także jeśli chcesz założyć firmę musisz liczyć się z tym że : -Każdego miesiąca musisz płacić 408zł składki, jeśli biznes będzie się kręcił i nie zamkniesz go to po 2 latach wskoczysz na normalny ZUS i składka będzie wynosiła około 1000zł. -Musisz rozliczać się każdego miesiąca z urzędem skarbowym ( jeśli nie chce CI się samej wynajmij księgową, mi to robiła księgowa po znajomości i kasowała 50zł od papierkowej roboty za cały miesiąc a normalnie stawki to 70-150zł -Przeznaczyć pieniądze na paliwo -Do towarów z hurtowni doliczyć 23% vatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cold Emmbrance
Ja sprzedawałem odzież MARKOWĄ i to nie byle jaką, miałem 30% taniej niż w sklepach a mimo to ludzie i tak nie kupowali albo zrzędzili że za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doswiadczona a
tak tak , zus to dokladnie, 143,56-spoleczne i 254,55- zdrowotne - na dzis,znajac zycie od nowego roku pojdzie w gore jak co roku, ja bym sie za to nie brala- jesli chodzi o towar,znajoma otworzyla w ten sposob pasmanterie i polegla,dlugi splacal maz,towar o ktorym piszesz ma maly narzut i nie bedziesz tego sprzedawac wiecej niz kilka sztuk dziennie a beda dni ze nic nie sprzedasz,juz lepiej monopolowy-serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JA O TYM WIEM, jedyie co to o tej wysokosci składki zus, ale 408 to i tak nie jest aż tak bardzo dużo, to może i macie rację, pewnie jak już sie zdecyduję to zapłacę te 3lata wstecz w krusie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
wyslij meza i dzieci na 3 msc na bahama i w te msc zrob interes i zamknij dłuzej nie oplaca sie biznesu robic koszta rosną i konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiesi misiowe
gangstyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dlaczego jak jestem w takim właśnie sklepie to non stop sa tłumy, ciężko się przecisnać, teraz piszę ze strony klienta, bo często w takich sklepach jestem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×