Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Smutno mi...

Polecane posty

Gość jojopek sropek
w blond włosach było by ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti11
To o czym pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arti11
Dlaczego Ci Smutno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojopek sropek
:classic_cool: i pies dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za chwilę idę się kompac, a potem wskakuje w damskie ciuchy i tak się odstresowuję od szarej masy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za chwilę idę się *kąpać, a potem wskakuje w damskie ciuchy i tak się odstresowuję od szarej masy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropczyn
Nie masz nikogo z kim mogłabys spedzać wieczory zeby nie było Ci smutno...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InYourDream
Nie tylko Ty tak masz... Mi rowniez jest cholernie smutno.... Tylko ze ja mam powod :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InYourDreams
Klopoty sercowe... Moj chlopak ma mnie kompletnie gdzies wazniejsi sa dla niego kumple, a gdy mu powiedzialam 30min co czuje przez to to mnie najwyrazniej w swiecie olal... Powiedzial tylko "nie smuc skarbie" i na tym koniec tematu. Zabolalo mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropczyn
Może powinnas dać mu powody do zazdrości i wtedy zobaczy jaki ma skarb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez czasem przesadzamy. Chcemy byc najwazniejsze dla nich a tak naprawde czasem same potrzebujemy wyjscia na impreze czy piwko bez nich. Mnie osobiscie wkurza, ze mam faceta a jednak spie sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropczyn
Każdy człowiek ma prawo do swojej przestrzeni ale bliskość i uczucie tez jest ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InYourDreams
Czasem... Dobrze powiedziane.. A my sie ostatnio widzielismy miesiac temu :( nie ma dnia ktorego by nie spedzil bez kumpli. Nawet w swieta z nimi sie spotkal...a twierdzi ze jestem dla niego najwazniejsza. A co do tej zazdrosci to na niego to raczej nie dziala. Twierdzi ze jest zazdrosny czasami ale tego nie okazuje... Zreszta nie wiem jak wywolac u niego taka pozadna zazdrosc bo to trudne w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InYourDreams
Przypomniala mi sie tez taka sytuacja.. W czerwcu lezalam w szpitalu a on nic... Aani razu mnie nie odwiedzil a potrzebowalam go wtedy bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek04
Hej ! Proszę was o pomoc. Dzisiaj z chłopakiem kochaliśmy się po raz pierwszy. Ja stosuję tabletki antykoncepcyjne fakt jest taki że zdarzyło mi się na święta nie wziąć trzech tabletek pod rząd ale od razu po powrocie do domu je nadrobiłam zdecydowaliśmy się z chłopakiem na prezerwatywę która pękła. stosunek nie był długi ale jednak był. czy mogę być w ciąży przez taki incydent ? moŻE WY MI POMOŻECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropczyn
Z tym szpitalem to bardzo nieładnie z jego strony. Wiesz, nie wiem jaki on jest i nie chcę Cię do niczego namawiac ale pamietaj, ze są jeszcze faceci na tym świecię którzy potrafia doceniać i zabiegać o swoją kobietę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InYourDreams
Probowalam z nim sie rozstac ale nic z tego... Za kazdym razem gdy chcialam mu powiedziec ze to koniec cos we mnie pekalo i nie dalam rady tego zrobic :( za bardzo go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motylek04
dzięki za olanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kobieta tez musi znac swoja wartosc a nie na kazde zawolanie faceta byc :) Moze wspomnij cos o swoim bylym,ze znow z nim kontakt masz albo jak Twoj bedzie chcial sie spotkac to powiedz ze masz juz plany, zobaczysz jak szybko sie zainteresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InYourDreams
Gdy sie nastepnym razem spotkamy to z tym skoncze. Nie chce byc ciagle ta malo wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropczyn
InYourDreams powiem Ci, ze nie zazdroszczę sytuacji... Nie wiem co powiedzieć... Szkoda mi Ciebie i "Złudzenie" , że jesteście smutne... Jako facet czasem wstydzę się za innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InYourDreams
Chcial sie spotkac. Ale on nie ma prawa jazdy a dzieli nas 10km. Dotychczas jezdzil rowerem... Czasami komntowal "nie chce mi sie ale musze" :( wiec wymyslil ze ja mam przyjechac do niego... I chyba tak zrobie -pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość InYourDreams
Smutne to w tej chwili malo powiedzane. Ja jestem zalamana. Wgl jestem wrazliwa osoba jesli chodzi o uczucia wiec oczy mam mokre... Ta sytuacja mnie dobija a na domiar tego nie mam sie komu wygadac. A to ze moj byly chlopak odnowil ze mna kontakt i zaproponowal spotkanie nie zadzialalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×