Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coś ale nie wiem co

coś mi brzdęka i chrobocze w łazience, boje sie sprawdzic co to

Polecane posty

Gość Prof BonkTon
E dobra nie pieprzyć mi tu głupot! Wszyscy wiemy doskonale że to ektoplazma wydostająca się z sedesu. Tylko gdzie mogło być medium? Gdzie mógł mieć miejsce seans? W kiblu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ale nie wiem co
nadal sie boje sprawdzic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczór to genus rattus a ni ekstroplazmus bynajmniej f ektrementum umazan bydź morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ale nie wiem co
to chrobocze w koszu na bielizne. zlokalizowałam :o ale no boje sie tam zajrzec, ze cos mi łape upiertoli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy w bloku taką sąsiadkę która co jakiś czas straż pożarną wzywa bo coś tam czuje i jej się słabo robi. Kurde niebiesko na podwórku się robi. Straż.pogotowie.policja. Chodzą sprawdzają studzienki.badają sąsiadkę i odjeżdzają. Ona powinna za kanarka w kopalni pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy pierwsza gwiazdka zalsniła na niebie 3 medrcow przyszlo do stajenki ale zaden nie przyniosl podarunku i nie odezwal sie slowem a pozniej wyszli i poszli prosto do wentylacji bo to 3 szczuruf bylo i tam ich somsiedzi rankiem wyłapali jako jest w pismie napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie
goopoty po nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiax
Witam. Sracze,zdaniem wielu badaczy zjawisk paranormalnych to miejsca szczególne. Znajdują się w nich portale do innych światów.Ponoć podczas katastrof i nalotów wielu będących w ich czasie właśnie w tym miejscu,wychodziło bez szwanku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczuróf trzech siem zaszyło w bieliśniarce bo prezenty mundre te stworzenia niosły krolowi dzielnicy jak dres, pozlacan łańcoh i beisbol czyli symbole boskosci, ałacy krulefskiej i cieprienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quinto from Swiss[R]
Niejaki Kramer trzymał w koszu z brudną bielizną kasę. Przynajmniej tam mu ją podrzucono także wiesz.........ucho od śledzia! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ale nie wiem co
Kochani a jednak to tylko Obcy. Przynieśli kawior i szampana. Mówią coś o jakimś badaniu i eksperymencie ale póki co są bardzo mili i szarmanccy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdźmy fszyscy do łazjenki do brudnika i wanjenki, powitajmy szczóra tego i jaszczempia brata jego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nad king kong
Otwórz ten kosz. A tak po prawdzie to jak długo tam trzymasz te bieliznę skoro zaczęła hałasować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z tym kawiorem zapraszaj na pokoje.masz misję wybranko i nieprzynieś naszemu gatunkowi wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie otfierai kosza przycisnij telefisorem polei bensynom i podpal niech zło szczyźnie w ognió piekielnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luofinoforus
akronim he he już oni ją wysondują.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LxxxxQ55
Koniec temat.Zostawcie sobie coś jeszcze na jutrzejszy wieczór.Proponuje dziwne dźwięki wewnątrz ścian!Tu już nawet chyba był taki temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaszczompie w niebie śpiewajom szczóra z wanny porywajom, flaki wyryfajom, wszom syrść dajom, kolęda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akronim widze moja bratnia dusza - nie ma to jak sobie pokolendowac przed snem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wylazl nam szczóżyciel, zawszonego kibla trzyściciel: Izaijasz zwymiotował, rze z muszli wyjść miau. Kolęda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczór wyłazi, kafe truchleje pan kanałuff wyłofiony kópa krzepnie, mocz ciemnieje bezgranicznie niespuszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tródno zasnoć gdy po lazience brudny szczór lata aza jedyn orenrz słuszy mokra szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×