Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coś ale nie wiem co

coś mi brzdęka i chrobocze w łazience, boje sie sprawdzic co to

Polecane posty

niech wam będzie że to były trzy szczóry. I nie od razu. Latem i na jesieni. Ale dalej mają łapki pozastawiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasagoul
No właśnie. Kiedyś tu swego czasu jedna laska otworzyła taki topik że jej sąsiad w kółko graty w mieszkaniu nad nia przesuwał. Pisała że już ma dość tego alkona i że w kółko nawalony jest i sutka i puka w rury i coś przesuwa a potem się okazało[bo te akcje były zwykle koło drugiej albo trzeciej w nocy]że ten gość to se wyjechał gdzies a mieszkanie puste stoi ha !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie od razu porwał tych szczÓrÓf tylko po kolei latem i na jesieni! Piszom ci tam pany przedymnom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para H2O normall
"Trzynastego czerwca 1748 r. niemiecki młynarz Johann Heinrich Jager stwierdził, że w jego młynie w miejscowości Gross Ballheiser (wg innych źródeł "Grossballhausen") oprócz zwykłej mąki znajduje się coś jeszcze... Spomiędzy dwóch kamieni młyńskich pod kołami zębatymi wypadł dziwny twór złożony z osiemnastu żywych szczurów. Co niezwykłe, gryzonie były nierozerwalnie złączone ogonami, splątanymi w istny węzeł gordyjski. To przedziwne zjawisko nosi nazwę króla szczurów, po francusku roi de rats (jest to zapewne wynik zniekształcenia nazwy "rouet de rats" - "krąg szczurów"). W minionych wiekach w Europie odnotowano kilka podobnych przypadków." :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:"mieszkanie puste stoi " i tu ciem złapałę na łgarstwie, mieszkania nie stojom a lerzom jedne na drógich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe choć nie do końca nierozerwalnie - węzeł gordyjski ostatecznie rozcięto. Ja bym się bał na miejscu tych szczuruf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejom to siem szczóróf porfać nie da szczury kolejom nie jerzdrzom bo na bilet nie maiom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe co oni pili jak takie przypadki odnotowywali? Ja sprawdzałem na różnych trunkach i nic nieodnotowałem. Ale mnie odnotowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rasagoul
akronim Ja tam wole jak mi stoi a nie leży ALE każdy lubi co lubi.:classic_cool: Niech ci bedzie.Niech leży [choć się nie przewróciło]:classic_cool: Co wy na to? Mieliście też coś takiego?Styczność z tego typu tajemniczymi zjawiskami dźwiękowymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczóry tlynek wodorium z kibla pijom apoczem nawlaone szumo moza w muszli słuchajom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranormalnie nocą
Oglądałem kiedyś cykl horrorów:Poltergeist I,II,III. :classic_cool: Gorąco polecam.To nieocenione źródło wiedzy na temat tego typu zjawisk a także ich pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemnicze zjawiska dzwiekowe mnie dochodzom jak przez wentylacje słychac jak somsiad bonka puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pecha mo bo szczur jusz na jej kakało czeka i jak siem wboruje to gembom wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata P.S.
Pewnej nocy leżę i tak koło 3 jakiś zyeb zaczął coś wieścić i piłować.Wyobrażacie sobie? Kilku sąsiadów zeszło i zaczęło do niego walić w drzwi żeby się zamknął bo po policję będą dzwonić! A On na to:"Chwileczkę tylko dojdę i bedzie cisza". Zboczeniec.Poltergeist pieprzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijofjik
:D :D :D :D Co wy bierzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilku sąsiadów zeszło i zaczęło do niego walić w drzwi żeby się zamknął bo po policję będą dzwonić! A on nie otworzył bo to trzech szczuruf było i mu w drzwi stukali, powiedział chwileczke i poszedł po łapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxykolog
Nie no to wszystko tłumaczy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratysbonaa
Trzech ich było i o północy się zjawili.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×