Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczkoswieci

Przysiady -czy dobry sposób na uda i tyłek?

Polecane posty

Gość sloneczkoswieci

niestety w ciągu 3 m-cy przytyłam 7 kg w udzie miałam 53 cm teraz 57 cm szok mam stepper ale brak motywacji a może ćwiczenia np. przysiady pozwolą mi na zmniejszenie centymetrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczkoświeci
up nikt nie doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
co tu doradzać jak nie masz motywacji to nic nie pomoże, poza tym to,że masz gdzieś za dużo to nie znaczy, że trzeba ćwiczyć tą częśc ciała, przecież nie przytyłąś na udach dlatego,że nie chodziłaś, tak? to i od ćwiczeń na uda ci nie ubędzie, to zależy od indywidualnych uwaruńkowań, tak jak się tyje, tak samo i chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sggl;lh
to masz w udzie więcej niż ja, tylko ja jestem facetem..... A te twoje uda to takie mocno ubite, czy jakieś takie otłuszczone??? Bo to duża różnica, jak masz ubite to ciężko z chudnięciem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 233234
Też jestem ciekawa... mnie nie chodzi o schudniecie, ale o nabranie mięśni właśnie w okolicach tyłka i ud, myslalam o przysiadach, ale czy to da efekt ? Ile dziennie należałoby tych przysiadów robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
jesli chcesz nabrać mięsni i je wyrzeźbić to inna rozmowa zawsze najpierw rozgrzewka póprzysiady , kręcenie biodrami, wymachy nóg rozciąganie nie zapomnij o tym a obejdzie siębez kontuzji potem prponuję półprzysiady, włóż sobie coś stabilnego pod pieęty kilka centymetów, będzie ci łatwiej , ćwicz aż poczujesz takie palenie w mięśniach odpocznij , bo to dalsza częśc rozgrzewki a potem zasadniczy trening przysiady na jednej nodze, robisz to tak: przechylasz tułów do przodu , ręce opuszczone, dla równowagi podnosisz wyprostowaną nogę z tyłu, cos jakby jaskółka, tylko opuszczasz ręce,żeby nizżej był środek cięzkości i robisz półprzysiad, ile dasz radę, jak dochodzisz do miejsca w którym czujesz ,że dalej jak się opuścisz to juz nie wstaniesz to do góry , robisz tyle powtórzeń ile dasz radę potem druga noga chwilka odpoczynku i druga seria, potem trzecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
taki trening prponuję co trzy cztery dni w międzyczasie prponuję jakiś ruch aerobowy typu bieganie, teraz jazda na łyżwach, bieganie, jakiś orbitrek i tym podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×