Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabuu

Skuteczne odchudzanie - prośba o rady

Polecane posty

Gość Gabuu

Cześć! Mam 20 lat, 172cm wzrostu, ważę 70 kilogramów. Większość zbędnego tłuszczyku odkłada mi się na brzuchu i udach. Postanowiłam rozpocząć proces odchudzania. Nie jem po 18, posiłki spożywam mniej więcej co 3 godziny. Do tej pory uwielbiałam słodycze. Teraz je ograniczam. I tu pojawia się moje pierwsze pytanie: co powinnam jeść, gdy mam ochotę na coś słodkiego? Co najlepiej "oszuka" mój organizm? Pytanie numer dwa: Ile kalorii "na raz" powinnam przyjmować, by nie odkładały się one w postaci tłuszczu? Do tej pory mój ruch to głównie wf raz w tygodniu (pomijając liczne biegi za autobusem :) ). Od środy mam zamiar zacząć chodzić na siłownię trzy razy w tygodniu. Pora na pytanie 3.: Jakie ćwiczenia będą najbardziej efektywne? Skupić się głównie na tych aerobowych? Bardzo dziękuję za wszystkie wartościowe wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę podpowiem
na ochotę na słodycze mam dwa sposoby: kakao na chudym mleku ewentualnie pół kostki chudego twarodu posypanego słodzikiem i cynamonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnaaaa
Proszę, tu jest baza wiedzy i o ćwiczeniach, i o diecie (na dole): http://www.sfd.pl/Odchudzanie_%C5%81opatologicznie,_czyli_odpowiedzi_na_najcz%C4%99%C5%9Bciej__zadawane_przez_kobiety-t585708.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulaska11
Czasami wystarczą skuteczne tabletki i jakis podstawowy ruch, jak np. regularne spacery. ja brałam tabletki acaiberry: naodchudzanie info pl i chodzialam na joge i tym sposobem w 3 tygodznie schudlam 9kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×