Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sztabka

KOREKTA NOSA we Wroclawiu.

Polecane posty

Gość adria wro
Orthos pod Wrocławiem, dr Wacławowicz. Jestem rok po zabiegu, zuepłnie nowa jakość życia. Nos ładny zgrabny i zero problemów z oddychaniem i chrapaniem, bo przy okazji skorygowano przegrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinabierska

Korzystała już może któraś z usług doktora Knakiewicza w nowej klinice przy Sienkiewicza? Zastanawiam się czy nie odwiedzić ;> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam na konsultacjach i mogę powiedzieć że nowa klinika jest naprawdę nowoczesna i dobrze wyposażona. Do tego doktor Knakiewicz jak i jego personel wzbudzili moje zaufanie. Czekam teraz na zabieg pod koniec lutego 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawlokniewa

Dopiero jak zeszła mi opuchlizna to zobaczyłam nos w pełnej okazałości i na szczęście był taki na jaki się z doktorem umówiłam. Knack Clinic klinika zdecydowanie godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia

Ja mam za sobą korektę nosa u dr Wiktora Czyżaka. Mogę śmiało polecić, efekt przerósł moje oczekiwania, a doktor jest świetnym specjalistą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikola

Potwierdzam!! Doktor Wacławowicz zna się na temacie, a efekty zabiegu przekroczyły moje oczekiwania. Nos wygląda naturalnie, a garb raz na zawsze zniknął. Opieka w szpitalu Orthos to bajka. Wszystko na suepr wysokim poziomie. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2018 o 01:50, Gość kralinkra napisał:

Hej, podbijam pytanie, bo poprzednie posty są dość stare, a zależy mi na aktualnych opiniach. Kogo polecacie do korekty nosa we Wrocławiu i okolicach?

@kralinkra ja zabieg robiłam u doktora Siewiery we Wrocławiu. Będziesz zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×