Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ifju u uidjnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

roczne dziecko od zawsze nie chce jajek.

Polecane posty

Gość ifju u uidjnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

czy powinnam sie martwic??? nie chce w zadnej postaci. nawet wkruszonego do zupki. zaraz wyczuje i wypluwa. a za 1,5 miesiaca czeka go szczepienie na bazie zoltka jaja kurzego czy cos. tak mowila babka przy ostatnim szczepieniu. jak przemycic to jajko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytruska
mam ten sam problem z córką. PO prostu jej tego nie daję. Na poczatku sie martwiłam, ale jak zobaczyłam ze po "wepchaniu" rawie jej do buzi żółtkamiała druch wymiotny to odpusciłam. Moze po prostu tak ma byc. A jesli jest uczulona na żółtko? poczekaj z tym...moze zachce. Ja czekam moja ma 13 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okaoka
może uczulone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robiłyście omlet?
2jaja,łyżka mąki,łyżka mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to pocieszy autorkę, ale moja corka ma prawie 5 lat i do dizsiaj nie jada jajek gotowanych, białko to jeszcze jak cie mogę, kawałeczek, ale moze raz na 4 mce, za to zóltka nie zje nigdy w zyciu! nie wiem dlaczego tak jest, nie lubi i już, przemycam w inej formie i tyle, zero stresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzxzxz
a co ma chęć lub niechęć jedzenia jajek do szczepionki na bazie białka jajka kurzego? booo kuuurde nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tylko raz na jkis czas zje jajecznice, jak była mlodsza chetnie ja jadła, teraz ma 3 lata i tylko skubnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soska2525
Moj synek tez nie chce jesc jajek ani ugotowanych ani smazonych, za to placki,nalesniki je. ma 4 lata i ma tak od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwóch dziewczynek
nie wiem o co chodzi z ta szczepionką i co to ma wspólnego z jedzeniem jajek? moja mała też za jajkiem nie przepadała długo, żółtko wypluwała jak tylko wyczuła. Jakoś na wyjeździe odkryłam taki słoiczek bobovity z wołowiną i żółtkiem jaja - bardzo jej posmakował. Później w domu gotowane obiady miksowałam jej z żółtkiem i jadła. A teraz ma 2 lata i uwielbia jajecznicę. Jajek na miękko ani twardo nie zje póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjfrklweq
Ja też nie lubię jaj i nigdy nie jadam ani nie jadłam i żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika

Ja uwielbiam jaja, tym bardziej że mam od swoich kurek, a moje dziecko (8 miesięcy) nie chce i koniec, ma odruch wymiotny i na tym się kończy. Będziemy próbować jakieś kluseczki robić albo omlet zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często dzieci tak mają. Ja jak byłam mała jadłam tylko białko i to po namowach a żółtka w ogóle. Ludzie tym bardziej dzieci są wybredni. Nie lubią wszystkiego i nie muszą. Daj jej spokój z tym jajem i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lko

dzieci mają instynkt, Moje nie jadl miesa, okazało sie,ze nie trawił włokien miesnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×