Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietttttaaa!!

WYKSZTAŁCENIE PARTNERA?!! dylamet

Polecane posty

Gość Daj mu spokój
Sama sobie odpowiedziałaś. Jest dla Ciebie mało ambitny, źle wykształcony, więc po co się z nim wiążesz, skoro na pewno możesz mieć na pęczki bardziej wartościowych mężczyzn? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietttttaaa!!
ten temat utwierdził mnie w przekonaniu, że jednak trzeba sobie dobierać ludzi na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj mu spokój
"Własnym" - dodaj. I poszukaj w przedziale wiekowym 13-14 lat :classic_cool: Do zobaczenia w dorosłym życiu, na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick25
Kobieto, jak chcesz mieć mężczyznę, który wykonuje " męskie" zajęcie to poradź mu żeby poszukał pracy w kopalni, w kuźni, na budowie itp. Według mnie, nie można dzielić zawodów na męskie i niemęskie. Ja też jestem nauczycielem w podstawówce i nikt mi nigdy nie powiedział, że wykonuje "babską" pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil jgora
kartą kredytową i dyplomem w łóżku ci nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARS789
Jesteście w zasadzie na równym poziomie, bo w wykształceniu nie ma różnicy (niewiele więcej wiesz od niego - jak mniemam, magisterka na filologii to tylko powtórzenie wiadomości, sztuczne bicie piany + specjalizacja), a pracę on ma dobrą, tylko w Polsce niedocenianą. A napisałaś temat tak, jakby on był po zawodówce i pracował na kasie w biedronce :o Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobi...
Rozkłada nogi tylko po okazaniu dyplomu. A ja głupi myślałem że chodzi o miłość, namiętność pasje. Ehh świat jest do luftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietttttaaa!!
nic nie rozumiecie, najlepiej napiszcie jakie same macie szkoły pokończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ, moja droga, błąd! poważny błąd! kartki w słowniku się posklejały dobrze "wyKSZTAŁCONY" ale "WYPOSAŻONY" no, to rzeczywiście dylemat jak ma licencjat to jest za mało wyposażony tobie potrzebny taki z solidnym podyplomowym, grubym FAKultetem żeby miał więcej w główce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorowo polonistka
Buahaha I dlatego nie potrafisz napisać prostego słowa bezbłędnie ? Xx to nie prowo, sorki koleszko Xx Masakra ale jesteś głupia i pusta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandora z puszki
mnie to w ogóle dziwi, czemu tak poważnie wykształcona osoba poniża sie sięgając do porad kafeterii, która w większości ale niestety skalda sie z osób inteligentnych inaczej. a po drugie, uważasz że jeśli teraz ci to przeszkadza, to po latach będzie lepiej? śmiem watpic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeniewiem
wiem, że to prowo, ale odpowiem:D. Skoro niby facet studiował filologię obcą to ma na pewno więcej w głowie niż Ty, bo co to za problem studiować swój język ojczysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :- )
Wszyscy, którzy toczą piane w tym wątku mają zapewne jeszcze mniej w głowie niż "autorka" tego tematu, gdyż nie dostrzegają tego, że jest to EWIDENTNA prowokacja :- ) Wyjdźcież z matrixa i bierzcie życie za rogi, tudzież flaszkę i świętujcie zamiast przegrywać życie i wylewać żółć w tym żenującym topicu :- ) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iujhnm
kazdy nauczyciel to menda,nie zadawaj sie z nim.myślą ,ze wszystkie rozumy pozjadali i są drudzy po bogu.kobieta nauczycielka no ok.ale facet nauczyciel? będzie miał zryty beret ,nie wytrzymasz z nim.poza tym szkoła zmusi go do zrobienia magisterki.teraz dobrze widziane sa dwa kierunki studiów a sam licencjat ,to jest nic.musi albo uczyc języka ,albo uczyc w jakiejs pipidówce.w dużych miastacjh z licencjatem to można sobie do baru isc.no chyba że ma uklady,jego rodzina tam pracuje i mu załatwili posadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iujhnm
poza tym myślę tak jak moi poprzednicy,gdybys coś sobą reprezentowała to nie siedziałabys na kafe.na dodatek robisz błędy.mam kolezankę nauczycielkę ,tępa strzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandora z puszki
chyba dzida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahc
to musi być prowo, bo nie wierzę, że istnieją tak durne i ograniczone kobiety, jak Autorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietttttaaa!!
zawiodłam się na was kobiety!! nie będę juz pisała tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mjh dkg gg
Kobieta...z taka baba dla ktorej wyksztalcenie gra az taka role to nie ma szans.jak nie materialistka to jakas damusia nastepna co ma problem z wyksztalceniem.litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×