Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdolowan zadluzona32

czy wartojechac do hollandii przez agencje?

Polecane posty

Gość zdolowan zadluzona32

ludzie pomozcie napiszcie jak jest, kiedu najlepiej jechac, to chyba ostatnia deska rantunku , jestm bez szans na prace, zadluzona na maksa ratujcie powiedzie czyw arto jechac przy kwiatkach, fabbryka itp.. czy to prawda ze dzien sie pracuje a 4 w domu? iplacicz trzeba za dom, jak to wyglada?moze ktos jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgty67arash to pers -qa nie
stycznien nie jakos na wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewq to jełop!!!
"czy wartojechac do hollandii przez agencje?" Przez agencję? Nawet nie wiem gdzie to jest! Myślę że przez Berlin będzie bliżej i taniej. Zobacz na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestm bez szans na prace, zadluzona na maksa ratujcie " Myślisz że Hallandia ci pomoże? Wątpie. A poza tym, czy nie prościej zarobić i spłacić te długi tutaj, na miejscu? Jesli twój dług przewyższa 10000 zet, to mogę ci pomóc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holenderkaaaaaaaaaaaaaa
Dziwie sie czasami ze wszyscy mysla ze w Holandii to majatek zbija pracujac 5 dni w tygodniu. hymmm coz, zycie jest inne i nie rozpieszcza tak jak sie wydaje. Pracuje w Holandii , staly kontrakt w holenderskiej firmie co za tym idzie biegle znam ten jezyk jak i inne.... wlasnie znajomosc jezykow jest tam podstawa do znalezienia pracy. Chcesz pracowac przez posrednictwo pracy jednak musisz wiedziec , ze tam tez jest kryzys i jest ciezko z praca. Czasami mam kontakt z ludzmi ktorzy pracuja na takich warunkach... zal mi ich. Moze zle to okreslenie bo to nie jest ich wina a wlascicieli agencji, ktorzy zarabaja na tych ludziach. Agencja dostaje za takiego pracownika 15-20 euro za godzine, gdzie on czasami otrzymuje 7 euro, kazdy dzien wolny od pracy to oznacza O pieniedzy. Otrzymujesz dofinansowanie za dojazd do pracy lub jak jak jest wieksza ilosc osob z tej samej agencji to auto w ramach minimalizacji kosztow . Zakwaterowanie albo szukasz sama i tez Polacy Ci udostepnia 80 euro za LOZKO za tydzien (nie mylic za pokoj) lub agencja - w oplakanym stanie waraunki.(to sa opinie z tego co tu czytam, slucham w wiadomosciach gdyz tylko mam czasami kontakt z Polakmi. Zarobki nie sa powalajace przez agencje:700-1100 euro miesieczne, z tego musisz wszystko zaplacic, nalezy pamietac o obowiazkowym ubezpieczeniu zdrowotnymtu, ktore wynosi najnizsze 110 euro miesiecznie plus koszty mieszkania, wyzywienia.... Absolutnie nie ryzykuj nie majac zadnej perspektywy pracy gdyz tylko poniesiesz dodatkowe koszta - to jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×