Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ecie pecie gdzie jedziecie

Klub samotnego sylwestra.

Polecane posty

Po silniku nie doszedłes mniej więcej? Potrzeba kolejnych wskazówek?Łopatka... do zebrania kilku kawałków szkła jest niepotrzebna, palce i buty wystarczyły. Zabijesz mnie smiechem drugi raz, jesli powiem, że wożę plastikową łopatkę do piasku mojego dziecka, na wypadek, gdybym sie nieszczęśliwie zakopała? Od 2 lat planuje kupic porządną saperkę :) Ale za to mam w aucie 2 skrobaczki, miotełkę, płyn do odmrażania szyb, zapasowa czapke i sweterek, folię ochronną na przód i scyzoryk. Do tego dwa trójkąty, przeterminowaną gaśnicę, ważną apteczkę, 4 kamizelki odblaskowe i inne pierdoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Quest.
co ty pierrtolisz idioto :D do miasta 1,4 owszem styknie, ale na trasie ni choja :D nie ma czym pociągnąć :D rozumiem chcesz ją wydopczyć, ale nie rób science fiction engine dziewczynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz qwa, wiedziałam, że znajdzie sie hejter. Przeciez powiedziałam, że z lepszymi nie mam szans?? Poza tym w rajdach nie startuje, więc czego pyszczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam ja
tylko sie nie posrajcie z tymi autami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam ja
jestem nowa tu , daje pupci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do przemieszczania z pkt. A do B wystarczy. Kolego liczą się umiejętności za kierownicą , a to ile masz KM, cm3 spada na dalszy plan jak jesteś tylko "mistrzem prostej" i cieńkim bolkiem, gdy zobaczysz zakręt. Niestety mnóstwo jest osób które nie potrafią wykorzystać potencjału samochodu, a tylko podniecają się liczbami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
To za brak ważnej gaśnicy możesz dostać mandat :P czyli już doświadczona kobieta jesteś, ale i tak wybiórczo odpowiadasz na moje pytania, nie napisałaś ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie Yaris. Jak juz mówiłam, w rajdach nie startuję. Poza tym jeżdżę od niedawna. W mieście wystarcza mi, żeby sie bez problemu wciskac przed maruderów a po autostradzie do 170 jest bardzo stabilny o ile bardzo nie wieje. Przy wiatrach raczej powyżej 150 nie jadę. Szybciej nie potrzebuje się przemieszczać. Nie psuje sie, dolewam tylko płynów i wymieniam klocki, odpala przy -20. Czego do cholery pyszczysz? Czy ja sie przechwalałam, że mam cacko?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet w rajdach występują klasy do 1,4l ;) np. N1,R1A bądź A5, ale hejter pewnie nie skojarzy o czym mowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa, wiem Zeet, za każdym razem, jak cokolwiek kupuje do auta zapominam o tej cholernej gaśnicy. Ale nie uprawiam dziekiego seksu na tylnym siedzeniu, żeby miał powód sie zapalic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sie nie pyta o wiek!
!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy Lady na pewno nie ma powodu do wyśmiewania. Zresztą ja się nie wyśmiewam z samochodów, no chyba że są w jakiś wieśniacki sposób tuningowane :) np. gadżetami, naklejkami prosto z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
Zawsze możesz na przednim siedzeniu :P a gaśnicy przecież nie musisz co roku kupywać nowej, a tak w ogóle uprawiałaś sex w swoim aucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quest, masz sporo racji, że wóz wozem, ale kierowca tez coś musi umieć. Mozna miec automat i 3,5 litra w benzynie, to wystarczy nacisnąc na gaz i jest sie królem szos (czytaj:królem prostych odcinków). Mnie troche czasu zajęło, żeby nauczyc sie coć z tego kajtka wycisnąć. Czasem wystarczą nowe buty, albo gorszy dzien, żeby ruszyć nie na takich obrotach i wtedy mam problem z lepsza konkurencją :) Ale ja mam do pracy 10 kilometrów, czasem tylko trafi się dalsza trasa, po cholere mi więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Foxy_Lady
pomyślmy 1,4l + autostrada + 170km + stabilność :D komu wciskasz takie kity ?:D rozumiem w mieście + umiejętności to starcza, ale na prostej...wez za długo jeżdżę aby to łykać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sie nie pyta o wiek!
a może ty najpierw odpowiedz na te same pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Foxy_Lady
automat ???? eee każdy miłośnik zabawy z biegami i wysokimi obrotami wie, ze tylko manual :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uprawiałam seksu w swoim aucie... musze kiedys spróbowac, z tyłu jest sporo miejsca ;) A co do wieku... bliżej mi do 40, niz do 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Dokładnie tak. Jeśli ktoś nie śmigał w KJS, SRS, bądź na pojeżdżawkach na torze to dywagacje o braku mocy wydają mi się conajmniej śmieszne. Brakwać mocy takiemu komuś może tylko przy wyprzedzaniu, bądź na autostradzie, na codzien nie wykorzysta ani w 30% moliwości auta. A takie auto jak masz jest w zupełności wystarczające, zresztą i tak łamiesz przepisy :P więc teoretycznie jest szybsze niż pozwala kodeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
Mi takich pytań nikt nie zadawał ;) a to 170 to chyba trochę przesadziłaś w tym samochodzie co ty opisujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sie nie pyta o wiek!
Zeet ile masz lat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurwa mac, za przeproszeniem. Jeździłam tak czasem, to wiem. Daje rade 170 bez wiaru po autostradzie bez problemu, nie musze sie modlić o przetrwanie, czy to jakies niewiarygodne osiągnięcie?? Max, co sie da z niego wycisnąć to 180 na płaskim i 185 z górki bez wiatru. Czego sie mendo czepiasz? 170 to i tak o 20 za duzo, niż grozi mantatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy kierowca z jajami dezaktywuje na stałe ABS, wyłącza ESP i cieszy się możliwością hamowania lewą nogą, stosuje heel&toe i jeździ zeszperowanym RWD :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
24,a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowa
Mój da radę na autostradzie tylko 180, więcej kierownica szarpie i rzuca na boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety sie nie pyta o wiek!
to ja 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwestrowa
,,Foxy_Lady Nie uprawiałam seksu w swoim aucie... musze kiedys spróbowac, z tyłu jest sporo miejsca " Koniecznie spróbuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest mniejszość kierowców :) Wiekszość potrzebuje komfortu, bezpieczeństwa, przestrzeni, dobrego audio i dla nich buduje się współczesne auta naszpikowane zbyt duż a ilościa elektroniki. Era "mechanicznych "pojazdów minęła. porsche 911 z 81 roku prowadzilo się jak nieokrzesany ogier, tylko czekało na błąd kierowcy. Nowe 911 jest zaprojektowane tak by mogł poprowadzić go piekna długonoga ślicznotka w szpilkach odwożąc synka do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nastepny niedowiarek... ktos chce sie przejechać? Sama nim docisnęłam prawie do 180, niewiele brakło, ale akurat było płasko. Eks twierdził, że z górki dał rade 185 i wydaje mi sie to mozliwe. Poza tym... nie rozumiem, dlaczego z niewinnej butelki pod kołami zrobiła sie taka nagonka na moje biedne, kochane autko. Jestem kobietą i powinno mi byc wybaczone, gdybym miała cinquecento czy pandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×