Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ecie pecie gdzie jedziecie

Klub samotnego sylwestra.

Polecane posty

Gość kobiety sie nie pyta o wiek!
Foxy, to się nazywa zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy pójdzie tyle ile mówisz, jak będzie ci mało mocy to możesz podjechać do kogoś zajmującego się chiptuningiem i silnik dostanie sporo dodatkowych koników i Nm, pojedzie pod 200 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
Foxy to trzeba umiejętnie zmienić temat, co masz teraz na sobie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da radę pojechać nawet pod 200km/h gdybyś kiedyś zapragnęła zrobić korektę programu w jakieś firmie zajmującej się chiptuningiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quest, ja póki co nie mam ochoty wyłączac esp, jeżdzę dość krótko, bardziej ufam elektronice, niz sobie. Nikt mnie nie uczył, jak wyjśc z poślizgu, abs przy hamowaniu w szklance włącza mi sie namietnie i kontrola trakcji pewnie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sppeeeder
każdy wie , ze prawdziwa moc drzemie w manualu + zero elektroniki:P kto pamięta starsze bmk-ki i rzędowe szóstki , wie o co chodzi :P to samo v-ki i vrki :P dla kobiet brzęczyki typu 1,4 stykają, do odwożenia dzieci do szkoly, ale nie ma co się podlizywać lasce skoro prawdziwa szybkość to nie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy rozumiem i to jest dobre nastawienie, jakby co służę pomocą i mogę nauczyć jak wchodzić i wychodzić z poślizgów kontrolowanych :) A ESP i tak możesz mieć zawsze na czuwaniu , jednak elektronika wszystkiego za człowieka nie zrobi. Na włączonych systemach elektronicznych jest po prostu zerowa przjemność z jazdy podczas sportowej jazdy, dlatego je odłączam. W ruchu ulicznym moga sobie działać, to tai Anioł stróż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Quest.
chiptuning to nie tylko zmiana programu, ale też wymiana podzespołów w silniku, aby te wytrzymały nowe parametry ;) inaczej po pewnym czasie zajebiesz silnik dziewczynie i ci będzie wyła po nocach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quest i Zeet, pewnie by dało rade podrasować... tylko po co, żebym sie zabiła? On nie jest zbyt aerodynamiczny... im wieksza predkość, tym gorzej bedzie ze stabilnością. Jest dośc wysoki i pewnie za lekki, jak na sypanie 2oo km/h, a nie mam takich umiejetności jeszcze, żeby go opanować :) No i ryzyko mandatu... Poza tym przy bocznych podmuchach wiatru ledwo daję rade utrzymac 150-160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder rzedowe szóstki, czy tam V i VR to świetne, pięknie brzmiące jednostki ale nie ma co generalizować , że jedzie tylko to z dużą pojemnością. jk to mówisz brzęczek hondowski 1.6 VTEC potrafi objechać 2,5l w BMW natomiast 2.0VTEC w civicu type r jeździ porównywalnie z BMW 330i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delikatny chiptuning jest bezpiezny w silnikach D4D ;) znoszą dość dużo. nie trzeba zmieniać podzespołów przy przyrostach mocy o 15-20%, wątpię żeby dziewczyna upalała na ogrągło przy czerwonym polu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Quest
nie przeczę, że silniki od hondy są złe, bo nie są ;) przeczę twierdzeniu, że przy chiptuningu wystarczy tylko zmiana programu :D bo nie wystarczy, w myśl zasady większe parametry pracy = większa wytrzymałość części, które trzeba odpowiednio dobrać ;) znam sporo ludzi, którzy uwalili sobie silniki nie przestrzegając tej zasady :P także nie wciskaj laickich opowieści bo ci panna przypasowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sppeeeder każdy wie , ze prawdziwa moc drzemie w manualu + zero elektroniki kto pamięta starsze bmk-ki i rzędowe szóstki , wie o co chodzi to samo v-ki i vrki dla kobiet brzęczyki typu 1,4 stykają, do odwożenia dzieci do szkoly, ale nie ma co się podlizywać lasce skoro prawdziwa szybkość to nie to Słuchaj no cwaniaku... do szkoły dziecka nie odwożę, bo szkoła jest bliżej niz parking. Cały czas podkreslam, że jeżdzę krótko, nawet nie dwa lata. Do pracy mam 10 km po mieście, więc czego Ty do cholery ode mnie wymagasz?? Bez problemu wpycham się przed wielu facetów w troche lepszych brykach, nie obdrapałam sie przy parkowaniu. Umiem sobie sama dolac oleju i wszelkich innych samochodowych płynów ustrojowych, wymienic filtr kabinowy i filtr powietrza. Filtr paliwa wiem, gdzie sie znajduje, ale jest w trudno odostepnym miejscu, więc umiem go tylkio "rozmrozić" w razie wielkiej draki. Jestem kobietą i daj mi spokój, bo i tak uważam, że jest ok. Jak juz sie naumiem wszystkiego tego co Ty, to wtedy bedziesz mógł sie ze mnie nasmiewać, że i tak jestes lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quest. delikatny chiptuning jest bezpiezny w silnikach D4D znoszą dość dużo. nie trzeba zmieniać podzespołów przy przyrostach mocy o 15-20%, wątpię żeby dziewczyna upalała na ogrągło przy czerwonym polu Skąd wiesz... może, gdybym wiedziała, że moge śmiało, to bym upalała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Quest
no tak teraz delikatny chiptuning :D to po co go próbować? :P to tak jakby rżnąć pannę delikatnie a orgazm zostawić sobie do kieszeni ;) stary mam prawko grubo ponad dziesięć lat i nie jedno auto prowadziłem , wiem na czym ta zabawa polega ;) podoba ci się foxy ok, ale bez ściemek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Foxy
upalaj sobie silnik pod jego wpisy :D będziesz "dłuuuugo" jeździła, ale chyba tylko na jego wacku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
Tu chodzi o podobanie wizualne czy mentalne, chyba że można gdzieś Foxy zobaczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma Foxy do motoryzacji? Daj spokój, chłopak próbuje cos kobiecie poradzic na temat samochodu, słowem nie wspomniał na temat ruchów tłoka w cylindrze właścicielki. Na ile poznałam swoje auto, to do 3,5 tys obrotów mozna go kręcic zasadnie, góra do 4... potem juz tylko wyje, ale mocy wiekszej nie daje a przy 5 tys zaczyna sie czerwone pole. Zamiast mnie łajac, to może mnie czegos nauczysz, skoros taki mocny w te klocki? Może powiedz, co myslisz na temat wankla, zamiast sie na mnie wyzywać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na każdej imprezie zawsze jest osoba, która wymiotuje. Zgłaszam się na ochotnika, ale nie wiem kiedy mam to zrobić? Intuicyjnie wyczuć moment, czy dacie jakiś znak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zamierzam upalać silnika za żadne internetowe porady, trzymam sie grzecznie max 4 tys obrotów, jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, rzygnij please... może przestaną nękać Foxy a zaczną szukać śladów oleju w Twoich wymiocinach :) Chyba zapomnieli chłopcy, że baba jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
Foxy jak chciałem zmienić temat na "co nasz na sobie" to dalej ciągniesz temat motoryzacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie ja, to te oszołomy motoryzacyjne :) Jeansy i bluzke w odcieniu ciemnego turkusu (czytaj: niebieski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
No to ładnie jesteś ubrana :P ale jak na erotyczny temat mało erotycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dajcie zyc... zaszczuli kobiete silnikiem, a teraz jeszcze chcą, żeby radosnie nago pląsała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klocuszek
Widzę że Sylwestrowy topik zmienił się na motoryzacyjny:) "Samotny Sylwester" okazał się wyjątkowym pod wieloma względami:) Towarzystwo można znaleźć wszędzie , przekonałam sie o tym wczoraj:) Do północy świat malowany milionami kolorów i niezapomnianych przeżyć , tuż po zabawa która zakończyła jakoś nad ranem , a dziś ma skutki uboczne:D Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zostaly tzry szampany
mnie zostały 3 szampany :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeet
Foxy tu nie chodziło o to żebyś odrazu radośnie nago pląsała, ale o sam opis zawsze mogłaś to zrobić w bardziej finezyjny sposób :P napewno to potrafisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×