Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ON Zrobiłem to:)

taki SYLWEK 2012/2013

Polecane posty

Gość ON Zrobiłem to:)

Witam mam 28 lat dziś przeżyłem super przygodę trójkącik z małżeństwem w wieku prawie 40 lat. Trudno to opisać sex jak sex ale cała sytuacja, kurcze z początku trochę drętwo choć nie poznaliśmy się dziś, wymagania jej męża, docieraliśmy się on super instruował mnie jak ją zadowolić, nie wiem czemu, ale super mnie to podniecało jak kazał w rożny sposób posuwać jego żoną. Polecam SYLWESTER 2012/2013 uznaję za spełniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON Zrobiłem to:)
Pozdro stary polecam, Mniej jadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, rozumiem spinkę, Trochę napracowałeś się płodząc ten post, który miał być mocnym uderzeniem. Takie intelektualne wejście w Nowy Rok. Ale takie posty, to byle chroniczny onanista potrafi napisać, jak poniesie go wyobraźnia. :) Dlatego nie rozumiem po co te nerwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczek_
Heh gratuluje:) moj byl zdecydowanie mniej spektakularny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zupełnie sięgnął dna, ale tak właśnie był zaplanowany. Lecz nie to mnie martwi, ale w zasięgu mojego wzroku i słuchu, to był jeden z najsmutniejszych Sylwestrów jaki pamiętam. :( Postrzelali może pół godziny i w te pędy do łóżka. Cisza jak makiem zasiał :( Tak wcześniej nie bywało. :( Ja cisza przed burzą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mruczek_
Nowy...ja tam wcale nie rozumiem tego szalu z witaniem kolejnego dnia w ktorym jedynie cyfra roku sie zmienia. Cala ta strzelanina eh i w ogole tylko syf na miescie:) ale moze to dlatego ze nie pamietam "tamtych" sylwestrow albo nie mialam wyboru jak go spedzic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nówka pięciozłotówka
ja też to zauważyłam,sporo huku,krótko a potem ciemność i totalna cisza jakoś dziwnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×