Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arkadia91

moje dziecko ladnie podnosilo glowke do siadu i nagle przestalo...pomocy !!!

Polecane posty

moj prawie 4-ro mies synek ok 4 dni temu zaczal podnosic glowke do siadu ciagniety za raczki podciagnelam go wtedy ok 3-4 razy i przez kolejne dni nie podnosilam dzis ponownie podnioslam i dupa lezy bezwladnie i ani drgnie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyyy
Idiotko, nie ciągnij tak małego dzieciaka za rączki na siłę!ono samo powinno się podciągać co za debilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czub jezzzzu
uchyniesz dziecko i zrobisz kaleke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo juz uchynęła
go jak ani drgnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalum!
co mu zrobiła niby?! a ty autorko do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghyyy
no do lekarza autorka powinna biec ale ze swoją głową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebgsrdbgsr
nie szczepiłas ostatnio przypadkiem dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uchynęla :p
tz zwichnęla kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie szczepilam ...kurcze a moze byc tak , ze przy skoku rozwojowym dziecko nagle przestaje potrafic umiejetnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dodac ze dziecko bylo / jest rehabilit vojta poniewaz wlasnie nie podnosilo glowki i rehabilitantka zlecila cwiczyc z malym po kilku dniach cwiczen chcialam sprawdzic czy jest postep no i byl a dzis nie podnosi :-\:-\:-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooozgrozoo
"Prestaje potrafic umiejetnosci" i tyle chyba w tym temacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest chyba schyniety bo ladnie spi, guga itd czy ktoras z mam miala taka sytuacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załatw sprawy formalne
Dziecko jest rehabilitowane,a ty debilko ciągniesz za ręce? Nie qurva nikt tak nie miał bo nie ma poza tobą takich kretynek co dziecko na siłę podciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooozgrozoo
Proponuje zapytac sie rechabilitantki.czasami dzieci przestaja na jakis czas robic pewne rzeczy bo zaczynaja cwiczyc inne i na tych innych sie "skupiaja" ale jesli dzieciaczek jest reahbilitowany to lepeij zapytac osobe kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podciagnij dzis jeszcze raz moze podniesie moze wczoraj po prostu byl glodny i/ lub zmeczony i nie chcial nie mozliwe aby stracil umiejetnosci skoro piszesz ze normalnie je , smieje sir etc wiec schyniety nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to padaczka niemowleca przy niej podobno tak jest ze dzieci w szybkim tempie traca zdobyte umiejetnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze akirat nie mial ochoty podniesc dzieci nie zawsze maja ochote na zabawe !! sprobuj ponownie jak bedzie wypoczety oraz najedzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje tez tAK ZAPOMINAŁO
więc sie tak nie mart..:) I JA TEZ POCIAGAŁAM ZA RACZKI, bo SAMO dziecko nie kumało o co chodzi.. dopiero jak mu pokazalam to zaczął sam się podnosić i tyle.. jak nauczył się przewracać z pleckow na brzuszek to trało to pare dni a potem zapomniał....ale za kilka dni sobie przypomniał :) i tak samo było z siadaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmjknjijh
moja córka w wieku 3 mis po podaniu jej rąk sama podnosiła główkę i plecy do siadania , to są zwykłe ćwiczenia dewotki jedne, nikt na chama nie ciągnie dziecka żeby usiadło ,dziecko w ten sposób ćwiczy mięśnie karku i pleców, uchynięte to wy jesteście naskakując na autorkę. Autorko , wiesz jak masz ćwiczyć z dzieckiem , a to że nagle przestało ... może mu się znudziło? nie ćwicz z płaskiego, połóż na poduszce i wtedy próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za slowa otuchy ;-) po prostu na wizycie u lekarza kiedy dziecko mialo rowne 3 miesiace lekarka zwrocila uwage , ze dziecko.nie podnosi tej glowki w probie trakcji , rehabilitantka kazala wzmocnic klatke piersiowa cwiczeniami , bo musi zaczac podnosic ta glowke - dziecko za tydzien konczy 4 miesiace , a ja chcialam kilka dni temu po prostu sprawdzic , czy sa juz efekty rehabilitacji i byly , bardzo sie ucieszylam , kilka dni nie podnosilam juz, dalej cwiczylam i wczoraj ponownie podnioslam go zobaczyc i buuummm glowa lezala jak.wczesniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niko 123
A probowalas dzis jak nie byl zmeczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , nie probowalam dzis jeszcze i nie wiem , czy to robic bo moze rzeczywiaxie robie mu krzywde tym podnoszeniem :-\ maly jest wesoly jak wczesniej , ale dziwnie senny prawie caly czas spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika14325zaniepokojona
Witam czy wiadomo co się działo z twoim bobasem? Moj Stas 10 tyg. Przesza podnosić głowę z pozycji na brzuchu. Miał niedawno szczepienia 6 w 1 nie wiem czy to ma znaczenie ale strasznie się martwię. Czy ktoś wie co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migsinire1983hmjty
Proponuje zapytac sie rechabilitantki.czasami dzieci przestaja na jakis czas robic pewne rzeczy bo zaczynaja cwiczyc inne i na tych innych sie "skupiaja" ale jesli dzieciaczek jest reahbilitowany to lepeij zapytac osobe kompetentna. Jasne http://s.zuly.de/2por

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po szczepieniu cofneło się dziecko w rozowju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 .35 ja pier ..d .. cos sie dzieje z dzieckiem a mamusia siedzi na d***e i pyta na kafe a nie lepiej isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika14325zaniepokojona
Gość, dla Twojej wiadomości zanim to napisałam juz byłam umówiona z lekarzem, i nie osadzaj ludzi nie znając ich, i nie wyciągaj pochopnych wniosków. A u Stasia był Lekarz zbadał go i mówi że wszystko z nim w porządku tylko ze jest leniwy, mam go kłaść na brzuchu jak najwięcej a w szczególności przed jedzeniem gdy jest zły i ma pełno Energi, ponieważ po jedzeniu dziecko jest zrelaksowane i ma ochotę sobie na spokojnie poleżeć, i mam zakaz noszenia dziecka na ramieniu. Mam go nosić głowa do przodu i nie może opierać się o moją klatkę piersiową ani o brzuch, ma w ten sposób ćwiczyć i jeśli po tygodniu nie będzie poprawy to wtedy neurolog, ale juz Przed jedzeniem głowę podnosił z tych nerwów i z tego głodu :) Co prawda słabo i chwiejnie, ale to i tak postęp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×