Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tarja666

1 styczen,a ja placze:(

Polecane posty

Mimo iż obiecałam sobie ze nigdy więcej,ja już nie chce tak żyć;( Albo od jutro mi się wszystko uda,albo ja oszaleje O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placze,ale sie nie bede wyciskac!!! o nie! ludzie skad mam brac energie do zycia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakajakajaka
kup se jakies witaminy wzmacniajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szansa Szympansa
ze słońca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sraczka i ból głowy
działasz mi na nerwy, idź precz mazgaju! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj-an
wiem mam podobnie, jak trzeba dbać samemu o siebie, to nie jest łatwo. Ale pomaga czytanie. Przestań oglądać TV i rozwijaj się, to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowa2344
a jaki powod placzu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placze nad soba,nic mi w zyciu sie nie udaje,problem za problemem,nienawidze siebie,czue sie gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarja6666666666666
mam wahania nastrojów, bo spóznia mi sie ciotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itakajakajaka
mi tez nic nie wychodzi,ale licze na to,ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjezdzajcie szybko poki
Idź do kosmetyczki Kuruj to ! Znajdź fotki z bliznami po wyciskaniu i Oglądaj zanim zaczniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowa2344
to czas najwyzszy ogarnąć się, myśleć pozytywnie (choćby na przekór sobie) i wziąć sprawy w swoje ręce... ja też zostałam sama, bez nikogo- facet mnie zostawił po 6 latach..i musze się pozbierać, użalałam się nad sobą ale jest czas wkońcu kiedy można ustać zaplanować i działać...a jak już nie wychodzi planowanie to spontanicznie...trzeba marzyć...i dążyć do tych marzeń....wszsytko w naszych rękach możemy burzyć i możemy budować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pomarańczki to jakiś podszyw.Zawsze pisze na czarno. Tak to prawda okresu juz nie mam 3 miesiace przez stres.Nie jest dobrze.Panuje nad wyciskaniem juz tydzien widze ogromna poprawe.Tylko nie o same wyciskanie tu chodzi,ja mam strasznie niska samocene,chyba mam depresje sama nie wiem co sie ze mna dzieje.Tak jakbym juz nie byla soba,a kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje,humor mi się poprawił...jejku czemu to takie trudne?A inni tak beztrosko żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczeniewiem
Ja płacze przez faceta.Wczoraj płakałam chyba 5 razy :( A najgorsze jest to,że on sobie nie zdaje z tego sprawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarja dziecko ile masz lat?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nicku ma wiek
wiedźma szatańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowa2344
nie wiem czy beztrosko, ale przynajmniej nie daja po sobie poznac.....u mnie znajomi mysla ze jestem szczesliwa i zadowolona, ze zawod milosny przeszedl mi a nawet nie wiedza jak ciezko mi jest....staram sie po prostu tego nie okazywac no i myslec pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarja999
rysuje kluczem na drzwiach windy odwrócone krzyże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odczepcie się co do mojego nicka.Tarja bo uwielbiam Tarje Turunen,666 bo to moja ulubiona liczba wiec nie dalo sie Tarja6 wiec ddalam jescze dwie 6 i jest Tarja666.Nie jestem satanistka,jestem wierzaca nosze ze soba relikwie Ojca Pio. i modle sie prawie codziennie. mowa2344 tez tak samo myślą ludzie wokół mnie otaczający,ale nie znajomi,bo ja znajomych w sumie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze jestem podobno bardzo ladna dziewczyna,wiele znajomych mojej mamy mi to mówi,a ja dalej swoje i użalam się nad sobą.Mnie się wydaje ze to przez samotność i to ze mam dużo wolnego czasu to tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regrdegrg
mowia to z grzecznosci a tak naprawde ejstes glupia, opasla i pryszczata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apytanie1
studiujesz? pracujesz?mialas chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regrdegrg oj zdziwilbys sie:P Nie mam pryszczy,jestem wysoka szcuzpla, 51 kg waze na 172,mam widoczne wciecie w tali,naturalna,pare kropek na twarzy,ja wyciskam tylko wagierki na nosie i czole.Blondynka,duze oczy,usta duze,.WYgladam mlodziutko.To nie tylko znajomi mojej mamy tak mówią,byłam w szpitalu i tam mi mówili ze jestem bardzo ładna,nie pytalam sie ich czy jestem ladna sami tak mowili.Jestem wiecej niz ladna tez tak uwazam ,nie jestem jakas zadufana w sobie i nie uwazam sie za najpiękniejszą,ale bardzo ładna jestem.A ni grama pudru,fluidow nie mam na skorze bo po co?!mam tylko jedna mala blizenke kolo oka,taka drobna kreseczka,ale to nic,kazdy cos ma. Trudno ze ktos mnie ocenia nie znając mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekko oczy podkreslam tylko tuszem,czasem pomadka ustya maluje to tyle. wiele się do mnie dobierało,tylko ze ja mam wadę,mam fobie społeczną i odrzucam kazdego kto probuje sie do mnie zblizyc.Tu nie chodzi o moj wyglad,ja przez swoj charakter czuje sie gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×