Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

Pampers a inne pieluszki

Polecane posty

Mamusie, niedługo sama będę mamą i się zastanawiam, czy Pampersy są warte swojej ceny i rzeczywiście, tak jak się chwalą w reklamach, są najlepszymi, najwygodniejszymi i najchłonniejszymi pieluszkami dla maluchów? Czy pielucha pieluchą i równie dobrze można się w nie zaopatrywać w Biedronce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreceglupakreceglupa
można, musisz sprawdzić jakie będą pasować twojej dzidzi. te z biedronki, z Rossmanna, reala czy jeszcze inne wiem, że są dzieci które pampersy odparzają i mogą nosić np tylko haggisy. ja używam pampersów bo inne nie wytrzymują u mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummi bear
ja od początku używam pieluszek libero i według mnie pampersy to przy nich nic. czasem w polsce jak mi się skończyły pieluchy to używałam tych z rossmana i są naprawdę bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMani
Można się zaopatrywać i w Biedronce jak ktoś lubi, ale Pampersowi nic nie dorówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowwwa
Rozne testowalam tzn dada huggies bella hapy ale u nas TYLKO pampersy sa najlepsze dla malego. Reszta niestety nie zdala egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowwwa
Gummi a te libero to gdzie kupyjesz? W jakim kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaporazdrugi2
dla mnie najlepsze sa dada premium , pampersy mi przeciekaja juz 3 razy synek był ulany po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gummi bear
w Norwegii ale podobno w Polsce też można je dostać. tylko pewnie cena będzie dość wysoka. musisz sprawdzić jakie pieluszki bedą pasować twojemu dziecku. proponuję zacząć od tych tańszych np, z rossmanna czy biedronki a jak będą złe to zmieniać aż się trafi na takie które maluchowi odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvcfghjkm,n bvcgbhnm
ja uzywam dla moich blizniakow tylko babydream z rossmana pampersy na poczatku dla wczesniaków za duze na poczatku byly kazde wiec uzywalam bella happy 0 i tez szla kupa bokiem tak jak w pampersach ale jak podrosli do rozmiaru 1 i 2 z babydream to nie uzywam zadnych innych,sa troszke grubsze niz pampers(TE POCZATKOWE ROZMIARY) ale wg naszego ortopedy to dobrze bo nozki sie dobrze ukladaly a teraz chopaki smigaja w nich i wszystko zawsze maja na miejscu nie przepuszczaja nawet w nocy a dzieci mam juz duze po 17 mcy.Nie lubie tylko chusteczek babydream a tak wszystkie produkty rossmana uzywam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowwa
dzieki Gummi, poszukam w necie może ich. my używamy tylko pampers bo inne przeciekały, były tak jakby "niewygodne" tzn. krepowały ruchy małego, no i jakieś zaczerwienienia, krostki były. ale wiadomo każde dziecko jest inne więc trzeba testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
a dla mnie pampersy ok na początek - ale tak od rozmiaru 3 to już niebardzo - są takie pomiętolone, dziwnie się układają itd - wolałam dadę czy babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Bardzo dobrą alternatywą są Babydream z Rossmanna, Dada z Biedronki i Baby Essentials z Tesco, ale najlepsze moim zdaniem są wielorazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iklj
Z 1 dobre byly bella happy, oryginalne pampersy, dady i babydreamy. Ale przy 2 pampersach i dadach pojawily sie krostki. Poza tym pampersy i huggisy przeciekaly. Wiec teraz uzywamy tylko babydremow zarowno pieluch i chusteczek (z innych firm chusteczki sa za mokre)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
nbvcfghjkm,n bvcgbhnm, masz rację, chusteczki z Babydream są kiepskie. Tak samo nie polecam chusteczek Dady bo podrażniają. Najlepsze chusteczki z tych tańszych jakie dotychczas próbowałam to Toujours z Lidla (zielone) i My Baby's z Tesco (też zielone). Były też w zeszłym roku w sprzedaży Carrefour Discount (białe opakowania), ale już ich nie ma w sklepach a szkoda. Też używałam pieluch jedynek i dwójek z Babydream i byłam zadowolona pomimo grubości i mniejszej elastyczności. Jedynek i dwójek Dady zresztą też i nawet dwójek z Tesco, bo mniejszych nie mają. Wszystkie zdały egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Babydreamy są dobre zarówno te klasyczne jak i Oeko (ekologiczne), ale odradzam te nowe które niedawno wrzucili do Rossmannów - nazywają się Fun&Fit i są dużo gorsze od Babydreamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska2112
Pampers ponad wszystkie inne. Zakladajac np. na noc, rano budzi sie sucha pupa, natomiast huggiesy i dada przesiąkały. Uznaje tylko pampersy, wcale nie sa drogie, w promocji kosztuja 40 zl za opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluszkowi do chyba 5 miesiaca zakładałam Pampers. próbowalam Huggies ale były beznadziejne, tak samo Dady z biedronki lipa (ale to było 4 lata temu a teraz PONOĆ Dady są super-wypróbuje przy drugim) jak mała miała 5 mies odkryłam pieluszki Toujours w Lidlu - okazały się super dla mojej córy. używała ich do 1,5 roku kiedy to się odpieluchowałysmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
A u nas lidlowe jakoś nie podeszły, za to chusteczki mają super - jedne z naszych ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele zależy od skór dziecka- ja kupowałam huggiesy, dady, babydreamy, happyy i pampersy, aby wybrac dla dziecka najlepsze. Teraz uzywamy huggiesow, a na noc zakladam pampersy, bo sa bardzo chlonne. I pomyslec ze kiedys tylko tetra byla ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O chorubcia... poważnie? A co
Kiedyś była tetra, a teraz są wielorazówki i moim zdaniem pod wieloma względami biją na głowę wszystkie marki jednorazówek razem wziętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sildenafilkaq
jakich wy PAMPERSÓW uzywacie???? kupilam jej oryginalne i miala jeziorko w nim -wcale nie chloneły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
my 1, 2 używaliśmy pampers premium care, drogie jak cholera, ale u nas super się sprawdziły...teraz mamy 3 pampers active baby i też ok, są miękkie, żadnych odparzeń, uczulenia. huggiesy nam nie pasują, innych nie próbowaliśmy jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy to prawda, czy ktoś pisał pod reklamę, ale sama będę mamą i szukałam po internecie opinii na temat właśnie pieluszek w sumie nie tylko na internecie ale również wśród znajomych :) Na internecie znalazłam już nie pamiętam czy jedną czy kilka wypowiedzi, że dziewczyna miała pieluszki w domu akurat te pampers i z DADE z biedronki. Oprócz ceny nie było widać różnicy :) w sumie te 1 i 2 tak naprawde nie maja różnicy w cenie :) według moich znajomych huggiesy są najgorsze-ale wiadomo pupa pupie nie równa. Każdy zachwalał sobie właśnie DADE, że często pampersy nie odpowiadały albo Maluszkowi albo były poprostu za drogie. Pytałam około 10 mam i tylko 1 powiedziała że DADA odparzyła, reszta odwrotnie :) ja obecnie mam 2 paczki pampers (1 i 3 akurat były w promocji), potem będziemy testować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
wiesz niektórzy będą mówić że pampersy są złe, bo są drogie, a to nie jest obiektywny argument ;), a dady są dobre bo tanie...trzeba wiedzieć na czym oszczędzać, szczególnie u noworodka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryliona
Dady nie sa tak chlonne, ale na poczatek i tak zmienia sie pieluszki co chwila wiec są ok. troszke pozniej tylko najlepsze sa Pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryliona
Dady nie sa tak chlonne, ale na poczatek i tak zmienia sie pieluszki co chwila wiec są ok. troszke pozniej tylko najlepsze sa Pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anooo
poza tym wszystko zależy od skóry dziecka...są dzieci którym nieważne jaką pieluchę założysz będzie ok, a są takie, które tolerują tylko jedne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moaj corka miala
uczulenie na pampersy huggiesy i wsyztkie pieluchy jednorazowe. W dizen chodzila w wielorazowkach- kieszonkach a w nocy w dada. Synowi tez po roku pojawily sie kroski po pampersach i tez p^rzeszlismy na wielorazowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojo
Dla mnie po pampersach, dada z biedronki- rewelacja, a potem rossmann baby dream:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimorissss
Bambino baby love, bardzo fajne, chłonne, miękkie, no i tanie. Ja akurat kupuję w tesco, ale w innych marketach też są podobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×