Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

Pampers a inne pieluszki

Polecane posty

Gość w tesco to najlepiej brac
nie te bambino tylko tesco essentials w zielonych paczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofffa
baby love albo toujours.Pampersy nie mowie,ze sa zle ale przereklamowane moim zdaniem i niekoniecznie warte ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko od początku używałam
pampersów ale przez jakieś dwa tygodnie miałam inne pieluchy o nazwie baby love (produkt znanej u nas w Au drogerii) i powiem ci że były rewelacyjne i co z tego że grubsze skoro nie odparzały, nie przeciekały (miały wkład o strukturze plastra miodu więc chłonęły kupki ) i ogólnie uzywałabym ich dalej ale moja wiara w to że pampers są lepsze wygrała i błąd! Powiem ci jeszcze że dopóki malec nie skończy 4 miesiecy, możesz spokojnie używać waszych Dada czy jeszcze innych i zapewne będą rewelacyjne ale potem jak malec zacznie siadać, przekręcać się i być aktywnym to radzę zaopatrzyć się w na przykład w pampers active baby. Póki dziecko leży może mieć każdą pieluchę która go nie uczula .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie, póki
dziecko maleńkie to nie musi mieć pieluszek dla niemowląt aktywnych czyli takich które już siedzą i wystarczy pielucha bez gumek wwstawionych gdzie tylko się da bo nie ma takiej potrzeby, poza tym takie dzieci sikają często ale w maleńkich ilościach więc jak się zmienia pieluszkę co 2,5 - 3 godziny to wystarczy i nie trzeba mega ultra wkładów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Papmersów używałam bardzo króko. potem przerzuciłam się na biedronkowe. Niedawno znów z nich zrezygnowałam bo kupiłam w dobrej, jeszcze lepszej cenie pieluszki Bambino baby love. Naprawdę bardzo dobry produkt. sprawdza się super i póki co nie mam zamiaru już na nic zmieniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×