Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilimangaro

Czy istnieje coś takiego jak spokojna praca

Polecane posty

Gość kilimangaro

Ostatnio cały czas siedzę w branzach w których jest non stop stres nacisk. Z chcęcią przeszłabym na inną bardziej spokojną. Tylko gdzie szukać takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ona3
bibliotekarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta-potwor
ja jestem patologiem sadowym. bardzo spokojna praca, o ile lubisz kontakt z truposzami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze... pani bibliotekarz, a po drugie? jeżeli ktos mysli, ze praca bibliotekarza jest spokojna to bardzo grubo sie myli.. akurat moja jest bibliotekarzem i tak fajnie to wszystko wyglada dla normalnego czlowieczka, ktory przyjdzie po ksiazke.. nikt nie wie jakie maja obciazenia na statystki, organizowanie i prowadzenie lekcji bibliotecznych, zajec przeroznych, wprowadzania nowych ksiazek do systemu, do tego czeste wyjazdy na kursy i szkolenia, ktore maja owocowac w ponadproduktywnosc tegoz pracownika... takze biblioteka w gruncie rzeczy to nie jest wcale bajka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem rocznik 1988 i dziwi mn
best_one zależy gdzie - w małych miejscowościach, gdzie jest mały ruch, jest spokojnie. Jest spokojnie też np. w solarium, ale płacą 3-4zł/h. Generalnie im spokojniej tym mniej płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branka baranka
z wyjątkiem Urzędów Skarbowych - tam im spokojniej tym płaca więcej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" z wyjątkiem Urzędów Skarbowych - tam im spokojniej tym płaca więcej" No to - WSZYSTKIE BEZROBOTNE DO URZĘDÓW SKARBOWYCH!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wapień skalny
średnio spokojna to wynajem mieszkań, garażów, sklepów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikObserwator
SAPIENTI SAT w urzędach jest nepotyzm, żeby dostać tam prace potrzebne dobre i grube znajomości albo ktoś bliski z rodziny kto już tam pracuje. nepotyzm nadal bardzo mocno i gęsto się tam utrzymuje. szkoda że od tylu lat tak nie wiele się zmienia. Niby próbują zatrzeć róże niesmaki z tym związane , kampaniami społecznymi w telewizji, ale to tylko ładne pozory bo nie zostaje to wprowadzane życie i w tych środowiskach nadal wygląda to fatalnie. może kiedyś ten kraj zostanie od tego uwolniony, ale ile jeszcze minie lat i rządów , ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzałeś na rekrutacyjnarewolucja.pl!? strona z wieloma ofertami, spokojna w dobrej atmosferze, a przede wszystkim z szansą awansu! Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie atmosfera jest nawet ważniejsza niż zarobki. Kiedyś pracowałam w korporacji, miałam non stop kontakt z trudnymi klientami. Teraz pracuję w małej firmie i bardzo sobie chwalę – zarabiam może nie za dużo, ale za to praca m nie nie stresuje…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem zdania, że pieniądze to nie wszystko. Sama pracuję w bibliotece http://slask-praca.pl/praca-w-bibliotece/ i mnie taka praca odpowiada. Co prawda wynagrodzenie skromne, ale w mojej miejscowości nigdzie nie ma kokosów. Dla paru złotych więcej, szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgsggs
Atmosfera w pracy jest najwazniejsza. Jak sie idzie do pracy z checia to jest sukces. Ja jeszcze niecierpie pracy gdzie mam nienormowane godziny pracy albo np w srode dowiaduje sie ze w sobote ide do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×