Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marek25

Chcę odejść ale ona nie pozwala

Polecane posty

Gość Marek25

Witam, proszę o rady w mojej sprawie. Uczucie do mojej dziewczyny wygasło. Nie czuję już tego co na początku. Nie pociąga mnie fizycznie ani nie mamy wspólnych zainteresowań. Nie widzę też przyszłości dalszej z nią. Chcę odejść jednak nie chcę ranić jej przy tym. Ona bardzo jest we mnie zakochana a ja po prostu nie mam serca jej ranić. Bo to bardzo pokrzywdzona przez los dziewczyna i związek ze mną dla niej bardzo wiele znaczy. Niedawno odbyłem z nią rozmowę, że chciałbym ten związek zakończyć, że to nie ma sensu itd. Ona się mocno rozpłakała i łkała, prosiła mnie na kolanach abym nie odchodził. Twierdziła, że na pewno coś do niej czuję i nie mogę jej tak zostawić. Nie jest mi obojętna i nie mogłem patrzeć na to jak cierpi. Suma sumarum się pogodziliśmy. Chciałem też wyjść po prostu aby tego nie widzieć ale ona mnie przytrzymywała i błagała abym został. Nie wiem jak z nią zerwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od laVita
to znowu ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiadam zatem
Który to już topik na ten temat? 😴 Znowu zaśmiecisz forum swoim spamem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigabajt
bedzie trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rada znakomita!
Powieś się, a skończą się Twoje problemy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wiem jak z nią zerwać. " xxx Dziecko, zrywa to się owoce z drzewa :-o Dorośli ludzie się rozstają. Ona ci nie pozwala? ŁO BOOŻE! Na pasku cię trzyma? Do łóżka przywiązuje? A może paluszkiem grozi? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×