Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Susita

RENTA PO NIEPEŁNOLETNIM OJCU

Polecane posty

Gość Susita

Witam wszystkich , wiem że po moim zapytaniu dużo osób mnie skrytykuje ale trudno Sprawa wygląda tak czy orientuje się ktoś co przysługuje 5 letniemu dziecku po zmarłym ojcu renta Dodam ze od jego śmierci minęło 5 lat . Ale jest jedno ale ojciec zmarł tydzień przed 18 Nie pracował bo sie uczył. Czy dziecku przysługuje jakaś renta(dodam że do tej pory otrzymywaliśmy zasiłek z opieki ale zmieniłam prace i zarabiam 1500 zł co na 2 osoby przekracza fakt ale we Wrocławiu wynajecie mieszkania tyle kosztuje ) prosiła bym bardzo o rade i wyrozumiałość . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to skąd niby miałaby być
ta renta, skoro nie pracował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susita
No tak wiem o tym tylko ze dla mnie to jest chore dlaczego ma cierpiec dziecko za ojca Dlaczego ma nie miec nic Ojciec uciekł od odpowiedzialnosci i popełnił samobójstwo Mały nie jest niczemu winien ze ojciec okazał tchórzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susita
TYLKO ŻE jA TEŻ JESTEM TAKIM PODATNIKIEM WIESZ I TEZ ZASUWAM .... A JAK DOSTAJA KILKADZXIESIAT MILIONOW MIESIECZNIE TO JEST OK I TO ZA NASZE PODATKI JAK PO SMOLENSKU DOSTALI KUPE KASY TO IM SIE NALEZALO A RESZTA TO G... KTORYM MOZNA POMIATAC HMM??:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to już inna sprawa. Ja mam na mysli, że ich Twoje dziecko nie obchodzi i to że mu tata umarł. Jest wiele takich przypadków! A ty masz ciężko, bo jesteś młoda. Ale kogo za tą sytuację chcesz winić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to skąd niby miałaby być
za błedy młodości niestey się płaci, a nie nagrody od państwa pobiera. Mówisz, że miałaś zasiłek z MOPSU. Więc państwo w jakiś sposób pomogło. A dziadkowie z jednej czy drugiej strony wnukowi nie pomogą? Niestety tylko na nich możesz liczyć, a najlepiej na siebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla1212
Wspolczuje Ci. W takim kraju zyjemy gdzie zwykly czlowiek jest niepotrzebnym gownem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alimenty od dziadków
Możesz załartwić alimenty od dziadków, ewentualnie, jak rzeczywiście masz trudną sytuację jakieś grosze z MOPS. Renta przysługuje jedynie, jeśli ojciec miałby sam do niej prawo, a więc musiałby w czasie w którym zszedł mieć aktualną umowę o pracę, zarejestrowane rzemiosło itd - musiałby płacić ZUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Franka
ktorych dziadkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×